Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
03.03.2013
Poruka
2
Probaj da stavis taj ketridz u neku posudu sa vrelom vodom i ostavi ga 10-tak minuta, uzmi toalet papira i dobro obrisi pa onda probaj da stampas ako nece ni tada onda ponivi to par puta mislim da ti je zapeko. ja moje ketridze nisam koristio 5 godina pa mi reko jedan koji puni i ja to uradio i sam mi stampa bez problema. Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
22.03.2012
Poruka
47
Kontroler ventilatora

zdravo svima da li zna neko gde moze da se kupi kontroler ventilatora do 1200 din ali da moze da se kontrolise 4 ventilatora?
 
Član
Učlanjen(a)
10.12.2009
Poruka
15
misljenje o Canon PIXMA iP7250 - Inkjet Printers???

e,ovako interesuje me vase misljenje o ovom tipu stampaca gledajuci karakteristike i mogucnost novog punjenja...naime imam laserac hp color laserjet cp 1515n cije punjenje cetiri tonera kosta oko 7000din...zelim probate drugu vrstu iz razloga sto punjenje npr canonovog ip 4500 za 5 tonera kosta samo 1000din tojest 200din po komadu znaci velika je razlika e sad kod gore pomenutog stampaca za koji sam se zalepio pixma ip 7250 trenutno nema nigde da se nadju reseter za cip PGI 550 bar ja nisam nasao...zato i vas molim ako neko ima saznanje de se moze kupiti reseter za njega pisite mi...trenutno na sto strana trazim i pitam pa nadam se da cu naici na resenje...i naravno pisite o vasim misljenjima za canon pixma ip 7250 sve me interesuje jer moram ponavljam moram sto pre doci do pravih informacija dabih pravilno odlucio...i znam da sa ovim moram na svakih bar 4 dana nesto odstampati da ne zapece...nov sam u toj oblasti zato pomagajte ...
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
37
Memorije ne mozes mixovati znaci ako za plocu pise ddr2 na primer onda na tu plocu ide samo ddr2 i zavisi od karakteristika ploce koju brzinu memorije podrzava tako na primer ddr2 na 800mhz ce raditi i na ploci koja podrzava najbrzu memoriju od recimo ddr2 667mhz zato sto memorije podrzavaju u globalu i manje brzine memory magistrale u zavisnosti od ploce!POZZZ
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
37
Tvoja ploca podrzava u dva slota iste boje ddr1 a u dva slota iste boje ddr2 tako da ti je najbolje da ugradis ako imas ili jednu(ddr1) ili drugu(DDR2) vrstu memorije s tim sto je ddr2 brzi pa vidi koji su slotovi za ddr2 (pise verovatno na ploci) pa nju stavi jer je brza a nemoj mixovati zeznuces komp ce ti pregori nesto!POZZZ
 
Član
Učlanjen(a)
25.02.2013
Poruka
64
ako si ocistio i zamjenio pastu pa opet greje onda ti je slaba ta napojna jedinica nedaje dovoljno struje za ventilatore koji hlade sistem i procesor, moras imati napojnu 400W za taj procesor
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
84
Sta da kupujem.. ???

Zelim da unapredim kompjuter . Cesce koristim lap top, ali zelim da malo nabudzim komp za mladjeg brata (stalno se zali da ne moze nista da igra ) :

ploca : K9A2GM-V2
procesor: Amd x2 5000+ 2.6ghz
graficka: ATI Radeon 3100 HD
ram : 2 gb ( 256 za graficku)

Sta da kupujem ? I dajte neke linkove sa online prodavnica
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
E baš si naleteo. Ja sam slučajno ušao u radnju PC opreme i video kontroler za četiri ventilatora i uzeo ga. Ne sećam se tačno cene ali mislim da nije bila ni hiljadarka. Znači moraćeš se prošetati po radnjama i videti...Inače zaista je prava stvar.
 
Natrag
Top