Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Preskeniraj komp sa anti malwarebytes-om, imas ga na forumu, skini, registruj u pro, ako imas vec neki AV, iskljuci samo real-time zastitu i skeniraj ceo HDD iz safe mode-a...
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
7
nisam kući tri dana kad se vratim probavam i to pa se čujemo . i hvalaaaaaa svima :give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Potpuno se slažem sa nikolajub. Procesor i ploča su OK ako nema overcloca što bi ja u profi radu izbegavao. Poslušaj savet za memoriju. Ja bih ostao na GTX 580. Razmisli da razliku u ceni potrošiš na kvalitetne ulazne preiferije. Precizan i brz miš, precizna grafička tabla. Ja 30 godina radim profesionalno video montažu, poslednjih nekoliko godina u pitanju je nelinearna montaža na računarima. Monitori su mi pred očima sve vreme. Danas sam definitivno na pravilu što dalje od njih, manje zbog zračenja više zbog očiju. Veći monitor bolje vidiš i dalje si od njega. Buka. Čak i tiha kućišta i napajanja i kuleri na grafici i procesoru imaju konstantan nivo buke koji i pored navike vremenom prvo umara a drugo iritira. Ova moja druga, "kompjuteraška strana" , jako često me vodi na rad do iznemoglosti, naročito ranije. Sad bih se drugačije ponašao. Nikolajub je napravio pravu expertsu analizu hardvera, imaš i neke druge naznake sa moje strane. Dobro je da smo došli do ovakvih "sitnica". Verujem da ćemo uskoro pročitati da modeliraš samo tako lako lako.... Pozdrav obojici.
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2011
Poruka
1
Kod mene na w7 nije mi prikazivao HDD zato što prilikom instalacije win, nije mu dodijelio ime npr "H"disk, samo je to bio problem.
 
Član
Učlanjen(a)
16.06.2012
Poruka
5
A gde mogu da nadjem nVidia Quadro 4000 , zvao sam Win Win, i nekoliko vecih firmi u Nisu i niko je nema. A inace svi mi nude dve opcije Quadro 2000 ili GeForce GTX680 , s tim sto mi kazu da je Quadro bolja za moje potrebe, a GTX680 mi je bolja ako zelim da igram novije igrice sto ja necu ali i da su performanse ove graficke za rad u profesionalnim programima daleko manje od Quadroo 2000. Quadro 4000 ne bih licno narucivao zbog garancije, nemam taj lukzus da joj se ne daj boze nesto desi.
I sad mi je znaci ostao samo problem graficke. Quadro 4000 ne mogu da nadjem, niti mogu da narucim. A dvoumim se izmedju ostale dve.
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
ovaj zemo izgleda da nezna ni kako se zove a kamoli sta ima u kompu,i jos mu tesko skinuti 2 serafa da pogleda u kutiju.
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
37
Jugodata ZIDA TOMMATO P845GLP!

Imam ovu plocu iz naslova tj nekadasnje jugodata konfiguracije i za nju mi treba uputstvo ali ne mogu na netu da ga nadjem!Molim za pomoc posto ploca ima svuda neke jumpere i neznam da li su dobro namesteni a i neznam kako da ukljucim panel za on/off reset..POZDRAV i ako neko zna kako se ova ploca prikljucuje nek se javi!
 
Član
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruka
37
probaj mozda ima u driver pack-u skini sa torenta fajl se zove nesto kao DRPSU driver pack solution tako nesto POZZZ
 
Natrag
Top