Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Pravilo je da će ti memorija raditi po specifikaciji najsporije. Ako imaš ddr2 na 800mhz i dodaš joj modul koji radina 1600mhz obe će ti raditi na 800 mhz a to važi i za latencije. Ako imaš latencije 4.4.4.15 i dodaš modul 5.5.5.15 obe će ti raditi na 5.5.5.15. That's tha law.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.389
Ako imas integrisanu grafiku, onda ona share-uje RAM za svoje potrebe, tu vrednost mozes u BIOS-u smanjiti, to je normalno, a postoje i eksterne grafike, koje takodje koriste RAM.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Meni se nešto slično puče windows koji je bio na njemu (Win 8 ) desilo pod uslovom da je disk ispravan da nije crko. Rešio tako što sam ga postavio na drugi beše SATA port. Promeni i taj sata kabl.
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
I ja glasam za gornje predloge. Sve je to veoma slabo i zastarelo skupi još koga evreja pa kupi neku gotovu i noviju konfiguraciju.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2012
Poruka
84
hvala.
Kako da resim problem sa hard diskom ??? Do pre neki dan je sve bilo u redu i posle je odjednom windows trazio od mene da radim backup. Hard Disk D ne funkcionise uopste, pokazuje mi kao da ga nema . ??? :assassin:
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2012
Poruka
9
IPTV na racunaru ?

Zanima me kako bih mogao da gledam IPTV na racunaru,uzgred imam tv karticu Pinnacle 110i,slika

pinnacle_pctv_analog_pro_pci_110i.jpg

Posto sam potpuni pocetnik,voleo bih da mi neko to detaljno objasni :threaten:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
16
Cekaj , da li ne vidis D particiju na jednom disku ili ne vidis ceo jedan hard disk?
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
maticna ploca pitanje

interesuje me dali moja ploca ima integrisanu grafiku
naime imam graficku kartu u PCIe slotu,ali me interesuje dali moja ploca ima integrisanu grafiku posto vidim da ima ina konektor vga.
dali bi radilo kad bih recimo izvadio svoju graficku iz PCIe slota pa da monitor skopcam na taj vga port koji se nalazi na ploci.i interesuje me zasto je taj vga port koji stoji na njoj.
evo vam link ploce koji koristim
Kod:
http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5VD2MX_SE/#specifications
http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5VD2MX_SE/#specificationshvala vam unapred

[WARNING]Linkove stavljaj u code tag![/WARNING]
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top