Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Lexmarx Kolor Laser stampac doduse nije samo moj al ga koristim :)
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Novi miševi iz Microsofta

Microsoft je kompanija koja je domaćim kupcima isključivo poznata po svojim opšte prihvaćenim operativnim sistemima. Međutim, ono što mali broj potrošača zna jeste da se ovaj gigant bavi i proizvodnjom perifernih uređaja, kako za desktop, tako i za notebook računare. Za ovu priliku smo odabrali jednu vizuelno neobičnu veb kamericu i jednog sjajnog miša, koji koristi potpuno novu tehnologiju za kretanje po najrazličitijim površinama.
37312_svmicrosoft1_f.jpg

Microsoft Explorer Mini Mouse je jedan od najlepših miševa namenjenih prenosivim računarima koje smo videli u poslednjih nekoliko meseci. Predstavlja prvi optički miš baziran na Microsoftovoj BlueTrack tehnologiji, čije korišćenje omogućava lako kretanje po najrazličitijim podlogama (mermeru, tepihu, drvetu, pa čak i na klupi u parku) i pruža daleko veću preciznost u radu sa zahtevnijim aplikacijama (Photoshop, Corel...). Izrađen je kombinovanjem gumenih i plastičnih delova i ergonomski je oblikovan, tj. namenjen je isključivo dešnjacima, ali se šuška da bi do kraja leta trebalo da se pojavi i njegova simetrična verzija. Mini Mouse sa računarom komunicira putem (minijaturnog) USB primopredajnika koji radi na frekvenciji od 2,4 GHz - karakterističan je po tome što je dizajniran u skladu sa izgledom proizvoda. Tokom kretanja miš svetli neboplavom bojom i to izgleda veoma efektno. Da stvar bude još lepša, cenovno je veoma lepo pozicioniran.

Izvor: Blic
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2010
Poruka
2
Vodeno hladenje !

Dobro vece,

trebao bih vodeno hladenje za cijeli komp, po mogucnosti sto tise, dijelovi su ATI FirePro V8700, INtel Q6600
itd.
Coolermaster Stacker je kuciste.

Kvaliteta mi je bitna, cijena ne uopce. Pokusao sam naci Zalman reserator 1 v2 ali ga nema vise i upitno je kako hladi.
hvala unaprijed za preporuke,

tagan
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
Trazim program

Trazim neki dobar program pomocu kog mogu kad skinem film na kom je suzena slika da ga konvertujem u neki format i da slika bude preko cjelog ekrana bez oni crni traka hvala pozz
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
convert x to dvd 4, ako hoces da ga narezes na dvd , mozes namjestiti u opcijama da ti slika bude 4:3, boju i velicinu fonta subtitla i dr.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
skinuo sam 10 tak crtani filmova za sina pa ih ima u nekom mkv formatu to trebam prebaciti u avi format pa narezati na dvd a kad ga prebacim u avi bude losa kvaliteta a ne vjerujem da ovaj moj dvd player moze citati mkv sad mi je bitno da nadjem program da rasirim sliku da nema one crne trake ja sam to radio pomocu ultra video joiner uz pomoc njega prebacim u avi fajl i sa njim zaljepim prevod i onda ga uz pomoc drugog programa avi re compa rasirim sliku mada i on ljepi prevode ali nema opciju da poveca font kao ultra joiner pa mi dosadilo da to radim pomocu dva programa jer je sporo pa jel ima neki program da obavlja sve ove stvari?
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ljudi jel ja pisem nevidljivom tintom, cak ima opciju da namjestis na longplay opciju i da stavis na obican dvd do sest sati materijala, a ima opciju i za dual ayer diskove , cini mi se da moze raditi direktno iz mkv fajla u dvd
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
ovo je odlican program samo moram skinuti sa torrenta program sa seriskim kljucem da ga registrujem jer ova verzija je probna kad mi zavrsi konverziju na filmu izbacuje poruku da ga treba kupiti a gde nadjes opciju da stavim na jedan dvd vise filmova?
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
evo da neskidas

664N8-ZJTYW-TET64-5XXR3-257TR-4

vidi kad pokrenes program imas gore lijevo ono zeleno dugme sa plusom,tu dodas film
kad u veliki prozor upadne film, desni klik misai pokazace ti se dodaj fajl ili ukloni fajl kad kliknes na opciju dodaj otvorice ti se prozor i pored postojeceg fajla sa desne strane imas opet dugmice za ubacivanje fajla ili epizode, ispod mozes za svaku epizodu dodavati titl. namjesti u opcijama na nas jezik pa ce ti biti lakse da istrazujes. inace rekao bih ti vise al nemogu napamet bas ripam neki film,pa za nekih pola sata cu ti dati vise informacija.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2010
Poruka
51
ajde pa javi program djeluje odlicno samo ako mogne ubacivati vise filmova na jedan dvd ja sam do sad stavljao po 5-6 avi filmova na jedan dvd a ovo je puno bolje ima dobri opcija ova opcija longplay je vrh hvala ti puno pozz
 
Natrag
Top