Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
6
ma neverujem da je jaca grafika jer na firminom kompjuteru nema podrhtavanja slike a i monitori su isti
Dali postoji neki program koji bi mogao ovo da eliminise.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
amd ce ti posluzit za igre sve i zahtjevnije i slabije ali intel ce ti se vise iskoristit na photoshopu ili autocad-u i tim programima
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
To sto su monitori isti ne znaci da oba normalno rade. Probaj komp spojit na drugi monitor i vidjet dali ce onda trzat ako nece znaci da ti je monitor na izdisaju

Napisi koja je grafa na firminom kompu desni klik misa na my computer->manage te na divace manager-> displej adapters i tamo ti pise koja je grafa?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
193
Kuciste: CM 690 II Advanced Cooler Master
Napajanje:
Corsair VX550W
Maticna ploca: Asus P5QC
Procesor: Intel Core 2 Duo
E8500 3.16GHz 6MB FSB1333
Memorija: Kingston 4GB 1066MHz DDR2 HyperX
Graficka: Asus GeForce GTX 260 896MB GDDR3
Tastatura: Razer Tarantula Gaming Keyboard
Mis: Razer Lachesis Gaming RZ01-00170100-R3M1
Monitor: LG W2486L-PF LED 24 "
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
17
žično na bežinčno

:) pomoć oko uspostave mreže
da li mi netko može objasniti kako da izvedem ovaj postupak ako je moguć, dakle:
u stanu imam modem žičani koji mi je kabelom spojen na stolni kompjuter te tako ostvarujem vezu na internet. stolno računalo ima bežičnu karticu (wireless) i imam laptop koji također ima wireless karticu.Sada bi ako je moguće išao preko laptopa na internet, odnosno da li je moguće da se umrežim sa stolnim računalom bežično i tada preko stolnoga odnosno laptopa idem:dance2: na internet.

hval i pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
150
El izlaz iz modema LAN ili USB?Ako je LAN onda moze,bez problema,pomovu rutera.Ako je USB......pa neznam :D
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
88
Svaki modem mora da ima LAN i USB izlaz...dzabe tebi wirles kartice, ako nemas ruter koji ima wirles!To bi trebalo ovako nekako da izgleda...
linksys-wrt100-rangeplus-router.jpg


To sve lepo povezes sa modemom preko LAN-a, instaliras softver i to je sve!Ako te zanimaju detalj povezivanja i podesavanja...nacicemo vec neki prirucnik koji ce ti pomoci!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
Kolko sam shvatio ti bi umrežio laptop i stolno racunalo putem wirelesa. Moguce je to napravit samo sta ako ces htjet ic na net preko laptopa morat ce ti bit upaljeno stolno racunalo.
Koji OS koristis??

EDIT:
...dzabe tebi wirles kartice, ako nemas ruter koji ima wirles!

Netreba mu ruter sa wirelesom jer moze se spojit stolno i laptop bez access pointa samo sto je uvjet da komp koji je spojen na net zicano mora bit upaljeno da bi na laptopu mogo na net
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top