Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
728
Dali imas kopiju dvd igre i kad pokusavas da instalises igru data protekcija ne prepoznaje dvd i blokira instalaciju moze biti do igr ili do comp. preporucujem ti da proveris errore na hd i koristis neki program za registry fix i dali imas dosta mesta na hd ako si skino igru sa nekog torrena da proveris file i Defrag hd ili da probas orginalnu igru skinit i update drivers<br>Prije da je hd error desni klik na OS (C:) i properties - tools &nbsp;
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Da skratimo pricu uradi sledece:
1) pogledaj na sledcem linku kako radi bezicna mreza
HTML:
http://www.youtube.com/watch?v=okzrdZyKe-M

2) ti treba da konfigurises svoj bezini router
Wireless Network Settings:
- ime bezicne mreze ---(sam stavi ime da bi lako identifikovao svoj wireless router od drugih routera na mrezi
- Channle ---'Auto'
- Mode: ---ima vise modova i uredjaji koji se povezuju na tvoj 'wireless router' treba da su kompatibilni sa tim modom- ako imas '11bgn mixed' stavi taj mod, inace probaj sa 11n...

U 'Wireless Security' na tvom 'wireless router'
-setuj WPA/WPA2 Personal i naravno tu ces opisati password
-------------Naravno identifikovaces svoju mrezu na svom telefonu i ubaciti isti password koji si opisao na 'wireless router'.
Srecno
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Care sta imas win 7 ili winx
Znam testiro sam eseta jos davno nikad nije nista primecivo samo spava
Koristim i XP i 7-icu a imam cak i Ubuntu,ne znam kako si ga ti testirao ali ja ti kazem da za ovih par godina ama bas NISTA mi nije uletelo,milion puta mi je intervenisao i nikada se nista nije provuklo niti mi je ostetio neke sistemske fajlove sto isto neki ljudi tvrde,mnogo koristim racunar a sistem uz minimalna odrzavanja mi je stabilan godinama sto je ja mislim jedan od najboljih dokaza da NOD radi posao i vise nego dobro...
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Druze a kada si stavio novu graficku jesi prvo ocistio sistem od starih drajvera ili si samo instalirao nove,jer ako nisi skroz pobrisao stare drajvere najverovatnije ti oni i prave probleme...
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
laptop kada ukljucim u srtuju ne reaguje

sin mi je polijo testaturu vodom i od tog trenutka laptop sam iskljucijo onda nakon nekog vremena pokusao da ukljucim nije reagovo ukljucijo sam ga u struju nije sijala lampiza ni jedna znaci uopste ne reaguje neko kaze da je cip na maticnoj ploci pokvaren ??
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
Ispravnu!

Ali najpre tačno utvrdi da je matična krepala! Znači nosi u servis da oni to utvrde!

p.s.
Najverovatnije imaš HP !
Serviseri ih obožavaju :evil:!
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2013
Poruka
2
Razlika izmedju graficke INTEL HD i INTEL HD 2000?

Zanima me koja je razlika izmedju Intel HD i Intel HD 2000 graficke karte.Jel razlika velika ili ne i koji je bolji?
 
Natrag
Top