Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
E to ne bih mogao za sigurno da ustvrdim, jedina provera je da ga ubodes u drugi stampac sa istom oznakom ? Inace, procedura sa vrelom vodom se ne koristi, nekada sam radio refil ketridja, ima se kupit cliner za ciscenje takvih, 50 ml. pakovanje , oko 250 dindji i sa par kapi i stajanja od par sati isti odradi posao, zatim se vrsi ubrizgavanje vode spricom u ketridj i produvaju "dizne", mada postoje i alati u kitu za refil. Ali ovo ti sada ne pomaze, al nek se nadje, kao info, za ubuduce
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Još uvek neznam koji operativni sistem koristiš. U principu - kako si pokrenuo bekap tako ga i isključi. Za WIN 7 je odprilike ovo.

Iz kontrolnog panela stavku backup and restore.

Backup01.jpg

Pa preko stavke 1 i 2 podesi šta i kako želiš.
Backup02.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
22
Potrebna pomoc oko misljenje o ovom modelu laptopa

Pozdrav za clanove.

Potrebno mo je neko misljenje od vas. Vrteo sam se vrteo po svim sajtovima i zanima me na kraju vase misljenje o ovom laptopu.

Acer Aspire E1-531G-B9606G75MAKS 15.6" (Laptop Acer Aspire E1-531G-B9606G75MAKS 15.6" Intel B960/6GB/750GB/GF 710M 1GB/BT/Cam - Laptop / Notebook računari - Laptop i tablet računari - WinWin )

Zanima me sta mislite o ceni i odnosu komponenti. Student sam masinstva i neko vreme ce mi trebati za rad u solid programima. Nece to biti dug period. Otrilike da polozim predmet i napisem diplomski. Za kasnije ko zna za sta ce mi trebati. Licno mislim da ce zadovoljiti potrebe. Nisam neko ko igra igrice, mada cu probati neku cisto da iscrpim maksimum iz racunara.

Sve u svemu zanima me da li je vredan tog novca ili imate neki predlog. Znacilo bi mi i dami kazete kakva su iskustva sa Acerom, jos bolje sa ovakvim modelima. Da mi ukazete na mane.

Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
drustvo treba mi pomoz zeleo bi da flesujem bios

ovo je model moje maticne ploce 0FH884 trazio sam na net nisam uspeo da nadem verzije biosa ?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
laptop je odlican sto se tice perfomansi, jedino sto na njemu dolazi Linux pa je pitanje da li ima windows drajvere
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
Drustvo treba mi pomoc zeleo bi da flesujem bios

ovo je model moje maticne 0FH884 trazio sam na net nisam uspeo da nadem verzije biosa ?
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
52
Racunar za druga.

Pozdrav momci drug me je zamolio da stavim temu da mi sastavite konfiguraciju sa monitorom nekim gamerskim misem i tastaturom...
Sto se tice racunara 4gb-rama dovoljno neka graficka na kojoj bi mogle da se igraju league of legends pes 13 nba 13 i world of tanks.
Unapred hvala. Konfa ne mora da bude jaka samo da rade ove igre ovde a monitor 19 inca nista vise sto manje xd.
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2010
Poruka
22
Vidis nisam o tome razmisljao. Promaklo mi je to. Bas cu to sada pogledati. Hvala na zapazanju.
 
Natrag
Top