Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
06.04.2011
Poruka
1
Sefe koje marke ti je napajanje i koje snage?
I ajde daj neke podatke sta imas u toj metalnoj kutiji. Kako mislis da ti neko pomogne na ovaj nacin!?
Ovo ti je kao kad je mene komsinica zvala da vidim sto su joj nestale ikone sa desktopa. Pitam sta su radili, a oni mrtvi ladni kazu nista samo smo cistili misa!!!
To sto ti odjednom ne vidis (verovatno) ceo HDD (stvarno nisam razumeo sta ne vidis. Particiju koja je deo HDD-a ili ceo disk?), moze svasta da bude (crko disk, izvukao se kabl, "kvalitetno" napajanje s***alo disk,....)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Toner

Drugovi kupio sam Lexmark multifunkcijski uređaj Interpret S 405 pa me interesuje gde mogu da nadjem tonere za navedeni model. Hvala...
 
Učlanjen(a)
11.01.2013
Poruka
43
Notebook

Zasto zvucnik krci na laptopu, kad sam prikljucio druge zvucnike krcenje je prestalo. zanimame sta je u pitanju.
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2012
Poruka
20
pozz

kao prvo pozdrav za sve forumase,imam jedno pitanje u vezi procesora intel e 2200 da li se isplati overclockovati ovaj procesor i sta u stvari sa tim dobijam,novi sam u tim vodama pa me interesuje misljenje nekoga ko se razumije u to,hvala
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
130
On ti koristi koliko ja znam ketridze No.100 i No.100XL, ne znam koliko smem da reklamiram ovde, pa ne bih, ali u svakoj bolje snabdevenoj radnji racunarske opreme ih ima. Ovaj 100XL je oko 2500 ali moze da izvuce oko 1000 strana. Ima ga u radnjama, ime radnje se sastoji iz dve iste reci. Kako ti se pokazao uredjaj?
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
130
Ako nisi nasao, kucaj ka googlu tehnosolution beograd, adresa je belo vrelo 53, garantujem ti da ce ti anci sve sto ti treba, jako dobar servis
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
wlan signal

pozdrav. imam neka 3 wlan rutera jedan od ta 3 moram ostaviti sebi pa me interesuje kako da znam koji od njih ima najjaci signal i domet?jel postoji iki program koji meri jacinu signala?
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Pa uredjaj za sada moze samo da skenira :D posto je kupljen bez tih tonera ili sta vec. Ja se stvarno veoma slabo razumem u stampace pa moram da nadjem na internetu gde stoje i koliko ima tih tonera ili ketridza...
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
130
Hvala na odgovoru. Poslacu ti privatnu poruku sa linkom gde imas da kupis te tonere, tj ketridze. A znaci moze da radi kao skener iako nema ketridza? Hvala

Ajde da ti dam ovde link gde imas da kupis, jer jos ne mogu da saljem PP

Kod:
http://www.winwin.rs/stampaci-office/potrosni-materijal/kertridzi-za-inkjet-stampace-i-plotere.html?manufacturer=53773
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top