Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
78
prijatelj moj ima acer aspire samo ne sjecam se koja je verzija u pitanju, takodje je Z, u svakom slucaju komp je prejak, nema sta, isto ga je platio 800e u njemackoj u Minhenu, neces se pokajati, gledas film na njemu kao na TV-u, display je u HD rezoluciji, touchscreen, ima neki dodatni software, ugradjenu kameru, dolaze uz njega bezicni mis i tastatura takodje acerovi, jedino sto smatram da mu je mana jeste integrisana graficka, ne moze bas goniti jace igrice, ustvari moze ali se dosta grije, nema dovoljno brz odziv prema procesoru i nema bas adekvatne drajvere ako se bavis necim vise, ali u svakom slucaju vrijedi imati ovakav racunar, stvarno ogroman i zanimljiv za koristenje, ako nista drugo makar na par mjeseci, u Bosni ili Srbiji ga svakako mozes prodati za iste ili cak vise para
Hvala na komentaru nekog ko je imao priliku da vidi taj komp u radu. Grafička mu stvarno nije neka, ali može da se dogradi za toliko, ostalo mu je sve OK. Inače, igrice uopšte ne igram ...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
S obzirom da na zvanicnoj stranici su poslednji za xp link. Jedino da probas update drivera sa neta, ili na add hardware pa vidis ima li tvog skenera u ugradjenim drajverima. Takodje moze i da probas da instaliras ranije drajver ali nisam siguran da neces imati problema. pogledaj i ovde da li je uopste kompatibilan sa win 7.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
4
kad kliknem na disk managament na desni klik samo mi otvori help, nasao sam tu particiju koja nije u funkicji i kad idem na nju desni klik sam mi otvori delete volume, ne znam sta da radim? Poludeo sam take_example
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
239
preporucujem da sebi skines DriverPack solution i svakome preporucujem ko ima problema oko pronalazenja drivera
evo link za stranicu na kojoj mozes skinuti
Kod:
http://drp.su/download.htm

ako budes imao pitanje u vezi pokretanja programa i instalacije drivera posalji mi PM
ljep pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2010
Poruka
239
preporucujem da sebi skines Driverpack solution:

Kod:
http://drp.su/download.htm

stvarno dobar program,provjereno
 
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
1
problem hitna pomoc komponenti

imam problem sa kompom radio je od jednom kada sam nakacijo usb cameru zabagovala je slika zamrzla i nije hteo nista i onda sam ugasio komp na dugme ali sad kad ga upali pisti ploca maticna,vadio sam ramove graficku i probao samo plocu i cpu opet pisti vratim ramove i sve opet pisti neki su mi rekli da je moguce da je riknuo cpu...
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
preporucujem da sebi skines Driverpack solution:

Kod:
http://drp.su/download.htm

stvarno dobar program,provjereno


Ovaj imam skinuo sam preko njega sam i instalirao sve drivere,alimi u opste nema audio ni i device menager-u ni da je nepoznat..nista...
ima ko neki driver sto se instalira??
On bi trebao koristiti Conexant HD Smart Audio i Intel Dislpay audio..
 
Natrag
Top