Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Provjeri da li imaš insaliran drajver. Da li ti je prekrižena ikonica zvučnika u donjem desnom uglu? Ako jeste, onda je vjerovatno drajver u pitanju. Klikni na tu ikonicu desnim i idi na TROUBLESHOT...pa ćeš vidjeti šta će ti ponuditi dalje...
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2012
Poruka
7
Nije..sve normalno pise,kao sto i treba..a problem je kada idem na sound pa na recording,cekirano je za microfon..medjutim iznad te ikonice stoji isto mikrofon,a treba zvucnik..

 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Rešenje je na ovom linku....

Kod:
[url=http://support.microsoft.com/mats/audiorecording/sr]Automatska dijagnoza i re?avanje problema sa snimanjem zvuka[/url]
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Windows 7 mora da pusti zvuk odmah nakon instalacije jer ima integrisane osnovne audio drajvere u sebi. Ako odmah po instalaciji nisi imao zvuk onda ili nisi lepo povezao zvucnike ili su ti zvucnici crkli ili te zeza audio izlaz na ploci ili ti je kabal za zvucnike negde u prekidu. 99% hardverski problem.

Ali, ako je zvuk nestao nakon instalacije Realtek drajvera, skini i instaliraj ovaj program. On ce skenirati sve drajvere na racunaru i zameniti neodgovarajuce.

Kod:
[URL]http://serbianforum.org/sistemski-alati/216904-driver-genius-pro.html[/URL]

Probaj i ovo: ako si instalirao Realtek HD Audio drajver, idi na start- sontrol panel-sounds i pod Playback tabom naci ces Speakers i Realtek Digital Output. Namesti da ti default device bude Realtek Digital Output.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
29
uspeo sam,mnogo vam hvala sto ste odvojili vreme da mi pomognete niste svesni koliko sam vam zahvala!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2012
Poruka
7
Nastao je nakon instalacije win7..
bio je drajverski problem..
Hvala vam ..
 
Član
Učlanjen(a)
03.08.2009
Poruka
12
Ponovo radi jDownloader sa rapidsharom.Upravo sam skinuo poslednji update i proradilo.
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
4
Pregrejana graficka kartica

Pozdrav.
Imam Windows 7 Ultimate 64 bit i Nvidia GeForce GT 520 GAINWARD graficku karticu.Nedavno mi je racunar bio na servisu i promenjeno mi je napajanje.No danas kada sam usao u Need For Speed Most Wanted stalno sam dobijao obavestenja da mi je temperatura graficke prevelika.Skinuo sam program Speccy i video da mi je temp od graficke 81°C . Dok je od HDDa,MB i CPU oko 33-34°C.
Do cega to moze biti,pre servisa nisam imao ovakvih problema :S
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top