Hardware Chat arhiv - {rešeni problemi}

Ko je bolji?

  • ATI

    Votes: 67 45,9%
  • Nvidia

    Votes: 79 54,1%

  • Total voters
    146

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Imam samo jedan pointa on se napravio danas popodne....
Tu ne mogu da uradim....

Drugo resenje?
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2011
Poruka
4
Kompjuter nece da upali u hladnoj prostoriji...

Pozdrav svima.Imam problem sa jednim racunarom.Nece da se upali u hladnoj prostoriji.Da li je u pitanju baterija ili napojna jedinica jer kad hocu da upalim racunar ako dodirnem bateriju upali se racunar.U toploj prostoriji sve normalno radi.Ako neko ima kakvu ideju sta da uradim neka mi odgovori .Unaprijed se zahvaljujem...
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
Ovo je dobro,jos nisam imao prilike da se sretnem ili cujem za takav problem :),temperatura ne bi trebalo da bude problem posto kompjuter nije motor pa da ima radnu temeraturu,bas naprotiv sto je hladnija prostorija vise odgovara kompu jer se lakse hladi.Probaj da zamenis bateriju posto si napisao da kada je dodirnes proradi pa je mozda ona problem,takve baterije kostaju nekih 50-tak dinara i mogu se naci i na ponekoj pijaci samo pazi da bude potpuno identicna kao sto ti je ona na ploci.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Ovo je dobro,jos nisam imao prilike da se sretnem ili cujem za takav problem :),temperatura ne bi trebalo da bude problem posto kompjuter nije motor pa da ima radnu temeraturu,bas naprotiv sto je hladnija prostorija vise odgovara kompu jer se lakse hladi.Probaj da zamenis bateriju posto si napisao da kada je dodirnes proradi pa je mozda ona problem,takve baterije kostaju nekih 50-tak dinara i mogu se naci i na ponekoj pijaci samo pazi da bude potpuno identicna kao sto ti je ona na ploci.
To se desava i sa nekim televizorimayes3
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Problem je rešen instaliranjem Windows Xp operativnog sistea sa SP3, instalirani su drajveri i sada normalno može da se igraju igrice....
 
Član
Učlanjen(a)
07.10.2011
Poruka
164
To se desava i sa nekim televizorima
Druze bavim se elektronikom nekih 15-tak godina i nikada mi se nije desila situacija da neki uredjaj nece da upali zbog niske temperature,to se mozda desava sa nekim uredjajima koji imaju neki defekt ali elektronika (ispravna) i niske temperature nemaju veze (naravno ne racunajuci neke extremno niske temperature)...
Eniacc proveri i da li na ploci nemas nadutih kondenzatora.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top