Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Znam sve to Death, bilo je dosta prica o njima.yes3 Iskreno, ovi novi Gunsi mi se ne svidjaju, ali zato one originalne vrlo rado slusam.yes3 Nisam bio na njihov koncert, a ljudi koji su bili su mi pricali da je bio dobar i da su zadovoljni.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Znam sve to Death, bilo je dosta prica o njima.yes3 Iskreno, ovi novi Gunsi mi se ne svidjaju, ali zato one originalne vrlo rado slusam.yes3 Nisam bio na njihov koncert, a ljudi koji su bili su mi pricali da je bio dobar i da su zadovoljni.

Meni se i ovi sviđaju, Axl nema baš toliko dobar glas kao nekada ali tu je jedna gitara više nego pre yes3
Koncert mi ne spominji, neodlazak će me pratiti ceo život :(
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Neverovatan je Axl, po mnogima i glavni krivac za njihov raspad, ima covek nezgodnu narav i veliki apetit sto se droge tice, a ni Slash se nije mnogo proslavio sa svojom novom grupom Velvet Revolver, ja tako mislim.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Neverovatan je Axl, po mnogima i glavni krivac za njihov raspad, ima covek nezgodnu narav i veliki apetit sto se droge tice, a ni Slash se nije mnogo proslavio sa svojom novom grupom Velvet Revolver, ja tako mislim.

Da....zadnji album na primer...samo što se pojavio na tržištu Axl je nestao, par meseci niko nije znao gde je osim valjda njegovog ličnog menadžera...Pa album je izašao pre dve godine a ni jedan spot nije urađen...
Meni se ne sviđa Velvet, možda suštinski više podseča na Guns-e ali vokali su očajni...najbolej radove posle Guns-a Slash je imao u svom bendu Slash′s Snakepit, tu je baš delovalo da radi ono što voli ali sve se svelo na kraju, što bi se reklo, na "sporedan projekat" :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Axl jeste lud lik, tacno je da mu glas nije vise tako dobar, a nekad je imao neverovatne glasovne sposobnosti. Pravili su dobre spotove, cudi me da za ove dve godine nisu napravil ni jedan, a izasao im je novi album. Bez obzira na sve, sigurno su jedan od najznacajnijih rok bendova. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Axl jeste lud lik, tacno je da mu glas nije vise tako dobar, a nekad je imao neverovatne glasovne sposobnosti. Pravili su dobre spotove, cudi me da za ove dve godine nisu napravil ni jedan, a izasao im je novi album. Bez obzira na sve, sigurno su jedan od najznacajnijih rok bendova. yes3

Jesu imali dobre spotove, čak je i bilo najavljeno da se snima spot za Better pre jedno godinu dana i više ali...Axl je perfekcionista, razumem ga..ili valja ili ne valja, nema sredine yes3
Jesu to nema nikakve dileme, ma šta ko pričao, šteta što stara postava nije još potrajala ali kako su do tada živeli i radili to izgleda nije bilo ni realno :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Jesu imali dobre spotove, čak je i bilo najavljeno da se snima spot za Better pre jedno godinu dana i više ali...Axl je perfekcionista, razumem ga..ili valja ili ne valja, nema sredine yes3
Jesu to nema nikakve dileme, ma šta ko pričao, šteta što stara postava nije još potrajala ali kako su do tada živeli i radili to izgleda nije bilo ni realno :dntknw:
Da, u pravu si.yes3
Bili su mnogo popularni, Axl je bio ikona te generacije, lozile su se klinke na njega. Sigurno da su imali bitnu ulogu u istoriji muzike, i ja sam jedan od oni koji smatra da su obavezna muzicka literarura.yes3
Nikad se ne zna, mozda se ponovo okupe, ali za sada je to nemoguce.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mislim da je to apsolutno nemoguće...i Axl i Slash nisu za to...ali kad bi se čudo desilo to bi bio najveći reunuion ikada yes3
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Mislim da je Slash jednom izjavio da bi voleo da mu na kocertu gost bude Axl, mozda i gresim.:dntknw:
Nikad ne reci nikad. Kad im bude zatrebala lova, zaboravice na sve svadje, mozda se i okupe makar na godinu dana. Dovoljno da naprave nekoliko koncerata i zarade lovu koju ja ne mogu za ceo zivot.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mislim da je Slash jednom izjavio da bi voleo da mu na kocertu gost bude Axl, mozda i gresim.:dntknw:
Nikad ne reci nikad. Kad im bude zatrebala lova, zaboravice na sve svadje, mozda se i okupe makar na godinu dana. Dovoljno da naprave nekoliko koncerata i zarade lovu koju ja ne mogu za ceo zivot.

Mislim da je baš rekao da nikad neće više deliti binu sa Axl-om, pronaćiću citat yes3
Dok Duff nije bio tako odrečan :dntknw:
Slažem se.... ali to se neće desiti skorije ako se uopšte desi yes3
 
Natrag
Top