LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Meni je i ova prilicno lepa balada...

 
Poslednja izmena od urednika:
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Hvala Sendi ;)

Guns N' Roses - Paradise City
[youtube]Rbm6GXllBiw&feature=artistob&playnext[/youtube]​
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Guns n′ Roses - Novi album?

Za vreme intervjua koji je 4. Novembra dao Artisan News-u na zabavi, prilikom promocije video*-igre "Call of Duty", gitarista Guns n′ Roses-a D.J. Ashba, poručio je fanovima da se neće dugo čekati na naredni studijski album benda.

"Upravo o tome pričamo, rekao je...Imamo gomilu ideja. Mnogo dobrih stvari će biti na narednoj ploči...A neće nam dugo trebati da to snimimo, obećavam. Veoma sam uzbuđen oko svega. Axl je dobro zasukao rukave ".

Prošli album Guns n′ Roses-a Chinese Democracy je izašao u Novembru 2008-me, 17 godina nakon što je originalna postava izdala Use your illusion I i II. Album je doživeo komercijalni neuspeh jer se prodao u manje od milion kopija u SAD-u (prema Nielsen SoundScan-u) uprkos dugom iščekivanju.
Ashba se prilključio bendu u martu 2009-u nakon odlaska Robin Finck-a. Tada je Axl Rose izjavio: "D.J. je nadaren i energičan gitarista i ponosni smo što je postao član benda. Vrlo brzo smo postali svesni njegovog značaja. Uneo je svežinu i produžio život bendu!"


Bumblefoot : "Ne očekujte ništa skorije"


Fanovi Guns n′ Roses-a ne bi trebalo da očerkuju novi album skorije, prema gitaristi Ron "Bumblefoot" Thal-u. I pored izjave drugog gitariste D.J. Ashba-e "da imamo gomilu ideju" za sledeći CD, Bumblefoot ne veruje da će skorije novi album biti snimljen.
Na svojoj Facebook strani je napisao: "Još uvek se nismo skupilii i počeli da radimo". Zatim je dodao, " Znam da je Ashba nešto izjavio povodom novog albuma ali nemojte ništa skorije da očekujete. Drugo, postoje stare neizdate pesme koje se nisu pojavile na poslednjem albumu, nove pesme treba da budu napisane, uvežbane, snimljene, doterane, ponovo snimljene, umiksovane, masterizovane, remasterizovane, pa onda omot, odobrenje izdavača, dalji planovi i dogovor sa izdavačem...nije sve to tako jednostavno kad toliko stvari treba da se odradi...Ali nemojte biti isfrustrirani ako se album ne pojavi u skorijoj budućnosti"...

Source: Blabbermouth
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Samo da snimanje novog albuma ne potraje dugo kao "Chinese Democracy", koji je vise puta odlagan. Originalne Ganse volim. Zbog cega su se raspali mnogo se nagadjalo, ali istinu znaju samo clanovi.
Neke meni omiljene pesme su: sweet child o mine, november rain, civil war, estranged, knockin' on heaven's door, don't cry, patience.....

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Zbog čega su se raspali?
Mnogo droge...alkohola i čega sve ne...i Slash i Axl su priča za sebe...u doba najveće slave npr Axl je na turneje vodio psihoterapeuta i ne znam koga još :dntknw:

Meni se i nova postava sviđa, možda je previše ušminkan album ali je ok...
S obzirom da zadnjih par godina ni jedan koncert nije otkazan što ej nekada bilo pravo čudo da se ne desi, naročito u poslednjem trenutku...verovatno se neće dugo čekati na novi album...naročito zbog toga što imaju dosta snimljenih pesama koje se nisu pojavile na prethodnom...yes3

Jedna od pesama sa novog albuma :dance2:

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top