Guca ili Exit

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
I jedno i drugo....ali u " Home " varijanti ....u dustvu dragih prijatelja.....:yea::yea::yea:yes3.
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Uvek biram Gucu...prijatnija i opustenija atmosfera,lepsi provod!!!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nekoliko puta sam bila u Guci...dobar provod..jos bolja muzika...ljudi koji su fantasticno raspolozeni ..bas je bilo dobro..:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Exit... pa Guca... A to da se moras naduvat da bi ti bilo dobro na Exitu su prazne price... A i na guci se nalijes isto kao i na exitu... Razlika je samo u vrsti muzike, sve ostalo, manje vise je slicno, lud, dobar provod i to je to...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ne znam što se ovo uopšte poredi...Niti je u istom vremenskom periodu,niti ima iste ili makar slične dodire u muzici,niti su istog karaktera... Exit je festival a Guča je takmičarski sabor...Bilo kako bilo žao mi je što nisam prisustvovao jubileju....:(
 
Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
2
Svako ko sebi dobro misli neka Exit zaobidje u najsirem mogucem luku. Losi ljudi su za lose ciljeve smislili Exit i na njemu nista lepo ne moze ni da se vidi ni da se cuje...Exit je jedna od najvecih ZABLUDA i ZAMKI za mlade ljude i promasene matorce...Tragicna i bolna je slika one silne mase zombiranih koji se vracaju ujutru sa tvrdjave...

Guca je zakon!!!!!
 
Natrag
Top