Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Na slici iznad koju si u medjuvremenu obrisao. Evo mojih rezultata pa procitaj koje su komponente neophodne za normalan rad igrice

 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
22
ma ne ovo nije od mene nego nasao sam na internetu pa teo da ti pokazem ne ono sve dole nego ono gore da do tamo dodje
..:D


a kako da stavim od mene sliku ? pa da ti pokazem ?


analysis.aspx
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Otvori i uradi test, kada dobijes rezultate stisni alt+print screen, onda pokreni Microsoft Office Picture Manager i iskopiraj sliku tamo. Sacuvaj je i otvori je preko ACDsee, a onda je iseci i konvertuj u jpg. Zatim otvori neki sajt za hostovanje slika (tinypic, ImageShack...), uploaduj je i iskopraj kod koji tamo dobije ovde na forumu.
A mozes jednostavno da nam napises da li ti je neka od komponenti pala na testu i koja.
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Otvori i uradi test, kada dobijes rezultate stisni alt+print screen, onda pokreni Microsoft Office Picture Manager i iskopiraj sliku tamo. Sacuvaj je i otvori je preko ACDsee, a onda je iseci i konvertuj u jpg. Zatim otvori neki sajt za hostovanje slika (tinypic, ImageShack...), uploaduj je i iskopraj kod koji tamo dobije ovde na forumu.
A mozes jednostavno da nam napises da li ti je neka od komponenti pala na testu i koja.

Rekao sam mu ja da to uradi par postova prije. Možda je do igre? Probaj kod nekog drugog. I nikad mi nisi odgovorio jel neki repack ili full verzija igre.
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
22
a sta je bolje rip , repack ili full verzija?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
1. Nemoj vise da menjas postove jer nije kulturno i menjas koncepciju razgovora cineci da isti gubi smisao.
2. Citajuci sve nase komentare i razmisljanja danas, nisi nasao za shodno da napises da imas dual core procesor!? intel[r] pentium[r] 3.00ghz nije isto sto i intel[r] pentium[r] D 3.00ghz
3. Sada vec ne znam sta moze da bude u pitanju.
 
Član
Učlanjen(a)
05.06.2010
Poruka
22
senatore imam Intel[R] Pentium[R] D CPU 3.00 GHz 2.99 GHz i sta tu nije jasno?? ko ti reko da imam dual core procesor?
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Pa za sta je ono D u nazivu? Nikada nisam imao Intelov procesor, ali svuda po netu citam da "D" u nazivima Intelovih procesora znaci Dual. Da li je tvoj procesor dual ili mono core?
 
Natrag
Top