Govori (propovjedi) svećenstva svih vjerski zajednica

UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
GOVOR : FRA. MARIJA
Ovde ćemo da stavljamo samo , govore (PROPOVJEDI) - svih vjerski zajednica . Moramo svi svatiti , bez obzira kojoj vjerskoj zajednici pripadamo , kojim imenom Boga oslovljavamo , moramo svi svatiti dasmo od Boga postali I bogu se vracamo i samo svoja dobra djela nosimo na onaj svijet nista drugo.
Samo Isus Krist je spasitelj ovog nevjernickog svjeta , odzvanjaju mi riječi u srcu tražite boga dok se može naći , koliko ljubavi nam isus daje svaki dan,a mi ne slusamo AMEN .

Propovijed o kojoj se priča: Što nam se ovo događa i gdje je izlaz?
14. ožu 2020.

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Ovde ćemo da stavljamo samo , govore (PROPOVJEDI) - svih vjerski zajednica . Moramo svi svatiti , bez obzira kojoj vjerskoj zajednici pripadamo , kojim imenom Boga oslovljavamo , moramo svi svatiti dasmo od Boga postali I bogu se vracamo i samo svoja dobra djela nosimo na onaj svijet nista drugo.
Samo Isus Krist je spasitelj ovog nevjernickog svjeta , odzvanjaju mi riječi u srcu tražite boga dok se može naći , koliko ljubavi nam isus daje svaki dan,a mi ne slusamo AMEN .

Biblija jasno kaže da ne može iz istog izvora i gorko i slatko. I jevanđelje i idolopoklonstvo.

Ovamo lepe reči a ovamo podržavati fanatizam hodanja na kolenima prema mestu ukazanju i razapinjanju na krstove na Filipinima.

Ne može ljubi Boga i strah od kazne kojom bude fanatizam. Ne može čini dobro, a onda ima druga šansa (značl čini zlo ali ćemo te opet izvući iz pakla)

Ne može ljubi Isusa, a onda spaljuj one koji se odvoje od KC kao što je radila inkvizicija.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Tripo žao mije , ali tvoje komentare više nevidim , a ineželim daji čitam od takvog bezobraznika kao štosi ti .
Evo što sve mogu vidjet kad odgovoriš na moj spot : Vi ignorišete objavlјeni sadržaj ovog člana. Znači dasamte ignorisala , zatomise više ne obraćaj
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Zdravu nauku!?!?!?!? Kako zdrava nauka može uroditi bolesnim djelima - likovati i veseliti se što ljudi smrtno stradavaju? Oslobodio te Trojedini Bog tvog zla.

Opet on i njegovo mantranje o "nauci"? Kakvoj "nauci"? Onoj što decu, nerođenu decu na komade secka za novac u svojim bolnicama? Ili onoj što "spasenje" traži u onome što ni Hebreje spasilo nije?

To "nauka" nije, nego zaumnost zluradih, i sa svom slobodnom voljom odbacujem je (iako nikada nisam, Bogu hvala ni pripadao toj sinagogi satane).


Ps. Oslobodio ga Otac-Sin-Duh Sveti od tog zla, mereći mu merama kojima on u svom zlu, meri drugima.

Amen.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.333
Albert Malcolm Ranjith Patabendige Don, dugo ime, teško za pročitati i izgovoriti, do jučer nepoznat većini javnog mnijenja, ali od prošlog tjedna na naslovnim stranama glavnih novina širom svijeta. To dugačko ime pripada osobi daleko od nepoznate, a to je nadbiskup Colomba, glavnog gradu Šri Lanke, koji je po pravu jedan od mogućih nasljednika na Petrovom prijestolju. Ranjith je tijekom televizijskog prijenosa uživo 15. ožujka pokrenuo oštru inicijativu protiv neodređene sile, “bogate i moćne, koja je stvorila Covid-19 u laboratoriju”. Nadbiskup Ranjith je tada pozvao Ujedinjene narode da otvore istragu o “genocidu” i optužio velike sile svijeta koje se “igraju životima nevinih”.

„Znamo da se u raznim dijelovima svijeta, istraživači svih vrsta, iz različitih razloga, bave istraživanjem kako bi uništili život i ljudsku prirodu. Neki od virusa su proizvod tih beskrupuloznih eksperimenata. Ovu vrstu istraživanja ne provode ljudi siromašnih zemalja, već laboratoriji u bogatim zemljama. Proizvesti takve stvari je vrlo ozbiljan zločin za čovječanstvo. Molim Gospodina da otkrije tko je proizveo to otrovno sjeme. Ujedinjeni narodi ili međunarodne organizacije moraju otkriti tko stoji iza ovih incidenata i kazniti ih. Takva istraživanja treba zabraniti”, rekao je u svojoj propovijedi nadbiskup Colomba.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.324
Ranjith je tijekom televizijskog prijenosa uživo 15. ožujka pokrenuo oštru inicijativu protiv neodređene sile, “bogate i moćne, koja je stvorila Covid-19 u laboratoriju”.
Molim Gospodina da otkrije tko je proizveo to otrovno sjeme. Ujedinjeni narodi ili međunarodne organizacije moraju otkriti tko stoji iza ovih incidenata i kazniti ih. Takva istraživanja treba zabraniti”, rekao je u svojoj propovijedi nadbiskup Colomba.
Mislim dasam čula na propovjedi , a u Bibliji pročitala , zaklela se zemlja raju da se na njoj sve tajne saznaju.
Sigurna sam daćese iovo saznat . Samo se pitam zašto , zbog čega , dali se Boga boje ???
Kad čovjek vidi , što sve ima naovome svjetu , dobije strah , a ondase sjetim , daje Krist puno puta rekao NE BOJ SE , o Bože hvala ti . Daj Boze da se mi svi okrenemo molitvi srcem i prepoznamo poziv Isusov .

Poslušajmo govor: fra Marija

Njegov govor je o MASONIMA , jabi još samo dodala ovaj svoj komentar :
O Bože , nas Hrvata tako je malo , kad ono tamo MASONA koliko hoćeš . Koliko ih tek u svjetu ima ?
Svi mi znamo kome se masoni mole , svetlonoši luciferu .
Onda se čudimo otkuda virus Covid-19

 
Natrag
Top