"Gospod moj i BOG moj!"

Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
ma patriot više voli katolike nego protestante...zar nisi vidio na mom forumu....
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Zašto bi sabor u Niceji 325 god. meni bio mjerodavan....

Ne daj se saboru, "Ines". Imate vi svoje objave koje su dobili "razočarani" po kukuruzištima američkih farmi, nakon što Isus ipak nije 22.10.1844. sletio u kukuruzište. Imate vi objavu da je Bog tada odbacio sav pokvareni svijet. Imate vi objavu da je tada završilo vrijeme milosti za grešnike. Imate vi objavu da je Isus na nebu preseljavao i da je sotona zauzeo staro Isusovo prijestolje. Imate vi još mnoštvo ovakvih objava. Drži se ti "objava iz kukuruzišta".
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
ma patriot više voli katolike nego protestante...

Patriot je samo ozbiljno shvatio Isusovu zapovijed ljubavi, a to vama nikako ne ide u glavu, zar ne?
No, ja mislim da je Gospodin Patriota poslao na ovaj forum zbog mene. Imala sam ozbiljne teškoće s protestanskim fundamentalistima tj. sektašima, pa sam već pomišljala kako nema više ni jednog normalnog protestanta već da su svi otišli -k vragu! :beee:
Mea culpa, krivo sam mislila. Patriot je dokaz da među protestanskim zajednicama ima razboritih i zrelih kršćana, zrelih u vjeri, dakle onih koji su prešli prag emocija koje su pokretači zaslijepljenih ljudi.
Vi "slobodnjaci" koji olako prelazite iz jedne vjere u drugu i koji se šepurite po forumima, ustvari ste robovi svog ega. Slični ste zrnu graha koje nabubri u vodi samopohvala i gordosti, ali kad zasja sunce (Pravde i Istine), osušit ćete se i nestati. Mi ostali koje sada tako zdušno napadate, mi smo kao zrno koje mora umrijeti da bi jednom urodilo velikim plodom. Eto, tako...pa, izvolite s napadima i optužbama. To je Sotonin posao od početka.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
No, ja mislim da je Gospodin Patriota poslao na ovaj forum zbog mene.

Jesam pozvao sam ga tu.


Eto, tako...pa, izvolite s napadima i optužbama. To je Sotonin posao od početka.

Frustriran je i liječi svoju frustraciju na forumu. To sam odavno shvatila. Prostački način izražavanja, a stalno bi se svađao. Ništa vrijedno ni korisno, a kamoli časno nije, u stanju napisati.

«Quod natura non dat, Salmantica non præstat» ;) Mislim da je to kod njega u pitanju i da mu zato ne koristi Biblija.
A sada je već izgubio živce. Ispucao se, izlagao i navrijeđao, a opet nije zadovoljan. Hmm. tako je to, neuredne strasti proždiru čovjeka. I na kraju krajeva, ništa. Hehe, Papa i dalje stoluje u Vatikanu i pojma nema o tom malom čovječuljku koji je opsjednut s njim.
Naš Papa Franjo je uvijek radostan. Čitala sam da, dok je još bio nadbiskup u Buenos Airesu, nikada nije odgovarao na kritike. Nikada. Puštao je da psi laju...

Vi nevaljali protestanti zašto ovako ružno pišete seki...

Imala sam ozbiljne teškoće s protestanskim fundamentalistima tj. sektašima, pa sam već pomišljala kako nema više ni jednog normalnog protestanta već da su svi otišli -k vragu! :beee:
Mea culpa, krivo sam mislila. Patriot je dokaz da među protestanskim zajednicama ima razboritih i zrelih kršćana, zrelih u vjeri, dakle onih koji su prešli prag emocija koje su pokretači zaslijepljenih ljudi.
Vi "slobodnjaci" koji olako prelazite iz jedne vjere u drugu i koji se šepurite po forumima, ustvari ste robovi svog ega. Slični ste zrnu graha koje nabubri u vodi samopohvala i gordosti, ali kad zasja sunce (Pravde i Istine), osušit ćete se i nestati. Mi ostali koje sada tako zdušno napadate, mi smo kao zrno koje mora umrijeti da bi jednom urodilo velikim plodom. Eto, tako...pa, izvolite s napadima i optužbama. To je Sotonin posao od početka.

Ne bere se s čička grožđe.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.01.2015
Poruka
218
Patriot je samo ozbiljno shvatio Isusovu zapovijed ljubavi, a to vama nikako ne ide u glavu, zar ne?
No, ja mislim da je Gospodin Patriota poslao na ovaj forum zbog mene. Imala sam ozbiljne teškoće s protestanskim fundamentalistima tj. sektašima, pa sam već pomišljala kako nema više ni jednog normalnog protestanta već da su svi otišli -k vragu! :beee:
Mea culpa, krivo sam mislila. Patriot je dokaz da među protestanskim zajednicama ima razboritih i zrelih kršćana, zrelih u vjeri, dakle onih koji su prešli prag emocija koje su pokretači zaslijepljenih ljudi.
Vi "slobodnjaci" koji olako prelazite iz jedne vjere u drugu i koji se šepurite po forumima, ustvari ste robovi svog ega. Slični ste zrnu graha koje nabubri u vodi samopohvala i gordosti, ali kad zasja sunce (Pravde i Istine), osušit ćete se i nestati. Mi ostali koje sada tako zdušno napadate, mi smo kao zrno koje mora umrijeti da bi jednom urodilo velikim plodom. Eto, tako...pa, izvolite s napadima i optužbama. To je Sotonin posao od početka.
Vrlo zrelo,ovo o njima.A o meni,primjetih da bolje mišljenje imaju drugi nego ja(oni zreli).
Pozvao me "tarapana" (tarapana po Riječki znači mlaćenje,,tip mlati praznu slamu),inače nebih na ovaj forum nikad a na mnogima sam bio,nebi zato jer je "Serbian" pa bih mislio da je tu nacionalizma koliko hoćeš!A i nema puno toga,osim kod tarapane,teškog nacionaliste.U Rijeci ima puno Baptista koji o Katolicima imaju dobro mišljenje(onim pravim vjernicima) a ima nešto i onih koji ne misle tako jer nemaju čim misliti(uglavnom neki stari prdonje).Ma I ti su mila majka u odnosu na neke Katolike koji Protestante nemogu smisliti(ima ih na forumu"tebe tražim") koji se usude Protestante čak nazvati "sotonski okot"
Jadnici!
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Vrlo zrelo,ovo o njima.A o meni,primjetih da bolje mišljenje imaju drugi nego ja(oni zreli).
Pozvao me "tarapana" (tarapana po Riječki znači mlaćenje,,tip mlati praznu slamu),inače nebih na ovaj forum nikad a na mnogima sam bio,nebi zato jer je "Serbian" pa bih mislio da je tu nacionalizma koliko hoćeš!A i nema puno toga,osim kod tarapane,teškog nacionaliste.U Rijeci ima puno Baptista koji o Katolicima imaju dobro mišljenje(onim pravim vjernicima) a ima nešto i onih koji ne misle tako jer nemaju čim misliti(uglavnom neki stari prdonje).Ma I ti su mila majka u odnosu na neke Katolike koji Protestante nemogu smisliti(ima ih na forumu"tebe tražim") koji se usude Protestante čak nazvati "sotonski okot"
Jadnici!

Патрискоте видиш да је дотична препознала ко те позвао.
Код нас твој псеудоним значи много ружну ствар и нећи рећи.
Још ниси научиошта је национализам а шта шовинизам и поред ДВА показивања...заборавих то је нормално за те крајеве.

,,...i onih koji ne misle tako jer nemaju čim misliti(uglavnom neki stari prdonje),,

И да ниси рекао препознали би те.

,,...koji se usude Protestante čak nazvati "sotonski okot"...,,

Зна сека шта је писала и да јој ниси рекао.
 
Učlanjen(a)
24.01.2015
Poruka
218
Daj piši latinicom,bre čoveče,da te celi svet razume.
Neide mi to klinasto Pismo,nikako!
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Daj piši latinicom,bre čoveče,da te celi svet razume.
Neide mi to klinasto Pismo,nikako!

Постоје две врсте људи писмени i ne pismeni.
Писмени знају писма док ne pismeni ne znaju ni svoje ni tuđe
A znaš li ti da su to dva brata sastavila od istog naroda celo pismo koje se nadva načina može koristiti i ti si samo polu pismen čovek ako znaš samo polovinu pisma.
Pismeni znaju i Ćirilovu i Metodijevu azbuku koji je isti narod koristio.
 
Natrag
Top