Genesis XBMC add-on

Učlanjen(a)
25.03.2011
Poruka
43
problem kod genesisa što ne otvara stream za slijedeće
kad stavima na jezik hrvatski ,dobijem listu filmova
no niti jedan neće otvoriti- no stream
da li je to kod svih ili...
 
Učlanjen(a)
17.06.2012
Poruka
136
problem kod genesisa što ne otvara stream za slijedeće
kad stavima na jezik hrvatski ,dobijem listu filmova
no niti jedan neće otvoriti- no stream
da li je to kod svih ili...

Pa nije ti to bas mesto za trazenje domacih stvari...mada, ko i za sve, nesto radi nesto ne...
Ljudozder vegeterijanac radi na primer...Sonja i bik...Kauboji, i to bi bilo to
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Od skora Genesis se više ne održava. To sam video na tvaddons forumu pa prenosim ovde. Tako da ako neko ima problema sa ovim addonom da zna u čemu je stvar.

Lambda, tvorac Genesisa, ima u planu u budućnosti da promeni sam addon i da postane isključivo samo za plaćene servise poput real-debrida, premiumsizea ili furka. Mislim da se na ovaj potez odlučio zato što se ovi free servisi (afdah, beinvideo, yify...) često menjaju nešto i potrebno je dosta cimanja oko njegovog održavanja a ovi plaćeni su dosta stabilniji i lakši za održavanje tako da ako Genesis krene opet sa radom biće valjda samo za te pretplatničke servise.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Od skora Genesis se više ne održava. To sam video na tvaddons forumu pa prenosim ovde. Tako da ako neko ima problema sa ovim addonom da zna u čemu je stvar.

Lambda, tvorac Genesisa, ima u planu u budućnosti da promeni sam addon i da postane isključivo samo za plaćene servise poput real-debrida, premiumsizea ili furka. Mislim da se na ovaj potez odlučio zato što se ovi free servisi (afdah, beinvideo, yify...) često menjaju nešto i potrebno je dosta cimanja oko njegovog održavanja a ovi plaćeni su dosta stabilniji i lakši za održavanje tako da ako Genesis krene opet sa radom biće valjda samo za te pretplatničke servise.
da, citao sam....mada ako ne ispravi pretrazivanje materiala kako treba za furk bazu onda je bolje da koristim WTF adon.....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Pa verovatno hoće ako krene da bude samo za te plaćene servise kako je nagovešteno.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Na forumu tvaddons koji je dom Genesisa :D

Definitivno je tvorac Genesisa potvrdio da radi na velikom updateu ali sa tim updateom Genesis će prestati biti addon za široke mase kao što je do sad bio jer će se oslanjati isključivo na premium servise. Tako da onaj ko koristi ove addone za dž neće se obradovati ovim vestima.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2013
Poruka
240
Hm, pratim taj forum, ali sam propustio tu informaciju. U posljednje vrijeme koristim SALTS i thread vezan za njega...
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
da vidimo sta ce biti sa tim i dal ce biti javno pusten....mozda ce biti samo za neku malu grupu ljudi....ko zna...ali pre svega me interesuje pretrazivanja materiala....jer ni dva adona ne dajeta istu pretragu za isti material....
 
Natrag
Top