Gej parada uskoro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Ma biće kao i prethodni put, dobiće batine a to će loše odjeknuti u javnosti kako je Srbija zaostala, zatucana, ovakva i onakva.
Malo pre sam u vestima videla prilog o tome, za isti dan je zakazan miting pokreta 1389, koji je pozvao i svoje pristalice i navijače, i sve ljude koji su protiv, na kontra miting.
Opet će biti krvi. Treba li nam sve to?

Umesto da se propagira porodica, propagira se seksualna bolest. I još treba da budemo ponosni na njih. Posle Parade Ponosa ide sklapanje brakova a na kraju usvajanje deteta.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Nisam za to da ih neko tuce i maltretira, ali, zar stvarno moraju toliko da provociraju sa tim svojim opredeljenjem? Zar svi moramo da znamo ko sta voli i ko sta radi u slobodno vreme? Ja volim toliko stvari u zivotu pa ne izlazim na ulicu i pricam to svima...
Smatram da bi bilo pametnije i za nih i za ovaj nas grad da se ne izaziva nasilje, vec da se ovi na vlasti potrude da nam omoguce normalan zivot u ovim nenormalnim vremenima, a batale te gluposti....
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ne treba - ne treba da ih tuku.

Ne znam odakle ste i ti i Sendi koja te je pohvalila (opet ste tandem u ovoj temi), došli do zaključka da sam ja rekla da to tako treba.
Ja sam samo rekla da će se to opet tako desiti, bez podrške bilo kome. Ne podržavam ni homoseksualce, iako imam nekoliko prijatelja njihovog opredeljenja, a tek nasilje - NIKAD! Ja samo govorim ono što će se u svakom slučaju desiti, hteli mi to ili ne.
 
Član
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
9
Саопштење Српског сабора Двери
ДРЖАВА ГОРИ, А РЕЖИМ ГЕЈЕВЕ ЧЕШКА

Српски сабор Двери одлучно подржава данашњи протест Српског народног покрета Наши 1389 против режима који у тренутку док држава пропада по свим спољно-политичким, безбедносним, социјалним и економским параметрима организује параду промоције идеологије хомосексуализма у центру Београда.

Актуелна власт и њени прирепци главни су кривци за стање друштва у коме се сви пристојни и породични људи осећају обесправљено и понижено.
Српски сабор Двери позваће све своје сараднике, активисте и пријатеље, као и честите, породичне људе да се дигну против ЛГБТ диктатуре.
Наш протест биће ненасилан али довољно одлучан да покаже колико је геј-парада уствари једини морал, једина идеологија, једино лице данашњег режима.
Наше је да гласно кажемо да је прошло време за породичне шетње и да је дошло време за одлучне протесте породичних људи.

У Београду, 7. септембра 2010.

Информативна служба Српског сабора Двери
 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ne znam odakle ste i ti i Sendi koja te je pohvalila (opet ste tandem u ovoj temi), došli do zaključka da sam ja rekla da to tako treba.

A odakle zakljucak da sam ja bilo sta zakljucila pohvalivsi njegov post da ne treba da ih tuku,jer tako i mislim,nevezano za bilo ciji post koji je on citirao?
I da li se radi o tandemu ili o istom misljenju na tu temu?Sta je sa ovima sto misle drugacije,pripadaju li i oni nekom tandemu?
I,da.Ne skacem u vatru,normalno pitam.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ne znam odakle ste i ti i Sendi koja te je pohvalila (opet ste tandem u ovoj temi), došli do zaključka da sam ja rekla da to tako treba.
Ja sam samo rekla da će se to opet tako desiti, bez podrške bilo kome. Ne podržavam ni homoseksualce, iako imam nekoliko prijatelja njihovog opredeljenja, a tek nasilje - NIKAD! Ja samo govorim ono što će se u svakom slučaju desiti, hteli mi to ili ne.
Bez padanja u vatru molim. Nisam napisao da misliš da treba da ih tuku , moj komentar je samo odgovorna tvoje krajnje pitanje jer se ne slažem da parada mora završiti sa tučnjavom . To sad zavisi od države. Ako ona želi da zaštiti mirnu povorku to će i uraditi, a to je obećao i predsednik.
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Već vidim da će i ova tema završiti kao i prethodne dve na temu homoseksualnosti.
Ne želim da se prepirem sa vama, jer bez obzira što ne mislimo isto, u ovome jesmo na istoj strani, do nasilja ne treba da dođe, pa bilo parade ili ne. Prema tome, na pogrešnog člana internet zajednice Serbian foruma ste se namerili.
Toliko od mene, rekla sam svoje i nemam više šta da komentarišem. Nisam ni za ni protiv gej parade, ali protiv nasilja nad bilo kim, jesam. Da nam sve to ne treba, ne treba nam.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
I ja mislim da nam to ne treba ali ne treba ni tema da sa zaključava niko nikoga ne vređa.... a svake godine pitanje postaje itekako aktuelno u određenom momentu. Zato je bolje da što više članova kaže svoje mišljenje, uvek ima prostora za neke nove detalje...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
I ja mislim da nam to ne treba ali ne treba ni tema da sa zaključava niko nikoga ne vređa.... a svake godine pitanje postaje itekako aktuelno u određenom momentu. Zato je bolje da što više članova kaže svoje mišljenje, uvek ima prostora za neke nove detalje...

Naravno. Ovakve teme se zaključavaju tek kad postanu razlog za svađe i bespotrebno vređanje među članovima. Ja samo upozoravam na vreme, jer smo to već dva puta doživeli.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Mene niko nije vređao, takođe mislim da to ni ja nisam uradio. Samo da potsetim, zadnji put ova tema nije zaključana , što znači da je došlo do izvesnog dijaloškog napretka.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top