Gej parada uskoro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Neka žive, ko im brani, mi ovde pričamo o nečemu drugom! Njihov život-njihova stvar, ali mene i većinu građana ove zemlje taj njihov život ne zanima-čemu onda eksponiranje???

Eksponata ima mnogo... u više varijanti.. neki služe za gledanje, neki za prikazivanje, neki za kršenje, lomljenje, itd..
Ovi najavljeni 'eksponati'... ne znam ni ja... upašće u neku kategoriju.. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Zabole me za homice, nek zive svoj zivot al nek mi ne nabijaju to na nos.
E ako su vec resili da moraju da prosetaju ulicama da se na taj nacin "bore za svoja prava", iako ne mogu ocima da ih vidim, ne bih bacio kamen na njih, vec su dovoljno kaznjeni sto su drugaciji.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Evo u prilog temi ću samo ukratko opisati kako se predstavnik gej populacije ponaša u javnosti, odnosno na Kvirijinom blogu.

Njegove reči su sledeće:



"“Као српски православни педер овог српског православног кишног дана нисам имао паметнија српска православна посла, осим да српски православно клечим на српским православним коленима и српски православно обрађујем један српски православни велики необрезани #БИП#.
Усред те српске православне радње на мој српски православни ум пала је српска православна идеја. Из свег српског православног гласа повиках „Српска православна еурека” и у том српском православном тренутку попрска ме српска православна света водица.

Устадох, кврцнуше ми моја стара српска православна колена, дадох српском православном момку 20 српских православних еврића и избацих га кроз српска православна врата.
Док је српски православно одлазио рече ми да се можемо српски православно видети опет следеће српске православне недеље. Али ја српски православно не обратих пажњу на њега, јер ми је на српском православном уму још увек била српска православна идеја. Узех у српске православне руке српски православни телефон те српски православно позвах свог српског православног брата Бобана, те му српски православно испричах о својој српској православној идеји, да би био српски православни ред да преименујемо овај блог у српски православни блог.
Мој српски православни брат Бобан је био српски православно одушевљен, тако да вас у духу српског православља обавештавам да овај блог носи ново српско православно име.

Свјатаго Квирије Златоустог да вам очитам свршетак исте, неће се ни примјетити да сам ја из ове сусједне „непризнате” а мени то није ни важно.
Ја: - Буди имја Господње благословено от ниње и до вјеки вјеков.
Сад Ви : - Амиииин !
Опет Ја: - Слава Тебја Христе Боже, надо наша, слава Тебјаа!
Опет Ви : - Амиииин !

Сад Ја:
Спаси Христе Боже и помилуј, високопреосвјашчењејшаго митрополита нашего и свјатјејшаго патријарха нашего Квирилохија, христољубивоје воинство, kтитори и приложники свјатаго храма сего Квирилово и всја православнија христијани, и сохрани их на многајаа љетаааа !
Па јопе Ви: - Амиииин !”
Амин

А сад и мало свете водице:

31467676.th.jpg

I on očekuje da Srbija prigrli ovakav bezobrazluk? :) Da budemo tolerantni ili šta? Ja i dalje ne razumem, i godinama ne razumem, ŠTA zapravo oni traže?

Da li neko zna koja prava zahtevaju homoseksualci? AKo neko zna, neka me prosvetli, unapred zahvalna.
 
Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Kako koja prava?
Da stupe u brak i usvoje decu i da se prave da su mame i tate.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Kako koja prava?
Da stupe u brak i usvoje decu i da se prave da su mame i tate.

Da zato EU donosi zakon da se ukine rec mama i tata da bude roditelj. Reci koje vekovima postoje da se zamene frazom roditelj. Kako to odvratno zvuci: ROditelju dodji da mi das da jedem.! Joj evropejci utepajte se kolektivno.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ne, ne... nisam sigurna da je to konkretno,zahtev homoseksualaca iz Kvirije. Moje pitanje je ŠTA konkretno traže homoseksualci u Srbiji, koji su to zahtevi?
Da li postoji nešto tipa: pod 1. želimo to to i to? Ako postoji, volela bih to da vidim.
Jer, meni je danas reč: diskriminacija postala jako diskutabilan pojam, ne razumem je više, niti su mi pravila i zahtevi jasni.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Huh, nemam vremena da čitam celu temu, mada je ova tema što se mene lično tiče ihi hi pročešljana na drugim forumima gde sam ostavila bar 50 postova na ovu temu a i dalje nisam našla odgovor na ova pitanja.
Sve zaista imaju, a ako žele da prilikom apliciranja na posao kažu: Hello, ja sam taj i taj, to i to mi je struka, i znaš - ja sam geeej.... E pa neće moći... doduše, ne pitam se ja, ali to nije normalno. Jer ni ja nisam rekla svom gazdi da gotivim muškarce kad sam se zapošljavala, niti njega to interesuje.
E da... doduše, sećam se jednog zahteva koji su imali, a to je da ne bi smo trebali da se mi izjašnjavamo kao heteroseksualci (solidarisanje je u pitanju), već da se izjašnjavamo preko preferencije partnera. Recimo, žene, heteroseksualne naravno, trebale bi da se izjašnjavaju kao androfilici, izjednačavajući se sa gejevima (jer i žene i gejevi vole muškarce, znači da budemo 1:1 sa njima), a isto tako heteroseksualni muškarci ne bi bili samo muškarci naklonjeni ženskom polu, već ginekofilici - izjednačeni sa lezbejkama.
Ja - da se izjašnjavam kao androfilik neću, ne samo iz razloga što ne želim da budem sa gejevima u istom košu, pa makar i verbalno, već prevashodno zato što sebe smatram ne samo heteroseksualnom osobom, već i reproduktivnim bićem, čime se oni samom svojom odlukom da budu to što jesu, u startu sudaraju. Naravno da mogu da reprodukuju, ali onda njihova suština nema nikakvu logiku.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
MAco da li mozes da izadjesveceras? Izvini tate mi ne daju.
bad.gif


DA smo trebali da se rodimo ko dvopolci onda bi bili puzevi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top