Garmin uređaji, mape

Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Hvala, kako da saznam koje additional files podržava nuvi 2445?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Po ovome podržava samo JCV PhotoReal, gde se to sad kopira? Nemam skrivenih folder, na root-u su par foldera I folder garmin.

Gde se kopira cyclops speedcam? Vidim da i to podržava. Screenshot_2019-10-30-10-06-51-842_com.android.chrome.jpeg

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Auh
Najpe, za pristup uređaju mora da ti bude uključen prikaz sistemskih i sakrivenih fajlova i foldera. Tek onda ćeš videti čega sve ima u tvom Garminu :)
Dobro protalaškaj Garmin folder i pazi da nešto ne obrišeš slučajno.

Inače može i ovako
Prikačite svoj Nuvi na usb.
Otvorite Garmin folder.
Pronađite garmindevice.xml i otvorite ga sa bilo kojim internet pretraživačem. Može i iz notepad-a.
Ova datoteka sadrži sva imena, ekstenzije, sve path-ove interne memorije, sd path, itd. svih podržanih datoteka na vašem uređaju.

A cyclops se stavljaju u Nuvi POI folder, ili u sd/Garmin/POI.
I moraju da budu otključani, ako nemaš mogućnosti da ih skineš legalno.
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
Hvala, zaboravio sam da bi mi prikazao u win10 folder ". system" moram da ga otvorim kroz search.

Uspeo sam sve da ubacim. Kaži mi još ovo, da li ove speedcam što se nalaze u poslednjim mapama prikazuju kamere kod nas kao i da li rade kod nas JSV prikaz?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
Slabe su Cyclops kamere, bar kako sam ja isprobao u Brčkom, JCV radi na autoputu tek za Zagreb, a sve se može isprobati na simulaciji
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Traži SCDB kamere, to je stvarno detaljno i mogu se pregledati isto u pretrazi i u simulaciji
 
Član
Učlanjen(a)
09.10.2009
Poruka
137
@kopca, da li znaš možda gde mogu da nadjem srpski jezik(text) za nuvi 2445 u glx formatu?

Slučajno sam obrisao jedan onaj od tri glx fajla, neće da mi ponudi ni garmin express da ga skinem. Probao sa da izvučem iz nekog starog backup-a od nuvi 1200 ali ne radi, tj.izbaci srpski koji ne radi. Inače verzija SW 8.30

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Natrag
Top