Garmin Street Pilot Android 4.1.1,4.1.2,4.2.2+

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Koji apk da skinem za android 5.1.1, rezolucija ekrana 800x480
pa taj za 800x480 2.37 samo moraš da središ putanju do memorijske kartice.
kopiraj garmin folder na memorijsku i preko file explorera utvrdi tačnu putanju.
preko path changera izmeniš put u apk fajlu.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
nisam ništa dirao ono što si ti upakovao instalirao i pokrenuo i radi na ovoj rezoluciji perfektno
 
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
35
Evo da krenemo redom,ljubielj sam garmin navigacije i imao sam je nekada,sve sam radio sa mapama otkljucavao i pakovao to mi nije strano samo treba da se podsetim,ali za android mi bas nesto neide.Imam HUAWEI G630,rezolucija 1280x720,skinu sam APK ovaj Streetpilot 2.37 (res 960 by 540 and higher with usb charging fix),i prvi put mi se ucitalo na internu memoriju,pa sam ga uninstal i obrisao sve sto je bilo promenio sam putanju sa chengerom ali od tada nece nista da se pojavi u folderu garmin gde sam dobro ispratio putanju gde se taj folder nalazi,pokusao sam i druge apk-a u toj rezoluciji ali se nista nedesava folder garmin je uvek prazan,elem sve sam skinu kako treba napakovao garmin folder sa onim sto je vlad postavio i ako nema onoga u garmin folderu kada se instalira apk sve se pokrene,vidim mapu,mogu da trazim mesto ali cim pokrenem idi u navigaciji tu staje blokada,restartuje se garmin i vise nece da se pokrene u cemu je greska i imali pomoci.Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
jel na internoj radilo kako treba?
pretpostavljam da znaš za jadac oko kit-kat i eksterne kartice ne dozvoljava write u sd carticu nego samo read


usb charging fix samo kod onih kod kojih postoji bug
tamo gde ga nema koristi se verzija bez usb charging fix
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
35
U tome i jeste problem nisam probao,a sada nemoze ni na internoj vise da se pojavi garmin folder kao prvi put a kmoli na sd kartici,probao sam sve apk ali nista,zaboravio sam da kazem da je verzija 4.3 i da je root telefon
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880

Streetpilot 2.37 (res 960 by 540 and higher)
Streetpilot 2.36 (res 960 by 540 and higher)

upakovani garmin folder kopiraš na internu
i proveri putanju do tog garmin foldera
podesiš to u apk fajlu i instaliraš
 
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
35
Sve sam to uradio ponovo kako si ti rekao,kada unesem neku destinaciju u BGD uradi kalkulaciju i hoce da me odvede gde trazim ali sam pokusao da ukucam primera radi Krasice u crnoj gori odmah me izbaci iz navigacije
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
a gde ukucavaš? onaj search što imaš na početnom ekranu ne koristi

zavisi šta si od karata ubacio.
ne smeju da ti se preklapaju karte istih država različitih proizvođača.

adria route , scg route , i cn europe ne smeju raditi istovremeno. deštikliraš sve samo jednu ostaviš u datom trenutku
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
Ako se instalira na internu (i radi sve kako treba, jedna mapa na internoj), moze li nekako učitavati još jednu mapu sa externe?
 
Natrag
Top