Garmin Street Pilot Android 4.1.1,4.1.2,4.2.2+

Učlanjen(a)
31.01.2010
Poruka
28
Koristio sam "StreetPilot_2.33_noroot_android_storage_emulated_0"
Nikakva vozila nisam ubacivao niti ista drugo osim mapa.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
to je ovaj 2.35?
a jel si prvo sa 2.33 ovaj apk izabrao 9.storage/emulated/0/Garmin.apk

pošto ima opcije da garmin folder bude u korenu interne ili eksterne memorije
negde je u
/storage/emulated/0/Android/data/com.garmin.android.apps.gmobilext/files/Garmin/
 
Učlanjen(a)
13.03.2014
Poruka
5
Po zavrsetku instalacije, program je sam napravio folder "Garmin" u "android > data > com.garmin.android.apps.gmobilext > Garmin >Garmin"
A posle sam po upustvu sa 1. stranice iskopirao folder "garmin" sa ostalim fajlovima i folderima
Ja nisam neki veliki strucnjak ali poslije com.garmin.android.apps.gmobilext trebalo bi da bude >files>garmin>...
 
Učlanjen(a)
31.08.2013
Poruka
2
Koristio sam "StreetPilot_2.33_noroot_android_storage_emulated_0"
Nikakva vozila nisam ubacivao niti ista drugo osim mapa.
Ja imam na LG G2 instaliran i problem je što je malo usporeno to sve...ako ti se instalirala aplikacija i imaš dvije ikone onda ti je pola posla napravljeno...pričekaj ili restartaj mob da ti se pojavi folder Garmin a onda pomoću kompa prebaci sve u taj folder...tako sam ja napravio jer kad si u originalnom file exploreru ne vidi se .system u Garmin folderu pa je potrebno sve pripremiti na kompu pa onda prebaciti...
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Obrisao sam potpuno proslu verziju Garmin streetpilot 2.33,komplet root folder,ponovo slozio root folder prebacio direktno na SD (u root storage/sdcard0/Garmin) instalirao Garmin 2.35.apk (sa odgovarajucom putanjom,naravno) i mogu potvrditi da i ova verzija radi na androidu 4.3 (radi se o modelu Huawei y530 nonroot).BRAVO VLADO JOS JEDNOM I HVALA!

Samo jedno pitanje da li ima neko (moze i link za download) CNU 2015.30 mape samo BALKAN,skinuo sam citavu EU ali je teska preko 3,5GB (zasto ne ustedjeti prostor na SD ako je moguce) i da li ova mapa zapravo i postoji ili su to zapravo zamaskirane 2015.20 jer u svom okruzenju nisam primjetio neke drasticne izmjene ali posto je BiH sekundarni problem nisam iznenadjen.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Trebao si skinuti u cne 2015.30 mapsource veziji pa odabrati koje hoćeš i sastaviti.
 
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
16
Ako bih mogao da postavim jedno pitanje? Sve je meni jasno oko instalacije, ali ne znam jedno: koja je razlika u mapama koje u oznaci imaju NT tj. NTU? Konkretno mislim na Garmin mape. To nikako ne mogu da provalim.
Unapred se zahvaljujem na odgovoru.
 
Natrag
Top