Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
8
imam Galaxy 9000s,vers.2.1,Update1,tako sam kupila telefon,zelela bih da stavim navigaciju ali neznam kako i dali ide na ovu verziju,i ako ide kako gde da procitam najlakse uputstvo, a da ne pokvarim telefon jer je jos pod garancijom.PDA: BGJM1,Phone:BGJM1,CSC:XECJM1,ako idem na Kies kaze da imam novo Update:JP3,JP2,JP2,a neko mi prica da to neradim jer ova JM1 je bolja,tako da od vas trazim savet jer sam sigurna da ovde ima dobrih strucnjaka.Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
204
Imam Galaxy S. Na linku Mobilni telefoni sam pronasao sve sto mi je potrebno za navigaciju iGO i mape. Ali nekako mi sporo hvata satelite. Zadnjui put cak 12 minuta a bilo je vedro. E sad neznam dali mu smeta ona silikonska futrola ili nesto drugo ...
 

ska

Član
Učlanjen(a)
26.08.2010
Poruka
2
Ciao svima,

Već mesec dana imam samsung galxy s ( gt- i9000 ) i šta reći prava zver od telefona.

OVO JE VAŽNO ZA ONE KOJE IMAJU OVAJ TELEFON!!!!!! ANDROID OS.

Snjim možete raditi sve i svašta, postoje mnogo tema i datih odgovora na raznim forumima pr. PSAXE.COM, ali...
KADA NADOGRAĐUJETE NOVI FIRMWARE PREKO ODINA 3 v.1 NIKAKO NE PREKIDAJTE INSTALACIJU JER ĆE NAJVEROVATNIJE TELEFON
BITI SPRŽEN ( NE BAŠ UVEK ).

ZNAČI, PRVO PROVERITI NA FORUMIMA DA LI JE TA VERZIJA DOBRA , IMA LI MANA ITD. PA TEK ONDA NAPRED.

ZVANIČNI PROGAM JE KIES ZA MANIPULISANJE TELEFONA ALI I ON ZNA DA ZEZNE KAD JE REČ O NADOGRADNJI SOFTVERA.
AKO VAS ON ZEZNE ( IZBRIŠE SOFTVE I NE NADOGRADI ), NAĆIĆETE JEDINO SPAS U ODINU 3 v.1.

OVO DAKLE VAŽI SAMO ZA ANDROID OS

BUONA FORTUNA.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
15
Uh, imam problem...doslo je vreme da updejtujem Android (jos imam 2.1), ali moram prvo da kopiram podatke u komp...ali ne znam kako...slike i muziku sam prebacila, ali kontakte, beleske, kalendar, poruke ne umem... Dajte neko resenje molim vas... Pozdrav i srecni praznici! :)
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
6
Cao drustvo, i ja bih da nadogradim novi firmware ali ne znam kako to da uradim na najsigurniji način...U servisu neće to da mi urade a ja nisam sigurna da bih to mogla da odradim a da nešto ne krene po zlu. Ja imam Samsung Galaxy ali VIBRANT (za tržište USA) ali bi trebalo da bude sve isto kao i za naš...Ako neko ima dobar savet molim da nam ga da...
Unapred hvala i srećni praznici!
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ovo je novi Galaxy S








Izvor:
B92.net





Nije retko čuti da su procurele specifikacije nekog novog uređaja, a ovog ponedeljka imamo uvid u novi smartfon koji će stići iz Samsunga.

Samsung Galaxy S Advance imaće zakrivljeni ekran, kao i Galaxy S, 4-inčni 480x800 Super Amoled ekran i dvojezgarni procesor na 1GHz. Imaće kameru od 5 megapiksela, a radiće na 2.3.6 Gingerbread Androidu.

Galaxy S Advance mogao bi biti predstavljen sledećeg meseca u Barseloni, a trebalo bi da se radi o modelu srednje cenovne kategorije.

Specifikacije i fotografije objavio je filipinski HardwareZone, a objavili su i video na kome možete videti novi
Galaxy S.









 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top