Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
Da,za poruke mozete postaviti bilo koju melodiju a to ce te uraditi na sledececi nacin:u okviru interne memorije napravis golder Media,a u njemu napravis folder Notifications,a u folderu Notificationas napravis novi folder Ringtones. U folderu Ringtones ubacis koju god pozelis mp3 muziku i to je to. Da bi posle toga aktivirao muziku za sms,udjes messaging-menu-settings-i na kraju imate select ringtone. Uzivajte
Sta god vas zanima pitajte,jel sve skoro znam o Samsung galaxy S.
P.S. 15.10 je izasla finalna verzija android 2.2 froyo
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
Cao. E ovako. Predpostavljam da bi zelela da sa kompa prebacujes na mobilnom slike,muziku,filmove,aplikacije itd. To ces uraditi na sledecei nacin: menu-settings-wireless and network-USB Settings-i stikliraj na zadnje ASK ON CONNECTION.
Ukljuci usb kabl u kompjuter i u mobilni,i prilikom konekcije on ce te pitati sta bi htela da ukljucis? Ti klikni na Mass storage i onda ce ti se na kompjuteru pojaviti kao dva nova hard diska,jedan je sa internom memorijom,a drugi ti je memorijska kartica(external SD card). Na ovom drugom mozes prebacivati sta god pozelis.
Nadam se da sam bio od koristi
Uzivaj
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
To je fabricka aplikacija,i taj delic slagalice koji nedostaje nije da bi se otkjlucao mobilni,vec je to obavestenje kad si dobio poruku ili kad si imao prpopusten poziv,a telefon ti je zakljucan.
Ako vas slucajno smara stalno da otkljucavate telefon,to mozete resiti veoma lako,tako sto ce te iz Anroid marketa da instalirate aplikaciju NO LOCK.
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
15
Hvala MISTERBG, nadam se da ces nam i dalje biti putokaz za zanimljive stvarcice... :)
Jel mogu da promenim nacin obavestenja za imam novu poruku ili propusten poziv...sad me obavestava samo u onom gornjem padajucem prozoru, a to mi se ne dopada?
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
E ovako. Sto se tice obavestenja sms poruke u status baru,to mozes iskljuciti. Kako? Udjes u messaging-menu-settingsi idi do kraja i iskljuci opciju NOTIFICATIONS. To je to. Na zalost nema takve opcije za iskljucivanje obavestenja o propustenim pozivima(ili mozda i ima al da ja ne znam).
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
15
Hej, ma znam da mogu da ugasim obavestenje, ali da li mogu da namestim da me obavestava nekako drugacije, onakom normalno da mi izadje, velika ikonica... Jel mogu na obicnom Galaxy S da namestim to puzzle sto sam pitala gore...?
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
To puzzle je fabricki uradjeno da ti se pojavljuje kad ti je mobilni zakljucan. E sad za poruke mozes ti instalirati drugaciju aplikaciju,tj na celom ekranu bi ti se onda pojavila tekstualna poruka. Idi na Android market i instaliraj jednu od dve ponudjenih sms aplikacija. Aplikacije se zovu:HAND CENT SMS a druga se zove CHOMPSMS. Obe aplikacije su extra. U njima imas razna podesavanja od tipa muzike kako ce ti se cuti obavestenje,do podesavanja fonta,boje,menija itd. Probaj,bices odusevljena. Od sad sta god te zanima,mozes me kontaktirati preko mobilnog 060 300 27 37
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
6
:yea:Mnogo hvala na odgovoru silan si:girl_wacko::girl_wacko:

Dodato posle 35 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

To puzzle je fabricki uradjeno da ti se pojavljuje kad ti je mobilni zakljucan. E sad za poruke mozes ti instalirati drugaciju aplikaciju,tj na celom ekranu bi ti se onda pojavila tekstualna poruka. Idi na Android market i instaliraj jednu od dve ponudjenih sms aplikacija. Aplikacije se zovu:HAND CENT SMS a druga se zove CHOMPSMS. Obe aplikacije su extra. U njima imas razna podesavanja od tipa muzike kako ce ti se cuti obavestenje,do podesavanja fonta,boje,menija itd. Probaj,bices odusevljena. Od sad sta god te zanima,mozes me kontaktirati preko mobilnog 060 300 27 37

nikako ne mogu da skinem ni jedan od ova dva programa :( . Isto tako za hend centsms se pojavljuju i fontovi ...jel bi i to trebalo?sorry
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top