Fudbalski transferi: Kombinacije i spekulacije

Član
Učlanjen(a)
23.05.2010
Poruka
30
Teko da ce se Adriano vratit onakav kakav je bio u toj forumi ako se opet pijanci i tako to crno mu se pise :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
sine,on se povuko iz reprezentacije,da bi mogo da se posveti mancester junajtedu...+ on je najavio da ce se povuci jos kad smo ih mi naguzili...

edit: molim te ne postuj ovde vise,smejace ti se neko...

ili ako vec gledas vesti na stranim sajtovima potrudi se da naucis engleski kako treba...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
ma da si 55 godina stariji od mene,nemoj od sebe praviti budalu...jos gore ako si stariji...

btw izgleda da Zigic potpisuje za Birmingem,posto sam procitao da nije sa selekcijom,jer je ostao da potpise ugovor...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Nakon Ville i Žigić napustio Valenciju
Premda je na Mestalli proveo tri pune godine srpski nogometaš se nije pretjerano naigrao ali je uredno svakog tjedna na računu vidio novih 90 tisuća eura što je sad briga Birmingham Citya

Proces u Valenciji, trećeplasiranoj momčadi Primeri i sudioniku završnog kruga kvalifikacija za Ligu prvaka, se ne bi mogao nazvati rasprodajom jer roba se ne uvaljuje budzašto (David Villa u Barci za 40 milijuna eura) već bi primjereniji termin bio kolodvor s akcentom na peron odlazaka. Nakon tri godine se upravo razvrgnuo brak s 2 metra visokim srpskim reprezentativcem Nikolom Žigićem.

Obzirom na visinu neobično koordinirani napadač, zbog čega izaziva jake asocijacije prema Peteru Crouchu, seli na Otok u redove Birmingham Citya iako su navodne simpatije identičnom poslu gajili Aston Villa, Liverpool, Sunderland i Stoke. Na Mestallu će iz Birminghama stići ček s 8,7 milijuna eura odštete nakon čega će se sigurno čuti i prateći uzdah olakšanja jer Žigiću više neće trebati tjedno isplaćivati 90 tisuća zagarantiranih eura!
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Birmingem je odlican sa obzirom da je proshle sezone bio u Chempionshipu !
 
Natrag
Top