Fudbalski transferi: Kombinacije i spekulacije

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Ronaldovi uslovi: 400.000 nedeljno i traka

Ronaldovi uslovi: 400.000 nedeljno i traka



Ronaldo traži od Sitija neverovatnih i bezobraznih 400.000 funti nedeljno, traku i broj sedam.


v208865p0.jpg



Kristijano Ronaldo postaće igrač Mančester sitija ukoliko mu "građani" obezbede nedeljnu platu od 400.000 funti, a pritom mu daju garancije da će imati najveća primanja u klubu dok god je član "građana". Postoje još dva uslova - kapitenska traka i dres sa brojem sedam.

Ovu vest preneo je britanski "Sandej Miror", koji je iz svojih izvora vrlo bliskih Ronaldu, saznao da se Portugalac hvalio svojim prijateljima šta je sve tražio od prebogatog vlasnika Sitija šeika Mansura.

"Rekao mi je da je upoznat sa ponudom Sitija preko treće strane. "Građani" su spremni da plate jako puno kako bi Kristijano postao njihov igrač. Ronaldo je objasnio da želi veliku platu zbog toga što su u engleskoj veliki porezi", prenosi "Sandej Miror" reči Ronaldovog prijatelja.

On je takođe rekao da Portugalcu imponuje to što je engleski klub spreman da plati toliko novca za njega. Njegova budućnost je u međuvremenu postala neizvesna na Bernabeu, a sve se zakomplikovalo kada je posle eliminacije od Barselone u Ligi šampiona izjavio da mi se ne sviđa defanzivna taktika Žozea Murinja. taktika.

Ronaldo je više puta od odlaska u Španiju izjavljivao da bi u Engleskoj igrao samo za Mančester junajted, kod svog "fudbalskog oca" Aleksa Fergusona. Međutim, očigledno sve ima svoju cenu!

Siti će morati i sa Realom da izmiri račune, a veruje se da će "kraljesvki klub" na ime obeštećenja uzeti između 150 i 250 miliona funti. Pre dve godine Real je Mančester junajtedu za Ronalda platio rekordnih 80 miliona funti.

Ronaldo je ove sezone sa 40 golova osvojio "zlatnu kopaču". Za dve sezone, odigrao je 63 utakmice u dresu madridskog kluba i postigao 66 golova.

Ali, osim uspeha na ličnom planu, sa Realom nije uspeo da napravi veći rezultat. Barsa je ostala šampion Španije i posle godinu dana pauze vratila se, upravo preko Ronalda i Reala, na krov Evrope. Madriđani su uspeli samo da osvoji Kup kralja.

Lično bogatstvo šeika Mansura procenjuje se na 20 milijardi funti, a porodično na naverovatnih 600 milijardi.

(MONDO)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Bajern se uključio u trku za Samir Nasrijem​


Nemački bundesligaš Bajern iz Minhena ušao je u trku za kupovinom jednog od najboljih fudbalera londonskog Arsenala Samira Nasrija, prenose engleski i nemački mediji.

Ambiciozna uprava Bavaraca ima ovog leta na raspolaganju neverovatnih 200 miliona evra za pojačanja, a posle dovođenja golmana Manuela Nojera prvi na listi želja je vezni igrač "tobdžija".

Nasrija žele i premijerligaši, Mančester junajted i njegov gradski rival Siti.

Samir Nasri ima još godinu dana ugovora sa Arsenalom, a pošto još uvek nije potpisao novi, menadžer Arsen Venger nalazi se u nedoumici. Ukoliko sada proda Francuza od zarađenog novca bi mogao da osveži ekipu novim igračima, ali pitanje je da li želi da se odrekne usluga jednog od najboljih igrača ekipe.

Sa druge strane, Bajern želi da napravi tim koji će se naredne sezone boriti za osvajanje Lige šampiona, tim pre što se finale igra na "Alijanc areni" u Minhenu.


(sportservis)



Kakve su jajare ovi Nemci. Stalno kukaju kako finansijski ne mogu da prate najveće evropske klubove, pa kao u pokrajinskoj skupštini Bavarske se raspravlja zašto Bajern troši - koliko troši a svake godine imaju nenormalne prihode i velike plate domaćih igrača kojime ne pada na pamet da menjaju sredinu a posebna priča je dovođenje igrača iz Bundes lige. Koje god poznatije ime da dovedu to se zna makar pola godine unapred još dok prethodno prvenstvo nije završeno.
To čak ni kod nas nije tako :dntknw:
 

Sgo

Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
63
Bajern se uključio u trku za Samir Nasrijem​



Nemački bundesligaš Bajern iz Minhena ušao je u trku za kupovinom jednog od najboljih fudbalera londonskog Arsenala Samira Nasrija, prenose engleski i nemački mediji.

Ambiciozna uprava Bavaraca ima ovog leta na raspolaganju neverovatnih 200 miliona evra za pojačanja, a posle dovođenja golmana Manuela Nojera prvi na listi želja je vezni igrač "tobdžija".

Nasrija žele i premijerligaši, Mančester junajted i njegov gradski rival Siti.

Samir Nasri ima još godinu dana ugovora sa Arsenalom, a pošto još uvek nije potpisao novi, menadžer Arsen Venger nalazi se u nedoumici. Ukoliko sada proda Francuza od zarađenog novca bi mogao da osveži ekipu novim igračima, ali pitanje je da li želi da se odrekne usluga jednog od najboljih igrača ekipe.

Sa druge strane, Bajern želi da napravi tim koji će se naredne sezone boriti za osvajanje Lige šampiona, tim pre što se finale igra na "Alijanc areni" u Minhenu.


(sportservis)



Kakve su jajare ovi Nemci. Stalno kukaju kako finansijski ne mogu da prate najveće evropske klubove, pa kao u pokrajinskoj skupštini Bavarske se raspravlja zašto Bajern troši - koliko troši a svake godine imaju nenormalne prihode i velike plate domaćih igrača kojime ne pada na pamet da menjaju sredinu a posebna priča je dovođenje igrača iz Bundes lige. Koje god poznatije ime da dovedu to se zna makar pola godine unapred još dok prethodno prvenstvo nije završeno.
To čak ni kod nas nije tako :dntknw:

E,ako postoji prototip monopolskog kluba onda je to Bajern.Gde god pogledas imas bar duet koji vodi kolo,al ovi su neverovatni.Ko je uopste razmisljao gde ce Nojer preci,sto ti rece zna se pola godine.Nije mi jasno kako neko pored njih uopste moze da uzme titulu al zato jeste drago do neba kad se to i dogodi.:D
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
E,ako postoji prototip monopolskog kluba onda je to Bajern.Gde god pogledas imas bar duet koji vodi kolo,al ovi su neverovatni.Ko je uopste razmisljao gde ce Nojer preci,sto ti rece zna se pola godine.Nije mi jasno kako neko pored njih uopste moze da uzme titulu al zato jeste drago do neba kad se to i dogodi.:D

Isti slučaj ;)

Ali stvarno nigde se ne radi tako otvoreno kao što Bajern radi. Za Nojera se odavno znalo gde će da ide samo su pare bile problem zato što je Šalke u velikim dugovima pa je Bajern morao da se otvori više nego što su prvobitno hteli pa se zato sve razvuklo...
Za Gomeza je bila ista priča...svake godine se priča ponavlja kad hoće da dovedu nekog igrača iz Bundes lige, posebno kad je domaći igrač u pitanju. Kad je Bajer Leverkuzen one godine praktično za nedelju dana izgubio već osvojenu titulu pa onda finale kupa i lige šampiona opet se pre kraja sezone znalo gde će dva najbolja igrača, Balak i Ze Roberto i to sve zajedno za 10-tak miliona maraka, pošto Bajeru nisu zapinjale pare. Neverovatno je šta rade, izgleda da je Bekenbauer jak kao zemlja :dntknw:
 

Sgo

Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
63
Ma da,to do sutra mozes nabrajati slucajeve,al dobro..Sva sreca te se i momci iz Dortmunda pitaju nesto.Zamisli kako je meni,jedan od najboljih ortaka voli Bajern vise nego celu familiju:stupid:
Ceo zivot ista razglabanja,al se zato bar posteno ismejem kad krene objasnjavanje kao znas,nije to tako..:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ma da,to do sutra mozes nabrajati slucajeve,al dobro..Sva sreca te se i momci iz Dortmunda pitaju nesto.Zamisli kako je meni,jedan od najboljih ortaka voli Bajern vise nego celu familiju:stupid:
Ceo zivot ista razglabanja,al se zato bar posteno ismejem kad krene objasnjavanje kao znas,nije to tako..:lol:

Da ali samo dokle će Borusija ovako. Jedan od najboljih igrača im je otišao rekli su da neće više biti odlazaka ali ni zvučnih dolazaka, suština je da više-manje tim ostane na okupu...a taj isti tim prošle godine nije se baš proslavio u Kupu UEFA...
Taj tvoj ortak mora da ima nekog od rodbine u Nemačkoj inače mi je nezamislivo da navija za Nemce :D
 

Sgo

Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
63
Da ali samo dokle će Borusija ovako. Jedan od najboljih igrača im je otišao rekli su da neće više biti odlazaka ali ni zvučnih dolazaka, suština je da više-manje tim ostane na okupu...a taj isti tim prošle godine nije se baš proslavio u Kupu UEFA...
Taj tvoj ortak mora da ima nekog od rodbine u Nemačkoj inače mi je nezamislivo da navija za Nemce :D[/QUOTE

Dokle ce ne znam,no ja sam mislio cisto na ovu sezonu sto su im pomrsili konce,pa kamo srece da opet neko sevne sledece godine.Sad,mozda je ovosezonsko izdanje povezano sa prvenstvom,ko ce ga znati.Dobro je sto ostaju na okupu,pa cemo videti sta ce biti kad dodju Milan,Celzi..

A za ovog psihopatu,sto je najgore(i za divno cudo) nema nikoga.Poigrala se priroda..kao sto mu se i cale poigrao sa pikslom kad je '98. ustao na nemacku himnu wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dokle ce ne znam,no ja sam mislio cisto na ovu sezonu sto su im pomrsili konce,pa kamo srece da opet neko sevne sledece godine.Sad,mozda je ovosezonsko izdanje povezano sa prvenstvom,ko ce ga znati.Dobro je sto ostaju na okupu,pa cemo videti sta ce biti kad dodju Milan,Celzi..

A za ovog psihopatu,sto je najgore(i za divno cudo) nema nikoga.Poigrala se priroda..kao sto mu se i cale poigrao sa pikslom kad je '98. ustao na nemacku himnu wacko2


Ne verujem da će izdržati i sledeće godine, ako se ne pojačaju. A finansijska situacija im nije blistava, doduše nije ni loša kao pre par godina...

Znači i toga ima :)
Nemci su specifični...Švajnštajger im je po nekoj anketi prošle godine drugi najlepši igrač, šta reći :???:
Stvarno je ustao kad je bila nemačka himna :vorred:

A kako je reagovao u ovoj situaciji...

nationalteam21.JPG


kad je Miha iskoristio otvorena usta Jeremisa :D
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Budala ovaj Jeremis, pa valjda je gledao kako su ranije neki prošli sa Mihajlović, ovaj kad pljune, to je tuširanje. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Budala ovaj Jeremis, pa valjda je gledao kako su ranije neki prošli sa Mihajlović, ovaj kad pljune, to je tuširanje. :mrgreen:

Kači se bezveze a posle mu kriv đavo :mrgreen:

Mada, imao je sreće mogao je da prođe ko Mutu :lol:

sinisa_666x450_734387a.jpg


a nije sve moralo tako da bude :mrgreen:

Sinisa+Mihajlovic+ACF+Fiorentina+v+Cagliari+EleAwGl8EtEl.jpg


Mutu je zaslužio dobre batine posle nećkanja hoće-neće da igra prošle godine, čudi me da ga Miha nije najurio :dntknw:

Inače Mutu je novi član Partizana, tako piše :lol:

Kod:
http://en.wikipedia.org/wiki/Adrian_Mutu
 
Natrag
Top