Fudbalski Savez Srbije

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Strašno, a FSS prodaje prava nekim levatima,...eto to je naša država!

Edit:


Obezbeđen direktan prenos
Utorak, 12. okt 2010, 15:15 -> 18:46

Radio-televizija Srbije dogovorila direktan prenos meča između Italije i Srbije, uz pomoć Fudbalskog saveza Srbije. Direktan prenos možete pratiti na Prvom programu RTS-a od 20:45 časova.

Fudbalski meč između Italije i Srbije biće prenošen na Radio-televiziji Srbije. Rukovodstvo RTS-a, uz pomoć predstavnika našeg fudbalskog saveza, uspelo je da postigne kompromis sa Italijanima i obezbedi direktan prenos utakmice.

_2_DSC_0392.JPG


Prvobitno su Italijani tražili sumu od 500.000 evra, ali su na kraju ipak cenu spustili na 200.000 evra.

Radio-televizija Srbije direktno će prenositi meč iz Đenove na Prvom programu od 20:45 časova.

Izvor: RTS
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
1
Pozdrav za sve forumdzije
Mislim da je glavni problem u samom upravnom telu fss-a.Potrebne su smene na svim nivoima.Pocevsi od samo predsednika pa redom.Da su to ljudi sa imalo casti,sami bi napustili fotelje.jedini dobar potez za nas fudbal je bilo dovodjenje Antica na mesto selektora.I to su uspeli da upropaste.treba ih najuriti naglavacke iz srpskog fudbala.
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
161
Ove slike iz Đenove, su slike jednog primitivizma najgoreg mogućeg oblika. Kada gledam ove slike osećam veliku sramotu................dokle više da nam idioti krairaju sliku o SRBINU................DOKLE

Dodato posle 57 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

U vestima sportski reporter reče da se boji diskvalifikaciije, jja se bojim da nas ne dikvalifikuju. Zamisli troše.......moje i tvoje.....naše pare, a sve je gotovo. Pa dokle ulagati u te topove više, s druge strane svetski prvaci u vaterpolu dignu kredit za EP i uzmu medalju,odbojkaši, košarkaši imaju novčane probleme a beleže uspehe. Joj kako sam ljut...................ma pun mi je...........više tih...................g...................
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Zao mi je samo sto se ovako nesto ne moze spreciti,a ako moze,zasto se nesto ne uradi? Posledice ce biti velike,to je sigurno.



Prekinut meč u Đenovi!

12 Oktobar 2010 | 21:35




Kvalifikaciona utakmica za plasman na EURO 2012, između Italije i Srbije, počela je ali i trajala samo sedam minuta. "Zahvaljujući" incidentima "navijača" Srbije koji su doputovali u Đenovu, meč na "Luiđi Ferarisu" je prekinut. Posle do sada najtežeg incidenta u istoriji reprezentativnog fudbala u Srbiji, mogu se očekivati drastične kazne od strane UEFA.

Kada je reč o fudbalskim temama, selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Vladimir Petrović Pižon na teren stadiona "Luiđi Feraris" u Đenovi, izveo je Željka Brkića ispred koga je trebalo da budu Branislav Ivanović, Slobodan Rajković, Neven Subotić i Aleksandar Luković. Na sredini terena trebalo je da budu Gojko Kačar, kapiten Dejan Stanković i Zdravko Kuzmanović, a po stranama Zoran Tošić i Miloš Krasić. U napadu je konačno (ne dugo) bio Dragan Mrđa. Novi napadač Siona je putovao na Mundijal, ali nije igrao nimalo. Šansu nije dobijao ni u prethodnim kvalifikacionim mečevima. Brkić je bio na golu jer su na Vladimira Stojkovića prilikom ulaska na stadion navijači pokušali fizički da nasrnu.

Italijanski selektor, Ćezare Prandeli je na teren izveo najavljeni sastav: Vivijano, Zambrota, Bonući, Kjelini, Krišito, Palombo, Pirlo, Markizio, Mauri, Kasano i Pacini, a sudio je Škot Kreg Tompson. U odigranih sedam minuta viđen je samo žuti karton, novajlije u timu Srbije, Slobodana Rajkovića koji je na sredini terena nepotrebno faulirao Andreu Pirla. Onda su usledile nove baklje i novi incidenti i konačni zvižduk sudije Tompsona.

Utakmica će skoro sigurno biti registrovana u korist Italije, a o kazni možemo samo da pretpostavljamo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
ma sve je ovo povezano...
ne zelim da politizujem temu,sve se vidi...

nekima ne odgovara pravac kretanja,i sve cine da ga promene...
ovo veceras...nemam reci...povratak na dno.

i nemamo prava da se zalimo na visinu izrecene kazne...
i mozemo se oprostiti od eura 2012 , koliko mi se cini...
samim tim sledi i osipanje tima...
i sve ostalo sa tim sto ide.

STRASNO !!!
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
neverovatno, kakav je konj i kreten onaj što se popeo na ona staklena vrata....vandalizam, sramota, bruka!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ove slike iz Đenove, su slike jednog primitivizma najgoreg mogućeg oblika. Kada gledam ove slike osećam veliku sramotu................dokle više da nam idioti krairaju sliku o SRBINU................DOKLE
Nemoj da si naivan, i da misliš da su ovo slučajni incidenti! Prvo. Objasni mi, kako je taj majmun mogao da unese klešta za sečenje žice, pored svih mera obezbeđenja (baklje pogotovu)??? Odakle tom liku predstava o žici (mreži) na stadionu iznad gostujuće tribine??? Koliko puta si nešto slično video? Kako baš danas i u nedelju da se dešavaju ovakve stvari, a sutra sud donosi odluku o ukidanju pojedinih navijačkih grupa? Razmisli...
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Nemoj da si naivan, i da misliš da su ovo slučajni incidenti! Prvo. Objasni mi, kako je taj majmun mogao da unese klešta za sečenje žice, pored svih mera obezbeđenja (baklje pogotovu)??? Odakle tom liku predstava o žici (mreži) na stadionu iznad gostujuće tribine??? Koliko puta si nešto slično video? Kako baš danas i u nedelju da se dešavaju ovakve stvari, a sutra sud donosi odluku o ukidanju pojedinih navijačkih grupa? Razmisli...

А сваки од тих мајмуна има најмање десет кривичних пријава???
 
Natrag
Top