Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Food art

• Začetnik teme Ana_ana
  • Datum pokretanja
crvendac_011

crvendac_011

Always a lady
MODERATOR
Sendviči za gledanje

10. 06. 2010. 07:00h| Vesti

Sendviči za gledanje

Umetnost u kuhinji obično se pripisuje velikim kulinarima. Ali ne morate da znate da kuvate da bi ste napravili ovakve interesantne sendviče. Dovoljno je samo malo mašte...

vmiki

vmiki

Član

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Poslednja izmena:
crvendac_011

crvendac_011

Always a lady
MODERATOR
meda spava.jpg

Poslednja izmena:
Andjela 7

Andjela 7

Cool sendviči

nenadwolf

nenadwolf

Član
Zabavni Sendviči

Ovakve sendviče nema ko ne bi pojeo. Ako vaša deca imaju problem sa izbirljivošću po pitanju hrane, onda je ovo pravo rešenje za vas. Uz malo kreativnosti možete napraviti da običan sendvič izgleda stvarno cool. Ja iako nemam problema sa izbirljivošću, i dalje bih pojeo bilo koji od ovih sendviča. verujem da bi ste i vi :)

Sta mislite o ovome i koji vam se najvise svidja???
Meni ovaj:

JanMar

JanMar

Član
I u kulinarstvu bi trebalo da postoje granice "ukusa",mislim pre svega na kič.Jedno je stvarati nešto zaista dobro,a drugo je igrati se hranom.Ja to gledam malo opširnije i povezujem sa čulima ukusa,mirisa i vida,naravno i dodira,ali takođe način pripreme hrane i serviranje povezujem sa nacijom,istorijom i trenutnom socijalnom situacijom.Sve je to usko povezano,ali da ne gnjavim pojedinostima.