FK Partizan

Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Od sutra u prodaji ulaznice za duel Partizan - Žilina

Od sutra u prodaji ulaznice za duel Partizan - Žilina
12. avgust 2009.


ligaevrope4232020090709140024.bmp


U jeku ''zaveta ćutanja'' koji je na snazi u Humskoj, danas je iz redova crno-belih stigla informacija da će ulaznice za prvi meč četvrtog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, koji Partizan igra protiv slovačke Žiline, sutra biti puštene u prodaju.

Cene ulaznica za južnu i severnu tribinu su 400, za istočnu i zapadnu 800, a za ložu 1.500 dinara. Prodaja ulaznica na blagajnama stadiona Partizana će se odvijati u subotu (15.08), sredu (19.08) i četvrtak (20.08.) od 10 do 18 sati. Sezonske ulaznice za sezonu 2009/2010 važiće i za ovu utakmicu.

Prodaja ulaznica za utakmicu Partizan - Žilina počeće u četvrtak od 12 časova na svim prodajnim mestima Tiketlajna u Srbiji, Republici Srpskoj, Crnoj Gori i Makedoniji

Iz Partizana i ovoga puta apeluju na sve navijače da iskoriste pogodnosti kupovine ulaznica preko sistema kompanije Tiketlajn i svoje ulaznice obezbede na vreme, kako ne bi došlo do nepotrebnih gužvi na blagajnama stadiona na sam dan utakmice.
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
pa oni su bili igrali protiv neke srpske slabe ekipe !
pa sam gledao kako su jedva pobedili 1-0
al sad kad sam cuo ovo strasno :O
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Lotar Mateus drugi put među Srbima?

Lotar Mateus drugi put među Srbima?
13. avgust 2009.


mateusveca3213020090610123719.jpg


Pisanja nemačkih medija o navodnom povratku slavnog fudbalera na klupu Partizana samo su preneseni navodi iz naših medija. "Borba" izvor blizak upravi, po kome je već doneta odluka o smeni Jokanovića. Čeka se samo Mateusov pristanal. Oficir za vezu Lotarov kum, potparol crno - belih, Marko Vjetrović.

Današnji „Sport“ prenosi pisanja nekih nemačkih medija, koji tvrde da je Partizan odmakao u pregovorima sa Lotarom Mateusom. Slavni nemački fudbaler bi se navodno vratio na mesto uspeha.

Prema tim teorijama, ofizir za vezu je potparol Partizana, Marko Vjetrović, koji je i kum sa nemačkim fudbalerom.

U ovakve priče teško je poverovati koliko zbog nepouzdanih izvora, toliko i zbog navoda da je Vjetrović otputovao u Ameriku, iako se on nalazi u Crnoj Gori.

Probali smo da dođemo do navoda, vest se pojavljuje na nekim blogovima, ali i nekim specijalizovanim fudbalskim sajtovima, kao što je Goal.com.

jokanovic4511020090717160141.bmp


Doduše oni prenose pisanje „Borbe“ čiji izvor navodi da je odluka o Jokanovićevoj smeni već donesena i da se čeka samo pristanak Mateusa.

„Jokanoviću je žestoko zamerena loša taktika protiv Apoela, neadekvatna fizička pripremjenost, vođenje utakmice, to jest zamene koje je izvršio. Zbog toga će, u slučaju da Mateus pristane, Partizan dobiti novog trenera“, navodi „Borba“.

Koliko ima istine u svemu ovome, videćemo u narednih nekoliko dana, poslednje informacije od juče su glasile da će „Jokan“ voditi tim protiv Žiline, ali i da će, i ako uđe u Ligu Evrope, njegov učinak biti razmatran nakon prvog dela sezone.

Da li se nešto u međuvremenu promenilo?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Kralj: Ne sme da se ponovi Artmedija

Kralj: Ne sme da se ponovi Artmedija
13. avgust 2009.


00007845.jpg


Ivica Kralj bio je jedan od učesnika čuvene utakmice kvalifikacija za Ligu šampiona između Partizana i Artmedije 2005. godine. Crno-beli su tada, i pored bolje igre, eliminisani od slovačkog prvaka posle penala. Iskusni čuvar mreže Spartaka iz Trnave u razgovoru za "Sportski žurnal" savetuje igrače svog bivšeg kluba i upozorava da ne sme da bude opuštanja.

- Ne sme da se ponovi Artmedija. Jednom može da se desi, dva puta bi bilo previše da nas eliminiše slovački predstavnik. Svi znamo u kakvu je krizu upao Partizan posle eliminacije pre četiri godine. Dugo nam je trebalo da se oporavimo, zato sada moramo da otvorimo četvore oči - kaže Kralj i dodaje: - Nije Žilina nimalo naivan tim. Prošle godine su učestvovali u Ligi UEFA, sada gaje iste ambicije, spadaju među najbolje organizovane klubove u Slovačkoj.

Iako hvali Partizanovog protivnika, Ivica Kralj ističe da je kavlitet na strani crno-belih.

- Partizan je, ipak, kavalitetniji, mada mora da uloži maksimum napora da bi izbacio protivnika koji po svemu zaslužuje respekt. Posebno moramo da budemo obazrivi što smo kao narod skloni euforiji.

Kralj se slaže sa trenerom Partizana Slavišom Jokanovićem da je Robert Jež najopasniji pojedinac Žiline.

- Nema dileme - Jež je najbolji, ako njega zaustavimo biće gotovo pola posla. Opasan je i Emil Rilke, bio je povređen, ali mislim da će igrati protiv Partizana. U poslednje vreme i visoki Ivan Lietava postiže golove, tu je i Brazilac Adauto, od njega sve kreće.

Bivši golman Partizana napominje da je atmosfera na stadionu "Pod Dubnom" prilično pozorišna...

- Na tribinama vlada pozorišna atmosfera, to neće biti problem za Partizan. Istina, ni Slovaci se ne plaše navijača, što su dokazali u Splitu - zaključuje Ivica Kralj.
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
e samo kad bi mateus dosao !!
ju ju!
sad sam zavoleo bozovica nemora da se vraca ivica kralj :)

a nece se valjda desiti o5 isto :|
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
LoL.. Pa procitaj prvo pa diskutuj :) ... Ivica kralj opominje, a ne vraca se :) ...

A iskreno drago bi mi bilo da Jokan ostane!
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
xD nisi me brate razumeo....

znam sve sam procitao...

moj omiljeni fudbaler je uvek bio ivica kralj!!!!!!!!
ali navikao sam se na bozovica nema veze sa prelazcima brate ;)
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
Sastanak UO FK Partizan posle Žiline!

00007849.jpg


Postojale su indicije da će sastanak Upravnog odbora Fudbalskog kluba Partizan biti održan do kraja ove sedmice, ali je generalni sekretar crno-belih, Darko Grubor, demantovao takvu informaciju.

- Upravni odbor će verovatno biti održan krajem avgusta, posle revanša sa Žilinom - kaže Grubor za "Sportski žurnal" uz objašnjenje: - Verovatno ćemo se sastati kada se svi članovi vrate sa odmora, mnogi od njih nisu trenutno u državi.

Na pitanje kako je moguće da u ovakvoj situaciji za klub, uzdrman eliminacijom od APOEL-a direktor i ostali funkcioneri odmaraju, Darko Grubor uzvraća:

- Ne mogu ja da određujem kada će ko na odmor, jedino znam da sam ja svoj iskoristio znatno ranije - završio je generalni sekretar Partizana.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Kakav Mateus, Partizan ima Jokanovića!

Kakav Mateus, Partizan ima Jokanovića!
13. avgust 2009.


00007895.jpg


Potpredsednik Partizana Gordan Petrić oštro je demantovao spekulacije pojedinih domaćih i nemačkih medija da "crno-beli" pregovaraju s Lotarom Mateusom u vezi s preuzimanjem prvog tima! On je još jednom apostrofirao da Partizan ima trenera, odnosno da niko od rukovodilaca kluba ni ne razmišlja o smenjivanju prvog stratega Slaviše Jokanovića.

Poslednjih nekoliko dana pojedini domaći i nemački mediji procenili su da bi zbog neočekivane eliminacije iz kvalifikacija za Ligu šampiona trener „parnog valjka" Slaviša Jokanović mogao da dobije otkaz u Humskoj, a kao potencijalnog zamenika „pronašli" su Lotara Mateusa. Petrić je takve spekulacije nazvao glupostima...


- Dokle više s takvim glupostima! Ma, kakav Mateus?! Ne znam zašto me pitate takve stvari! Otkud takve priče?! Slobodno zovite medije koji su to objavili, pa neka vam oni kažu ko je pregovarao, sa kim, o čemu i otkud im takve informacije... Partizan ima trenera i to je cela priča. Ne znam ko uopšte piše o tome da ćemo da menjamo šefa stručnog štaba. I otkud sad Lotar Mateus! Ne poznajem čoveka, ne znam ni gde je trenutno i čime se bavi, ne znam da li ima klub uopšte - energično demantuje Petrić za Press.

Postoji još jedan podatak koji ukazuje na činjenicu da Jokanoviću u ovom trenutku ne preti smena. Naime, veliki broj članova Upravnog odbora Partizana trenutno se nalazi na godišnjem odmoru! Od očekivane hitne sednice tog tela, na kojoj bi se raspravljalo o narednim potezima rukovodilaca, ipak neće biti ništa do kraja meseca. Doduše, deluje malo neozbiljno da se većina članova uprave trenutno odmara, dok predsednik Dragan Đurić tvrdi da su potrebne ozbiljne analize svačijeg rada u što skorije vreme, a generalni sekretar Darko Grubor hvata se za glavu pri pogledu na klupsku kasu koja je ostala bez planiranih 12 miliona evra! Sportski direktor Ivan Tomić takođe nije stigao ni da se obrati javnosti i iznese svoje viđenje situacije u klubu posle neočekivane eliminacije od Apoela.

S druge strane, izvori bliski klubu kažu da je Jokanoviću data poslednja šansa pred utakmice s Žilinom. Zadatak dvostrukog osvajača „duple krune" biće da preko slovačkog predstavnika uvede crno-bele u Ligu Evrope, gde bi imao šest zagarantovanih evropskih utakmica, i tamo pokuša da dobrim rezultatima izvadi fleke iz kvalifikacija za Ligu šampiona. Prošlu sezonu u Ligi UEFA Partizan je završio bez osvojenog boda i nije teško zaključiti da bi u slučaju ponavljanja identičnog skora stručni štab „parnog valjka" bio na korak od otkaza!

U međuvremenu, Partizan će započeti odbranu „duple krune" u svom dvorištu, a nezgodni ispiti na startu Jelen Superlige protiv čačanskog Borca u subotu, odnosno Javora sedam dana kasnije, odgonetnuće u kakvom se, pre svega, psihološkom stanju trenutno nalaze fudbaleri zvanično najboljeg kluba u Srbiji.


Upravni odbor krajem avgusta

Sednica Upravnog odbora Partizana biće održana tek krajem meseca. Veliki deo članova tog tela trenutno se nalazi na godišnjem odmoru, pa će zasedati tek pošto se svi okupe u Humskoj 1, objasnio je generalni sekretar Darko Grubor.

- Upravni odbor će najverovatnije biti održan krajem avgusta, posle revanš utakmice sa Žilinom u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Tada očekujemo da se svi članovi vrate s odmora, pa da sednemo zajedno i razgovaramo. Nemojte mene da pitate zašto su sada ne odmoru, jer ne mogu ja da određujem drugima kada će da budu na pauzi - bilo je sve što je u odbranu svojih kolega rekao Grubor.
 
Natrag
Top