FK Crvena Zvezda

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Mislim da si se zaljubio u Karleušu i da namerno pišeš protiv Tošića koji je u momentu kad je odlazio bio najbolji Zvezdin igrač stink.

Taman posla da se zaljubim u neku koja izgleda kao da dolazi sa štajge. stink. Ni malo se nisi promenio, tvoje sportsko znanje je nivo Tošićevih fudbalskih kvaliteta. stink.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Taman posla da se zaljubim u neku koja izgleda kao da dolazi sa štajge. stink. Ni malo se nisi promenio, tvoje sportsko znanje je nivo Tošićevih fudbalskih kvaliteta. stink.

Ne znam ja , ako ti je ukus za devojke u ravni sa sportskim znanjem crno ti se piše...nadam se da te neće rastužiti verovatni odlazak Kadua stink.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ne znam ja , ako ti je ukus za devojke u ravni sa sportskim znanjem crno ti se piše...nadam se da te neće rastužiti verovatni odlazak Kadua stink.

Vidim ja da je razlog tvog dobrog rapoloženja povratak Tošića. stink. Loši su tu zaključci Death, ispao si iz forme, mislim da je vreme da okačiš avatar o klin. :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Vidim ja da je razlog tvog dobrog rapoloženja povratak Tošića. stink. Loši su tu zaključci Death, ispao si iz forme, mislim da je vreme da okačiš avatar o klin. :lol:

S obzirom da se tvoj povratak na forum vezuje za povratak Tošića nema potrebe da se stidiš, ne moraš ni sve da znaš, dovoljno je što si navijač stink.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Prosinečki proziva u utorak

Prosinečki proziva u utorak


IZVOR. B92, ZVANIČNI SAJT | ČŽ


Fudbaleri Crvene zvezde će u utorak, 10. januara, početi zimske pripreme. Robert Prosinečki zakazao je prozivku na Marakani.


7068435424f0aecccd99f7185939826_orig.jpg

"Crveno - beli" će uvodni deo priprema obaviti u Beogradu, uz uobičajene testove za sve igrače.Bazični deo priprema će biti na crnogorskom primorju, od 19. do 29. januara, a crveno-beli će biti smešteni u tamošnjem luksuznom hotelu "Splendid" u Bečićima. Prvi test ove godine uslediće 22. januara, a Crvenu zvezdu će u Radanovićima ugostiti crnogorski prvoligaš Grbalj.Potom sledi provera sa ekipom Budućnosti u Podgorici 25. januara, a dan kasnije sa Zetom u Golubovcima. Naš najtrofejniji klub će 28. januara biti gost Leotara u Trebinju, gde će odigrati prijateljsku utakmicu.

Završni deo zimskih priprema fudbaleri Zvezde će obaviti u staroj bazi godinama unazad, u Antaliji. Prvi rival u Turskoj biće švajcarski Vintertur 2. februara, a potom će Crvena zvezda biti učesnik turnira u Antaliji, na kome će se 4. februara sastati sa Žilinom, dok je drugi par Kluž - Liteks Loveč. Tri dana kasnije na programu su utakmice za treće i prvo mesto.

Rival Crvene zvezde u Turskoj biće i kineski prvoligaš Đengsu sejnti, 11. februara, za koga s dosta uspeha nastupa nekadašnji napadač Zvezde Aleksandar Jevtić, dok je trener ovog kineskog prvoligaša poznati srpski stručnjak Dragomir Okuka.

Poslednja provera u Antaliji je na programu 14. februara, dva dana pre povratka u Beograd, a protivnik Crvene zvezde biće trofejni rumunski klub Dinamo iz Bukurešta.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
"Andrija i Kadu blizu odlaska"

[h=1]"Andrija i Kadu blizu odlaska"
[/h] Izvor. B92, Beta

Generalni sekretar Crvene zvezde Đorđe Stefanović rekao je da su Kadu i Andrija Kaluđerović blizu odlaska iz kluba.

1584268234f040f93b9ae3185772073_orig.jpg
Zvezdu su do sada u zimskom prelaznom roku napustili samo Li Adi, Bruno Mezenga, i Nenad Kovačević, a klub je sastavio transfer listu koja broji desetak fudbalera.
“Od danas očekujemo da dobijemo konkretne ponude, tzv. pisane za pojedine igrače, jer se do sada sve svodilo na raspitivanje putem telefona, faksa i elektronske pošte.”
“Interesovanja za naše igrače ima, i očekujem da u narednim danima završimo posao vezan za odlazak Kaluđerovića i Kadua za čije usluge su zainteresovani uglavnom klubovi sa dalekog istoka, prvenstveno korejski i kineski”, rekao je Stefanović.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Rastali se Zvezda i Čaušićem

[h=1]Rastali se Zvezda i Čaušićem
[/h] Izvor. B92, Večernje novosti | JT

Fudbalski klub Crvena zvezda raskinuće ugovor sa mladim Goranom Čaušićem i on će napustiti klub ove zime.

13136591234f0ea8dbab5aa852835969_orig.jpg
19-godišnji vezista trebalo je da bude pozajmljen, činilo se da je dogovor sa Radom gotova stvar, a onda je došlo do zaokreta.
Čaušić je odbio mogućnost pozajmice, a nije želeo ni da potpiše novi ugovor, što je nateralo čelnike Zvezde da naprave neočekivanu odluku. Pošo sa Čauševićem nisu uspeli da postignu dogovor on će biti otpušten, prenose „Večernje novosti“.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
"Zvezda stiže Partizan sa Grantom"

[h=1]"Zvezda stiže Partizan sa Grantom"
[/h] Izvor. B92

Bivši fudbaler Crvene zvezde i Mančester junajteda Bojan Đorđić napisao je na ’Tviter’ profilu da Zvezda može do titule jer je na klupi Partizana Avram Grant.


18326012964f1065bf6e742258642195_orig.jpg
„Sa Avramom Grantom na klupi Partizana, mislim da Crvena zvezda može da ih stigne i osvoji titulu“, napisao je Đorđić.
Crno-beli nakon jesenjeg dela sezone imaju ogromnih deset bodova prednosti u odnosu na najvećeg rivala.
Uprava crno-belih u petak je umesto dosadašnjeg trenera Aleksandra Stanojevića dovela bivšeg menadžera Čelsija, Vest Hema i Portsmuta Avrama Granta.
 
Natrag
Top