Firefox 45.0.1 i problem sa script-om

Učlanjen(a)
14.04.2016
Poruka
1
Prilikom koriscenja Firefoxa 45.0.1 veoma cesto se aktivira prozor sa porukom oko script-a tj da se debaguje, nastavi ili prekine. To ujedno i blokira Firefox dok se ne odlcite za neku opciju. Zasto se poruka oko scripta u opste i prikazuje
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Prilikom koriscenja Firefoxa 45.0.1 veoma cesto se aktivira prozor sa porukom oko script-a tj da se debaguje, nastavi ili prekine. To ujedno i blokira Firefox dok se ne odlcite za neku opciju. Zasto se poruka oko scripta u opste i prikazuje

Pa zavisi sta koristis od addonova!
Ili probaj da reinstaliras flash player sa nekim programom revo uninstaller ili my uninstaller na najnoviju verziju po nekad hoce i on da zeza kao i javu!
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Najverovatnije je i ovde problem u javi. Skripte za browsere su najcesce pisane ili u javi ili u VBS-u.

Firefox po defaultu ceka 10 sekundi da se skripta izvrsi a onda prijavljuje gresku ako se pojavi problem u izvrsavanju. Postoje dodaci za firefox tipa Stop scripts koji mogu mnogo pomoci u ovakvim slucajevima. Ukoliko zelis samo da uklonis obavestenja o greskama promeni default vrednost iz 10 u 0.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Najverovatnije je i ovde problem u javi. Skripte za browsere su najcesce pisane ili u javi ili u VBS-u.

Firefox po defaultu ceka 10 sekundi da se skripta izvrsi a onda prijavljuje gresku ako se pojavi problem u izvrsavanju. Postoje dodaci za firefox tipa Stop scripts koji mogu mnogo pomoci u ovakvim slucajevima. Ukoliko zelis samo da uklonis obavestenja o greskama promeni default vrednost iz 10 u 0.
Meni mozila pravi probleme samo na ovom forumu i ne pomazu nikakva podesavanja.Rekao sam ja kako koja nova mozilla izlazi sve vece probleme prave.Koja im je to fora nije mi jasno.Ja pustih kretena na sve strane.
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Nasuprot uvrezenom misljenju najvece probleme danasnjim browserima ne pravi flash vec java. Preterana upotreba flash-a moze opteretiti racunar ali nacelno ne pravi druge probleme. Java je medjutim druga prica. Najlakse je utvrditi da li ona stvara probleme tako sto se potpuno iskljuci a onda ucita problematicna stranica. Neki sajtovi odbijaju i da se otvore ako je java iskljucena ili "mole" da je korisnik ukljuci (sto ja sa ogromnim zadovoljstvom zanemarujem). Jedan od drasticnih primera je recimo Yahoo mail. U nekim browserima kada je ukljucena java pregled mailova se pretvara u slide-show, zavisno i od snage konfiguracije. Sa iskljucenom javom yahoo mail leti i na PII.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Meni mozila pravi probleme samo na ovom forumu i ne pomazu nikakva podesavanja.Rekao sam ja kako koja nova mozilla izlazi sve vece probleme prave.Koja im je to fora nije mi jasno.Ja pustih kretena na sve strane.

Ja koristim Firefox vec dosta dugo vremena na ovom forumu je bilo problema par puta ali u zadnje vreme nisam imao nikakvih problema mozda godinu goninu i po dana u nazad!
Sad u zadnje vreme nisam ni znao da su izbacili Mozilu 64bitnu sad je koristim i nemam problema na win 7 64bita!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ja sam skinuo skoro 4.6 beta,reko bice bolja,ona nesto i negde bolje radi,a negde zeza inace ja imam Win.7 32 bit-a,a komp mi podrzava 64 bita,ali dosad nijednom nisam uradio 64 bit-ni OS,a neznam ni saqm zasto.Imam pored Mozille i Chrome,pa se tako zezam,cas jedan,cas drugi pretrazivac.Moram probati kada mi ode ovaj OS 64 bit-ni.

Vratio mozillu na 45-icu,manje problema.Od 43,nijedna sledeca verzija nije dobra.Neznam sto to rade.Samo teraju ljude da menjaju pretrazivace.A navika je gadna,tesko se covek odvikava od nekih stvari.

Pa zavisi sta koristis od addonova!
Ili probaj da reinstaliras flash player sa nekim programom revo uninstaller ili my uninstaller na najnoviju verziju po nekad hoce i on da zeza kao i javu!
Radio deinstalaciju Flash-a i instalirao najnoviju verziju i samo ovde na forumu,flash crash-uje i pravi problem,nigde vise.Nasao sam kako bi to trebalo srediti u podesavanjima,ali ne uspeva.Malo,malo izadje upozorenje i odma zabaguje.Nije prblem,ali mnogo puta treba kliknuti na "prijavi "Crash",ali ponavljam,samo ovde na forumu,nigde vise ne pravi problem.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Radio deinstalaciju Flash-a i instalirao najnoviju verziju i samo ovde na forumu,flash crash-uje i pravi problem,nigde vise.Nasao sam kako bi to trebalo srediti u podesavanjima,ali ne uspeva.Malo,malo izadje upozorenje i odma zabaguje.Nije prblem,ali mnogo puta treba kliknuti na "prijavi "Crash",ali ponavljam,samo ovde na forumu,nigde vise ne pravi problem.

Zato Comodo IceDragon 45.0.0.5 ne baguje a interface mu je isti kao i Firefox tako da vizuelne promjene nećeš vidjeti.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Zato Comodo IceDragon 45.0.0.5 ne baguje a interface mu je isti kao i Firefox tako da vizuelne promjene nećeš vidjeti.
Ma meni je krivo sto se to desava sa Flash-om samo ovde na forumu.YT radi besprekorno,na drugim forumima i sajtovima,nema problema.Rekao sam imam ja i Chrome i sa njim nema problema ni na ovom forumu,ali bi hteo da vidimo sta to rusi Flash n ovom forumu sa Mozillom.Nije problem zaobici to nego da probamo da resimo.

Pise:prikljucak Adobe Flash se srusio.I to se desava posle svakog klika na ovom forumu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top