Filmovi koje ste pogledali više od 3 puta

Član
Učlanjen(a)
31.07.2009
Poruka
7
Dugo nisam već niti jedan,dok se nije pojavijo film METASTAZE,njega sam gledao nekoliko puta do sad.Toplo ga preporučam.
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
69
Lajanje na zvezde,Mi nismo andjeli 1,Prljavi ples,Top-Gan,Beleznica,Flesdens.........i jos mnogo,ali ove sto sam nabrojala mogla bi da gledam stalno ne bi mi dosadili nikad.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2009
Poruka
7
od nasih domacih filmova najbolji je Maratonci trce pocasni krug negde sam procitao kazu ko nezna nijednu repliku iz tog filma ne moze sebe nazvati filmofilom ;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
2
Pa većina domaćih, a od stranih... pa pokušaću navesti par komada: Igra(The game-Michael Douglas); Forest Gump; Kum 1-2-3; Povratak u budućnost 1-2-3; Winnetou(bilo koji ima ih puno); Kad jaganjci utihnu; kaubojci sa John Wayneom; Tri musketira(zadnja verzija Čarli Šin, Kifer Saterlend); Ples sa vukovima; Na vatrenoj liniji(Klint Istvud); Bjegunac(Harison Ford); Alpinista(Stalone); Bijeli očnjak; Kišni čovjek(Dastin Hofman, Tom Kruz); Goli pištolj 1-2-3, Sandokan(ovo je serija); Mrak film svi dijelovi itd... Ovo je ujedno i moja preporuka ako neko nekim čudom nije odgledao nešto od ovog. Ima toga još ali mi se ne da kontati više. Pozz svima!!! [FONT=&quot][/FONT]
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
" The fifth element " sam gledao bezbroj puta, i to samo zbog Mille Jovovich :))
 
Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
43
Ima ih puno. Uglavnom su tu svi Saw, Harry Potter i Freddy Krugger filmovi.
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
1
Prvo mesto Kosa - više od 10 puta
Drugo mesto Kum sva tri dela - bar 7-8 puta
Treće mesto Sicilijanac - 5 puta
 
Član
Učlanjen(a)
09.01.2010
Poruka
39
2001 Odiseja
2010 Odiseja
Kosa
Drustvo mrtvih pesnika
Lovac na jelene
Moje levo stopalo
Let iznad kukavicijeg gnezda
Terminator 1-2
Covek sa zemlje
Matorci 1-2
Caura 1-2
Zelena milja
Forest gamp
Matrix 1 i jos mnogo...

Vecinu nasih iz 80-tih i 90-tih...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top