FC Manchester United ~ Crveni Đavoli

Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ja znam da jedna pobeda ništa ne znači. PObeda Chelsea nad Unitedom ne čini taj klub većim. Pobeda intera (iako se skoro nije desila) and Juventusom ne čini taj klub večim.

Jedna pobeda ništa ne znači, sve je to fudbal.

Ako vi možete da tvrdite da je Chelsea veći i bolji klub od Uniteda, slobodno svi mogu da vas nazvou totalnim idiotima i fudbalskim neznalicama.

Chelsea nikada nije i nikada neće moći da bude bolji klub od Uniteda. To svima treba da bude jasno.

Jer kada je United pisao istoriju Engleskog fudbala, Chelsea je igrao fudbal na blatnjavim terenima sedme lige. Kao što neko iznad mene reče.

To je činjenica, isto važi za a ''odnos'' između Juventusa i intera. Ja znam da se sa činjenicama teško nosi, ali šta da vam radim. :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Ja nisam rekao da je Celsi veci ja sam samo rekao da je on sada mnogo jaci od Mancestera i da se Mancester raspada...
 
Član
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruka
35
Konacno neko na mojoj strani... xD


Taj Chelsea ce tek da propadne ako mu ode Abramovic a za Fergia se vi ne sekirajte... Zilav je to Shkot! ;)

A uz to, Bugarin ce malo da odmori nakon sto je Diouf dosao na "Teatar Snova"... Novi Solskjaer! ;)


A Neville se povlaci... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Ko da ce taj Diouf da vas izvuce, ako to mislite tesko se varate...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ja nisam rekao da je Celsi veci ja sam samo rekao da je on sada mnogo jaci od Mancestera i da se Mancester raspada...

Au sine u kom ti tripu živiš. Pa po vama Manchester se raspada već tri godine, tj. raspada se od kad je Abramovich preuzeo Chelsea, ali kako mi se čini nikako da se raspadne. Kara vas samo tako iz sezone u sezonu. Dokazali su vam da nova nije fudbal i novac nije sve. Kad ste vi sa svim tim ulaganjima u tim uspeli samo dve titule da osvojite i da došeđete do finala LŠ i izgubite od nas ja ne trebam ništa više da pričam onda.

Sad ću da ti kažem, Manchester je tim koji ima najveći obrt novca na godišnjem nivou od svih klubova sveta. Chelsea i pored ogromnih ulaganja nije ušao u prvih pet ovog ranka. Što ti govori koliko imate sposoban establišment kluba.

Takođe, poznate su finansijske poteškoće porodice Glejzer koja drži United, ali i pored toga su osvojene tri titule prvaka Engleske, Liga Šampiona...

Toliko o moći Chelsea.

Da ste trenutno u boljoj formi od Uniteda ne bih rekao, rezultati vam više idu na ruku nego igre.
A poraz Uniteda od Leedsa, samo govori koliko Fergusona boli uveo za taj kup. Samo se mali klubovi bore da osvoje to takmičenje.

Nije ovo prva sezona u kojoj Chelsea ima prednost u odnosu na United, ne brini se ti ništa. Gleda se samo konačan skor.


Konacno neko na mojoj strani... xD


Taj Chelsea ce tek da propadne ako mu ode Abramovic a za Fergia se vi ne sekirajte... Zilav je to Shkot! ;)

A uz to, Bugarin ce malo da odmori nakon sto je Diouf dosao na "Teatar Snova"... Novi Solskjaer! ;)


A Neville se povlaci... ;)

Nisam ja ni na čijoj strani, samo mi se gade proseravanja koja čitam ovde u vezi najboljeg Engleskog kluba.

Chelsea i sa Abramovichem i bez njega propada, tj. ne propada ali niakda neće biti bolji od Uniteda.

Diouf je odličan igrač, ali novi Solskjaer neće biti sigurno. Olea niko nikada neće moći da zameni. Zbog tog čoveka sam počeo da pratim Manchester. Žao mi je što je tako završio karijeru, mogao je mnogo više, ali i ovako je legenda.

Gary Neville, ne treba više ništa da se piše i kaže. Sam pomen njegovog imena dovoljno govori. Jedan od najboljih bekova koje je Engleska i uopšteno svet fudbala ikada imao. Biće zaista čudno gledati United bez Nevilla u timu.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Pa zar ti mislis da ce Mancester na kraju da osvoji..hahahahaha...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
A zasto ne bi osvojio????? Duga je sezona jos!!!
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
MU: "Dugujemo 716,5 miliona funti"

9847680014b57270bdd5f6554280940_big.jpg
Dug engleskog fudbalskog kluba Mančester junajteda porastao je za 17 miliona funti i sada iznosi 716,5 miliona funti.

"U protekloj finansijskoj godini, koja je završena 30. juna 2009. godine, ukupan dug Mančester junajteda uvećan je za 17 miliona funti i sada iznosi 716,5 miliona funti", navodi se u zvaničnom saopštenju Mančester junajteda. Prošle nedelje, uprava aktuelnog prvaka Engleske objavila je da je taj klub smanjio svoj dug prema bankama na 509 miliona funti.
Takođe, porodica Glejzer, u čijem je vlasništvu klub sa ‘Old Traforda’, planira da refinansira dugove prodajom obveznica.

Junajted posluje sa velikim dugovima već pet godina, od kada je Malkom Glejzer pozajmio oko 1,2 milijarde dolara kako bi kupio ‘crvene đavole’.
 
Natrag
Top