FC Internazionale Milano ~ Nerazzurri

Dali će Eto igrati bolje u Interu od Ibrahimovća?

  • Da

    Votes: 1 12,5%
  • Ne

    Votes: 7 87,5%

  • Total voters
    8
  • Poll closed .
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Crysis ukoni ovu sliku konja jer nije fer da porediš konja ili šta je već i čoveka...
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
nemogu ja, uklonit to moze urednik ovog foruma eric ili neko od modova
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
trofej Svetskog prvenstva je naš! Inter je dobar kada ima full tim što ćemo pokazati i u nastavku Serije A i Lige šampiona.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Morati: Nisam doveo Leonarda da bi provocirao Milan

00042244.jpg
Gazda Intera, Masimo Morati, iznenadio je mnoge odlukom da umesto Rafe Beniteza brigu o ekipi poveri Brazilcu Leonardu. "Zli jezici" su odmah prebacili gazdi "nero-azura" da je smišljeno angažovao bivšeg fudbalera, skauta i trenera najvećeg rivala, Milana, samo da bi iritirao komšije. Ipak, za Moratija su takve konstrukcije smešne.

- Nismo sigurno doveli Leonarda samo da bismo nervirali Milan. Odabrali smo ga jer je talentovan i može postići mnogo sa Interom. Ovo će biti interesantna avantura za njega, imaće vremena da stvari postavi na svoje mesto. Verujem mu i srećan sam što je sa nama - rekao je Morati.

Dugogodišnji gazda "nero-azura" priznao je da je veliki poštovalac "lika i dela" Brazilca.

- Dugo godina se divim Leonardu, i poštujem sve što je radio. Kada je došlo vreme za smenu Beniteza, Leonardo je bio bez angažmana što je i njemu i nama omogućilo da bez pregovora sa trećom stranom postignemo dogovor. Odabrao sam ga zato što je inteligentan, što je osobina koju sam kod njega primetio kada smo se prvi put upoznali, još dok je bio igrač. Prošle sezone vodeći Milan pokazao je i da je izuzetan trener, koji odlično obavlja svoj posao - nije štedeo pohvale na račun novog trenera Morati.
 
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
9
Kupujem dresove Intera. Ako neko ima neka javi. Imam dre iz sezone 2002-2003, crno-plavi. Njega bih menjao ako neko ima.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Ovaj klip sam ja uradio - PAZZA INTER AMALA

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Trening Intera - Slike
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top