FC Internazionale Milano ~ Nerazzurri

Dali će Eto igrati bolje u Interu od Ibrahimovća?

  • Da

    Votes: 1 12,5%
  • Ne

    Votes: 7 87,5%

  • Total voters
    8
  • Poll closed .
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Zar nisi juce rekao da Eto'o nije neki igrac a da za ovu dvojicu nisi ni cuo? ;)

Nismo se razumeli,ja sam reko da nije bolji od Ibrahimovica,ako je sad da 3 gola,ne mora da znaci da ce svaki put i da je najbolji,a za ove mladice stcarno nisam cuo,ali ovaj kutinjo nije los.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Eto pecka Murinja: Konačno pobeđujem kao napadač

Napadač Samjuel Eto postigao je het-trik u drugom kolu Lige šampiona protiv Verdera u pobedi Intera od 4:0, a to je Kamerunac odmah iskoristio da se obračuna sa bivšim trenerom Žozeom Murinjom.

21835_etooo01-reuter-dylan-martinez_f.jpg


"Konačno pobeđujem kao napadač nakon što sam prošle sezone bio defanzivac", rekao je Eto.
Murinjo je sa Interom prošle sezone osvojio tripl krunu sa Etoom u ulozi desnog krila kojem nije bilo strano vraćanje u odbranu.
"Ovo je pobeda celog tima. Nismo bili kompletni, ali smo pružili sjajnu partiju, mladi fudbaleri su se istakli u potpunosti", rekao je Eto koji je već postigao 11 golova na devet zvaničnih mečeva ove sezone.

Blicsport.rs
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
116
Osvajamo i ove godine LS, mada nas niko ne ubraja u glavne favorite..
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Bice tesko...

Nadam se uspehu,ali odbrana nam je previse ranjiva trenutno.Benitez je promenio sistem i sad pokusavamo da igramo zonu,jos se prilagodjavaju igraci...;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ovaj mladi Kutinjo bi mogao biti od velike koristi Interu ove sezone. Ko je gledao pregled lige sampiona, mogao je da se nasmeje glupostima komentatora RTS-a. Prvo kaze za Van der Varta da nije zahvatio dobro loptu levom nogom, jer se mnogo bolje sluzi desnom, a za Kutinja da bi on mogao biti od koristi reprezentaciji Brazila tek 2018 ili 2022.
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Ovaj mladi Kutinjo bi mogao biti od velike koristi Interu ove sezone. Ko je gledao pregled lige sampiona, mogao je da se nasmeje glupostima komentatora RTS-a. Prvo kaze za Van der Varta da nije zahvatio dobro loptu levom nogom, jer se mnogo bolje sluzi desnom, a za Kutinja da bi on mogao biti od koristi reprezentaciji Brazila tek 2018 ili 2022.
Da bas sam se iznenadio kad je to rekao...Pogotovo za VDV-a.Bio je jos jedan lapsus ali odmah se ispravio ne mogu da se setim sta bese...

A Kutinja je Menezes vec pozvao u reprezentaciju...A on covek predvidja da ce biti koristan za 12 godina :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Da bas sam se iznenadio kad je to rekao...Pogotovo za VDV-a.Bio je jos jedan lapsus ali odmah se ispravio ne mogu da se setim sta bese...

A Kutinja je Menezes vec pozvao u reprezentaciju...A on covek predvidja da ce biti koristan za 12 godina :lol:

Bio je sledeci komentar:

"Gomes je branio u Fejenordu (pa mala pauza) ili PSV-u, vise se ne secam"
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Komentator se zove Predrag Milinkovic, on i Predrag Strajnic me najvise nerviraju.
 
Natrag
Top