FC Internazionale Milano ~ Nerazzurri

Dali će Eto igrati bolje u Interu od Ibrahimovća?

  • Da

    Votes: 1 12,5%
  • Ne

    Votes: 7 87,5%

  • Total voters
    8
  • Poll closed .
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Pogledaj statistiku meca i vidi u cemu ste bili bolji .Imali ste 3 suta u okvir gola,manji posed lopte,smesna igra na kontranapad na vasem terenu! plus nedosudjeni penal za Chelsea. Ocekujem da Inter igra bunker u revansu,ali ni to vam nece pomoci!!!
TEBI JE ONO PENAL!!! Nije ga ni pipnuo, imali smo svega manje ali smo ipak imali golova više! :blum3::blum3::blum3:
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Pa i ja da navijam za Inter verovatno ne bih priznao da je Chelsea igrao bolje ali cinjenica je da je Murinja usralo kao i uvek !

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Kako ga nije pipnuo pa jel si gledao usporen snimak,nagazio ga je na stopalo i ovaj je pao !
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Dobro onda a zasto mu sudija nije dao zuti za simuliranje?A sta mislis da je ista situacija bila ,samo na drugoj strani ja sam ubedjen da bi svirao penal za Inter! Mislim da nema svrhe vise da se raspravljamo na ovu temu posto ni ja ni ti necemo da odustanemo od nase filozofije. Ja sam ubedjen da ce Chelsea u revansu da pobedi Inter jer nam treba samo jedan gol.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
xexexe, ako Inter dozvoli da Čelsi da taj jedan gol, zna Inter da brani rezultat u to budi ubeđen.
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Celsi ove sezone na samo jednoj utakmici nije dao gol i to u gostima! Poznata mi je taktika Murinja ,verujem da ce Inter da igra bunker .Ali ako smo uspeli da vam zabijemo gol na vasem terenu pred vasim navijacima i uz to da jos i bolje odigramo od vas onda mozes samo da predpostavis kakva ce demolacija da bude na Stamford Bridzu !!! yes3
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Neznam zasto se svadjate? Inter je dao gol u pravo vreme i to je uzbudilo ceo tim!
Celsi je imao vise sansi ali ako sam dobro gledao Inter je odigrao odlicno i zasluzeno su pobedili a o penalu ne zelim da komentarisem. Dobro se videlo da je Kalu cekao Samuela da pridje i startuje..Da je tu bio Drogba odmah bi sutnuo i mozda dao gol...

Milose cestitam na pobedi ali jos nije gotovo!
 
Natrag
Top