F.C. Juventus ~ La Vecchia Signora

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Juventus po mom misljenju najveci favorit za to 4 mesto,ali mislim da tesko mogu nesto da naprave u Evropi... ima tu i boljih ekipa od Ajaxa...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ako ovako nastavi, teško da će da prođu i sledeću fazu yes3 Ako poprave igru i stabilizuju odbranu možda nešto i naprave ;)
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Juventus na poluvremenu 0:0,ocekivao sam bolji Juventus...

Dodato posle 2 Sati 37 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ocajna igra Juve-a,na kraju 0:2 za Palermo,brod tone,blizi se kraj i Zakeroniju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Taman se igra malo popravi, taman se oseti bolja atmsofera i ovakav kiks, kao što je ovaj protiv Siene.

Ccc...
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Kimi jbg...... Sta sam ti davno pricao... Liverpool glavni favorit sjecas se.....
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Stadion: Đuzepe Meaca, Liga: Serija A, Datum: 17.4.2010, 20:35
derby_ditalia.jpg

TV PRENOS:
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Andrea Anjeli predsednik Juventusa

20265371054bd9c6bee9c01461611637_big.jpg

izvod sa sajta www.juventus.com
Andrea Anjeli postavljen je u četvrtak za novog predsednika torinskog Juventusa.

Predsednik kompanije FIAT, Džon Elkan potvrdio je da će Anjeli obavljati novu dužnost uz izvršnog direktora Žan-Klod Blana. "S obzirom na situaciju u poslednjih nekoliko meseci, drago mi je što je Andrea prihvatio ponudu. On ima veliko iskustvo u sportu, pa sa njim na čelu Juventus očekuje lepa budućnost".
Izvršni direktor kluba Blan rekao je da je imenovanje Anjelija za predsednika "velika prilika" za taj fudbalski klub.

To je druga promena predsednika Juventusa ove sezone, nakon što je u oktobru Blan zamenio Đovanija Kobolija Điljija.

"Blan će ostati izvršni direktor i biće uključen u sve poslove kluba. Uglavnom će raditi na izvorima prihoda i poslova oko novog stadiona. Mislim da ćemo pomoći klubu koji volim da popravi rezultate", rekao je Anjeli.

Andrea Anjeli rođen je 6. decembra 1975. godine i on je prvi Anjeli prdsednik kluba još od 1962. kada je njegov otac Umberto bio na toj poziciji.

Juventus ove sezone ne postiže očekivane rezulte, trenutno je šesti na tabeli sa 19 bodova zaostatka za liderom prvenstva Interom.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Dolaze Džeko i Rafa Benitez?
Juventusu za ljetne transfere 80 miliona eura

Osamdeset miliona eura dano je talijanskom nogometnom prvoligašu Juventusu za osnaživanje ekipe tokom ljetnog prelaznog roka.
100430027.jpg
Foto: AP

Novi predsjednik kluba Andrea Agnelli obećao je navijačima bolja vremena u odnosu na aktuealnu sezonu u kojoj će torinski klub, čini se izglednim, propustiti odlazak u Ligu prvaka. Štaviše, ni mjesto u Europa ligi za sljedeću sezonu nisu osigurali, pa se 50 miliona eura, utošenih prošle godine na pojačanja, za sada pokazuju kao totalno promašena investicija.

Nova i moćnija finansijska injekcija trebala bi "staru damu" podići na noge i klub vratiti u utrku za naslov prvaka u Italiji, ali i promovirati ga u evropsku silu.

Italijanski mediji pišu da će Momo Sissoko, David Trezeguet, Christian Poulsen, Zdenek Grygera i Mauro Camoranesi najvjerovatnije biti prodani po završetku ove sezone, a da se očekuje dolazak novog trenera. Najčešće se pritom spominje Liverpoolov Rafael Benitez, kojem će biti dan novac za kupovinu pojačanja.

Popis poželjnih predvodi trojac "redsa" Fernando Torres, Dirk Kuyt i Javier Mascherano, a na njemu su još Wolfsburgov Edin Džeko, Palermov Simon Kjaer, kao i Sampdorijin Giampaolo Pazzini.
 
Natrag
Top