Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Moze li neko da mi objasni , posto sam negde procitao da moze preko vpn client , ako si van sbb mreze, da gledas sport klubove i ostale skremblovane kanale za mts . Izvinjavam se ako sam na pogresno mesto stavio pitanje , hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Moze li neko da mi objasni , posto sam negde procitao da moze preko vpn client , ako si van sbb mreze, da gledas sport klubove i ostale skremblovane kanale za mts . Izvinjavam se ako sam na pogresno mesto stavio pitanje , hvala unapred.
ni hvala neznaš reći, ovo je mts mreža via..........mozda ce sad biti like
2018-07-22_184915.png
 
Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruka
159
Iz privatne prepiske, dobio sam od prijatelja, EON aplikaciju kojoj su podmetnuti SBB parametri.
TEST 1 verziju mogu da koriste svi SBB korisnici koji imaju njihov nalog. Ali sada može da se koristi na bilo kojoj WiFI mreži i iz bilo koje države.

EON TEST 2

Ako aplikacija ne radi:
onda je problem u netačnim parametrima koji su nađeni na internetu.
Pa ako neko ima EON IP adresu i MAC adresu rutera neka mi posalje na PM da se podmetne :mig:


Aplikacija je za android uređaje
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Iz privatne prepiske sam dobio od prijatelja EON aplikaciju kojoj su podmetnuti SBB parametri.
TEST1 verziju mogu da koriste svi SBB korisnici koji imaju njihov nalog. Ali sada može da se koristi na bilo kojoj WiFI mreži i iz bilo koje države.

EON TEST1
Kod:
https://www115.zippyshare.com/v/SOUZ7Ynt/file.html

Ako aplikacija ne radi:
onda je problem u netačnim parametrima koji su nađeni na internetu.
Pa ako neko ima EON IP adresu i MAC adresu neka mi posalje na PM da se podmetne :mig:
Ne nalazi taj zippyshare
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Ako sam dobro shvatio bez parametra nece da radi na mts mrezi ova aplikacija
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Pozdrav, imam isti problem sa EON, na OrionTelekom mrezi ne radi SK paket, Top i josh neki meni nebitni kanali, bitan mi je SK paket, ovde pishe da je nastavak na temi za koju nemam dozvolu :D
 
Natrag
Top