Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

EON

• Začetnik teme vlad_77
  • Datum pokretanja
vlad_77

vlad_77

Član
Moze li neko da mi objasni , posto sam negde procitao da moze preko vpn client , ako si van sbb mreze, da gledas sport klubove i ostale skremblovane kanale za mts . Izvinjavam se ako sam na pogresno mesto stavio pitanje , hvala unapred.

B

BlackBeetle

Iz privatne prepiske, dobio sam od prijatelja, EON aplikaciju kojoj su podmetnuti SBB parametri.
TEST 1 verziju mogu da koriste svi SBB korisnici koji imaju njihov nalog. Ali sada može da se koristi na bilo kojoj WiFI mreži i iz bilo koje države.

EON TEST 2

Ako aplikacija ne radi:
onda je problem u netačnim parametrima koji su nađeni na internetu.
Pa ako neko ima EON IP adresu i MAC adresu rutera neka mi posalje na PM da se podmetne :mig:

Aplikacija je za android uređaje

Poslednja izmena:
vlad_77

vlad_77

Član
Iz privatne prepiske sam dobio od prijatelja EON aplikaciju kojoj su podmetnuti SBB parametri.
TEST1 verziju mogu da koriste svi SBB korisnici koji imaju njihov nalog. Ali sada može da se koristi na bilo kojoj WiFI mreži i iz bilo koje države.

EON TEST1
Kod:
https://www115.zippyshare.com/v/SOUZ7Ynt/file.html
Ako aplikacija ne radi:
onda je problem u netačnim parametrima koji su nađeni na internetu.
Pa ako neko ima EON IP adresu i MAC adresu neka mi posalje na PM da se podmetne :mig:
Ne nalazi taj zippyshare

vlad_77

vlad_77

Član
Ako sam dobro shvatio bez parametra nece da radi na mts mrezi ova aplikacija

woodl4nd

woodl4nd

Član
Pozdrav, imam isti problem sa EON, na OrionTelekom mrezi ne radi SK paket, Top i josh neki meni nebitni kanali, bitan mi je SK paket, ovde pishe da je nastavak na temi za koju nemam dozvolu :D