Engleska: Premier League 2009/2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Smoki je bio napadač kakvog Engleska skoro neće imati. Imao je sve što klasični engleski napadači nemaju. Svi su obično sirovinčine (Rooney), a Shearer je ima harizmu, eleganciju, kao da nije bio Englez. yes3

Eh sad...Lampard...hm... Odličan je igrač, tu priče nema, a sad da li je baš i najbolji u proteklih 10 godina nisam baš siguran.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ma na stranu to što je igrač Chelsea, nemam ja ništa protiv nejga, odličan je igrač.

Ali jednostavno, mišljenja sam da je bilo i boljih.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ako se gledaju samo Ostrvljani onda su to svakako Shearer, Gerrard, Scholes, Giggs, Terry...

A ako se gleda uopšteno, onda su to svakako Henry.

Eto to ti je neki najuži moj izbor.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.365
Ima tu finih imena ja bi dodao jos Tony Adams legendarni stoper Arsenala koji je ako se ne varam igrao pocetkom decenije!
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Premijer: Milijaš na "Enfildu", debi Manćinija

Premijer: Milijaš na "Enfildu", debi Manćinija​

logo-premijer-veca717120090403081813.jpg

Počinje novogodišnja fudbalska groznica u Engleskoj. Devetnaesti vikend u znaku derbija između Arsenala i Aston Vile kao i debiju Roberta Manćinija na klupi Mančester Sitija. Birmingem dočekuje Čelsi, Mančester Junajted desetkovan gostuje Halu.
Englesku će narednih dana tresti fudbalska groznica. Kao i svake godine oko božićnih i novogodišnjih praznika utakmice će se igrati gotovo svakog dana.

Ovog vikenda su na programu utakmice 19. kola Premijer lige, a najzanimljiviji susret odigraće Arsenal i Aston Vila koji su u odličnoj formi, naročito Vila koja je vezala pet prvenstvenih pobeda.

Drugi klub iz Birmingema dočekaće londonski Čelsi koji u poslednje vreme ne pruže očekivane partije, dok Birmingem već devet kola ne zna za poraz.

Još uvek se ne zna u kakvom će sastavu Mančester Junajted izaći na duel Halu, ali tim Aleksa Fergusona, bez obzira na brojne povrede, ne bi sne bi smeo da kiksne protiv silno motivisanog domaćina.

Fulam će osokoljen ubedljivom pobedom protiv Junajteda dočekati Totenhem, dok će Roberto Manćini debitovati na klupi Sitija u duelu sa Stoukom. Vulverhempton predvođen Nenadom Milijašem i Kevinom Dojlom putuje na "Enfild".

Derbi donjeg dela tabele odigraće Vest Hem i Portsmut, a ništa manje zanimljiv susret neće biti ni onaj u kojem Barnli dočekuje Bolton. Sanderlend će ugostiti Everton, dok će Vigan biti domaćin Blakburnu.

Premijer liga, 19. kolo:

Subota, 26. decembar:

13:45 Birmingem - Čelsi
14:00 Fulam - Totenhem
14:00 Vest Hem - Portsmut
15:00 Barnli - Bolton
16:00 Mančester Siti - Stouk
16:00 Sanderlend - Everton
16:00 Vigan - Blekburn
18:30 Liverpul - Vulverhemtpon

Nedelja, 27. decembar:

14:30 Arsenal - Aston Vila
17:00 Hal - Mančester Junajted
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Danas ce da bude extra..Da li neko zna zasto ne igraju Spanci i Italijani?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top