Dump za VLC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pre par meseci ,od priatelja kome se i ovom prilikom zahvaljujem a koji posecuje ovaj deo foruma dobio sam jedan izuzetno kvalitetan program za gledanje TV Kanala.U medjuvremenu dosta stremova je popucalo pa sam se zainteresovao sta i kako se radi tim programom te da osposobim isti i stavim u funkciju.Sa malim naporom uspeo sam jednostavno u tome i dovoljan je samo Notepad ++ i poznavanje HTML-a kao i naravno streemovi za TV kanale...Takodje svako moze nadogradjivati ovaj alat i ubacivati zeljene programe po svom nahodjenju...Ja sam stavio u funkciju 120 programa i svi stremovi su dobri te je dovoljno imati samo instaliran u racunaru program VLC player....

Ovaj Dump za VLC sacinjava sledece TV programe (takodje dosta njih su izuzetno kvalitetni u HD rezoluciji) i to.....

92707396.png


Takodje napravio sam i alat za gledanje filmova koji su u zadnje vreme izuzetno popularni i uglavnom su novijeg datuma ,kao i par kanala za gledanje istih 24 sata.....

76296006.png


Kao sto rekoh potrebno je u racunaru imati samo VLC Plajer a nadogradnju mozete obavljati programom Notepad++...

:download:

Kod:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/33333836/SFdump.rar

NAPOMENA-DUMP JE ODAVNO KREIRAN I STRIMOVI U NJEMU NE RADE.NEMORATE KREIRATI NOVI DUMP VEC SAMO POSTOJECI OTVORITE PROGRAMOM NOTEPADE ++ I UBACITE SVEZE STRIMOVE I ISTI CE FUNKCIONISATI....
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
1
hvala puno za kanalima ali ovaj sf filmovi nece nijedan da otvori
 
Član
Učlanjen(a)
19.09.2011
Poruka
37
svaka casta..ali ne mogu da pokrenem program..nece nista da prikaze u vlc playeru..samo vrti kilobajte i to je to
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Hmmmm.....potreban jebrzi malo net..pogotovu za HD kanale...kod mene iskreno radi bez greske.....neznam kako je kod drugih.....

58234530.png
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Hmmmm.....potreban jebrzi malo net..pogotovu za HD kanale...kod mene iskreno radi bez greske.....neznam kako je kod drugih.....

Svaka cast za ulozeni trud. SF Programi.bat kod mene idu bez problema, ne moze da se pokrene Filmovi SF.bat, greska je u skripti.

Ovaj deo iz Filmovi SF.bat fajla:
set "vlc=c:\progra~1\videolan\vlc\vlc"
:set "vlc=c:\progra~2\videolan\vlc\vlc"
Nije dobar, "putanja" da se pokrene VLC nije definisana.

Ovo sam obrisao i na njegovo mesto:
if exist C:\Progra~1\VideoLAN\VLC (set "vlc=C:\Progra~1\VideoLAN\VLC\vlc")
if exist C:\Progra~2\VideoLAN\VLC (set "vlc=C:\Progra~2\VideoLAN\VLC\vlc")
if exist C:\Program Files\VideoLAN\VLC (set "C:\Program Files\VideoLAN\VLC\vlc")
if exist D:\Program Files\VideoLAN\VLC (set "D:\Program Files\VideoLAN\VLC\vlc")
if exist C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC (set "C:\Program Files (x86)\VideoLAN\VLC\vlc")
if exist C:\Program Files(x86)\VideoLAN\VLC (set "C:\Program Files(x86)\VideoLAN\VLC\vlc")
if exist C:\Program Files (x64)\VideoLAN\VLC (set "C:\Program Files (x64)\VideoLAN\VLC\vlc")
if exist C:\Program Files(x64)\VideoLAN\VLC (set "C:\Program Files(x64)\VideoLAN\VLC\vlc")

Sada kod mene rade i filmovi :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Malo me samo buni sto ovi filmovi kod nekoga rade sto sam dobio potvrdu a kod nekoga ne......Ali ok eto resenja.....Otvoriti notepadom ++ Programi bat fajl i iskopirati iz njega gore navedene redove u Filmove bat a umesto...

set "vlc=c:\progra~1\videolan\vlc\vlc"
:set "vlc=c:\progra~2\videolan\vlc\vlc"

Ovo sto je kolega naveo ce pomoci verovatno onima kojima nerade filmovi.....

Hvala.....

U ostalom ispravicu ja nije mi tesko i uploadovati i verziju sa istom putanjom ka vlc plejeru kao u Programi bat.....
 
Član
Učlanjen(a)
04.03.2010
Poruka
37
imam net od 27mb/s download i neznam što je problem da prekidaju HD kanali.molim boki za pomoć.hvala unaprijed
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako nekome kojim slucajem neradi Filmovi.bat fajl evo ispravljenog alata i nove verzije sa drugacijom putanjom ka VLC Plejeru...


76296006.png



filefactory.gif


Kod:
http://www.filefactory.com/file/6a3oi658aoar/n/SF_Filmovi_i_TV_kanali2.rar

freakshare.gif


Kod:
http://freakshare.com/files/zmij0rbh/SF_Filmovi_i_TV_kanali2.rar

rapidsharepf.gif


Kod:
http://www.rapidshare.com/files/1879514134/SF_Filmovi_i_TV_kanali2.rar
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Malo me samo buni sto ovi filmovi kod nekoga rade sto sam dobio potvrdu a kod nekoga ne......Ali ok eto resenja.....Otvoriti notepadom ++ Programi bat fajl i iskopirati iz njega gore navedene redove u Filmove bat a umesto...

set "vlc=c:\progra~1\videolan\vlc\vlc"
:set "vlc=c:\progra~2\videolan\vlc\vlc"

Ovo sto je kolega naveo ce pomoci verovatno onima kojima nerade filmovi.....

Hvala.....

U ostalom ispravicu ja nije mi tesko i uploadovati i verziju sa istom putanjom ka vlc plejeru kao u Programi bat.....


Bez zabune:) koliko vidim imas XP, kod mene je 7-ca x64, ovakva dodana putanja otvara sve OS (32b. i 64b. XP, Win7), normalno ako je VLC instaliran u C/Pr.files.

@makica25 kod mene je 50mb/s optika, secka i kod mene, zavisi koliko korisnika je ukljuceno.
 
Natrag
Top