Dump za VLC

Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
moze li meni ko objasniti kako da otvorim ovaj program,imam instaliran vlc player ali neznam kako da ga otvorim:))
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Posle instalacije potrazi program u C/Program Files/tutorijali folderu (koliko se secam tu sam putanju odredio osim ako nisi sam birao gde zelis instalirati program u svom racunaru).....Tamo ces pronaci batch fajl po imenu SF Programi ili SF Filmovi u zavismnosti sta zelis pustiti od ta dva programa....Duplim klikom misa na batch fajl otvorice ti se prozor programa ,upisi broj kanala koji zelis gledati i lupi na tastaturi enter......Kroz par sekundi automatski startovace se VLC plejer,sa zeljenim kanalom......
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
ja otvarao rtmpdump a trebao sam batch fajl,uspio sam otvoriti ali nece niti bilo kakav kanal da se reproducira,neznam sta je u pitanju ali ovo ne radi kod mene,svaki put kada otvorim pojavi mi se ovo :ddd.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
kada zanemarim to,otvorim mi kanal neki nemam slike,sve fino ide ali slike nikako nema,samo mi se ovo pojavi:
nece.JPG
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
kada zanemarim to,otvorim mi kanal neki nemam slike,sve fino ide ali slike nikako nema,samo mi se ovo pojavi:
Pogledajte prilog 26208

Ovo bi znacilo da strim tece, krivac je mozda VLC. Instaliraj verziju 1.1.11 ili 2.0. Nova 2.0.1 verzija zeza i ne otvara sve stimove.
K-lite codec pack drugi razlog, vidis sta pise u bat - INFO: description codec taj i taj, ako ga nemas nema slike.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Po mom misljenji video kodeci ti fale......jer protok ide znaci da program radi svoje i primas sliku.....

Obidji.....video kodeke sa adrese......


Kod:
http://www.free-codecs.com/download/K_Lite_Codec_Pack.htm
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Vidi nije neki veliki problem to odraditi medjutim ti streemovi uglavnom su kratkog daha.....po zelji moze ko god zeli da ubacuje koji god oce streeem notepadom ++.....
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
hvala vam,napravio sam ovo,instalirao sam video kodec jer nisam imao,onda imao sam instaliranu novu verziju vlc player-a 2.0.1, nju sam izbrisao a instalirao sam ovu: vlc media player 1.1.11,ne rade svi kanali,ali neki rade,meni ovo steka,izgleda da trazi exstra internet da bi se moglo gledati,samo steta sto nema poznati kanala kao sto je avala,b92,arena sports,nova tv rtl i drugi ovi malo poznatiji kanali ali sve u svemu je dobro samo da nece setkati bilo bi exstra inace 9 dajem ovom programu..
 
Natrag
Top