Duhovi

Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
postoje. dok sam pisao moje pjesme desilo mi se da osjetim duh. nezgodno mi je objasniti o čemu se radi.imao sam razloga da se nosim sa stihovima koje sam gore napisao jednostavno ako bi sam sebe imao usnama ka nečemu što mi ne odgovara gasio sam tu slutnju i nastavljao po mome.sam sam sebi bio smjena.nekako su me pjesme povukle sebi i noći i imao sam prilike osjetiti duh.to se desilo meni, sigurno pjesme nisu jedini način kojima se može osjetiti ili vidjeti duh.
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Evo ja cu postaviti neke citate, onih koji imaju iskustva sa tim (kazu da imaju):

Pribor:jedna manja staklena casa(moze ona za rakiju), 42 parceta papira(dimenzija oko 1x1cm);
Postupak rada:na 30 papirica ispisite sva slova abecede ili azbuke(na svaki po jedno)i poslazite ih u zatvoreni krug na ravnu i glatku povrsinu;na 10 papirica napisite 10 brojeva(od 0 do 9) i poslazite ih u obliku dva polukruga(moze i otvoreni krug) unutar onih slova;na preostala dva papirica napisite "DA" i "NE" i postavite ih jedan pored drugog(da se ne dodiruju) unutar brojeva i slova;u centar stavite gore navedenu casu i zurka moze da pocne...Okrenite casu i stavite kaziprst jedne ruke na dno i zovite nekog duha(morate reci njegovo ime).
Napomena:za ovo je potrebno 3 do 4 osobe; ne odgovaram za posledice jer sam vas upozorio. SkyNet
...vrlo lako se prizivaju...
...brzo dolaze...
...tesko, ili nikako, ne odlaze...
...ne upustaj se u to... ena28
Ja sam cuo da se kaziprst ubode iglom i 'iscede' se tri kapljice u casu vina koja stoji u tom krugu slova. A sto se tice posledica moja majka je pitala popa posto je ona imala problema sa glavoboljom posle prizivanja morala je da ide na svako jutrenje i vecernje 9 dana uzastopce da bi se 'ocistila'. Pop joj je rekao da su to djavolja posla. Rasta
Ja probao. Uspesno. Bilo nas je cetvoro i trajalo je dva ili tri meseca, nekoliko puta nedeljno. Radili smo sa casom i bilo je super. Barem na pocetku. Na kraju su se desile neke ruzne stvari zbog kojih smo zauvek prestali da se igramo s tim. I danas kad se sretnemo niko od nas ne spominje te akcije. Tesko mi je da pricam o tome, i ne misli mi se na to i jedini razlog zbog kojeg ovo pisem je da ti kazem - niposto se ne igraj s tim! Znam da ti ovo deluje preterano ozbiljno ali bas me briga, rekao sam ti. Groucho Marx
Mozda ce ti biti glupo sto te vecina ljudi savetuje da to ne pokusavas...ali ima i ono dok covek sam ne proba ne moze ni da veruje.
Pre jedno 10-tak godina u drustvu sa oko 6-7 ljudi pokusali smo da prizivamo duhove. Metoda: casa i slova. Bilo je i suvise uspesno. Ne rado se secam toga, ali cu ti ipak reci ono sto nam se desilo. Cele noci su slike po kuci padale same od sebe sa zidova. Nas sedmoro ih je kacilo i one su neshvatljivo padale. U jednom trenutku je dunula neka promaja i pozatvarala su se sva vrata. Ostali smo u sobi iz koje nismo mogli da izadjemo celu noc, jer je brava sa druge strane misteriozno ispala. Najinteresantnije od svega sto smo ostali zatvoreni bas u toj sobi u kojoj smo prizivali duhove. Nikada u svom zivotu nisam vise bila preplasena. Secam se jos i toga da su sutradan, posto je sve proslo, ljudi imali razlicita iskustva u toku te noci (razni glasovi, dahovi i sl.) Kasnije sam to probala jos jednom u drugom drustvu (bila sam ono, mlado, ludo i nedokazano) i to iskustvo je bolje da ne pricam, jer je zbilja ostalo moja nocna mora do dan danas. Ipak bih ti preporucila da se ne igras sa time, iako deluje interesantno, ipak ostavlja posledice.
Tasja
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
ja ne pričam o kojekakvom prizivanju nasilnih duhova niti o tome da uopšte spominjete ime duh.radi se o tome da osjetite sami sebe a što se tiče duha srešćete onoga koji vam odgovara u svakom smislu a ne onoga koji vam ne odgovara.je ne tvrdim da ono što sam naveo mora upaliti ali eto meni se desilo.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ako volis da gledas emisije o duhovima imas kanal Zone realiti. Tu imas emisije o duhovima,ukletim kucama, egzorcizmu....itd.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Kad sam bila u osnovnoj skoli,to je bila fora.Potpuno sam zaboravila da smo to radile.Prizivale smo duha tako sto smo papirice sa slovima poredjale u krug,u sredinu stavile rakijsku casicu,stavile po kaziprst na dno case i....
Pa casica se pomerala ,sad ko ju je pomerao to ne znam,ali nista bitnije se nije desilo.Sva sreca!
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Kad sam bila u osnovnoj skoli,to je bila fora.Potpuno sam zaboravila da smo to radile.Prizivale smo duha tako sto smo papirice sa slovima poredjale u krug,u sredinu stavile rakijsku casicu,stavile po kaziprst na dno case i....
Pa casica se pomerala ,sad ko ju je pomerao to ne znam,ali nista bitnije se nije desilo.Sva sreca!

Imala si srece stvarno :) Kazu da se ponekad, nista ne desava u toku tog rituala. Onda kad svi ostave, misleci da od toga nema nista...`stvar` proradi pa se kasnije, ucesnicima, dogadjaju neke cudne stvari.
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Ako volis da gledas emisije o duhovima imas kanal Zone realiti. Tu imas emisije o duhovima,ukletim kucama, egzorcizmu....itd.


Ja volim da gledam sve sto ima veze sa misterioznim. A ovaj kanal Zone Reality ne mogu da gledam online. :cry:....sta da radim...videla sam samo neke inserte, da se najezis!!!
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Imate film Kostnerom na forumu Dragonfly (2002) , direkt download - jedan link... Dobra priča, drži do kraja... I ima neki heppy end nije horor varijanta...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Imala si srece stvarno :) Kazu da se ponekad, nista ne desava u toku tog rituala. Onda kad svi ostave, misleci da od toga nema nista...`stvar` proradi pa se kasnije, ucesnicima, dogadjaju neke cudne stvari.

Nadam se da smo potrebni pribor posle"seanse"posklanjali,i tako onemogucili kontakt.Jos neceg sam se setila,drugarica kod koje smo to radili zivi pored groblja.Kazu da pijane i decu Bog cuva,a mi smo bili deca.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
da sam nesto video, iskreno nisam :(. da nesto postoji izmedju dva sveta, mislim da postoji :vorred:. pratim ove price na diskaveriju i ostalim kanalima i zaista su jezive wacko2. mislim da treba imati tu neku rezervu u razmisljanju. cuo sam dosta prica od starijih ljudi u ruralnim delovima nase serbije, i zaista su neke strasne i jezive. i dan danas kad odem u selo i te kako pazim na neke detalje a koje se ticu sume tj luga, reke, vodenice i neka mesta gde se price pricaju vec decenijama ... a da ima nesto mislim da ima
 
Natrag
Top