Duhovi

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ima na ovu temu interesantan film.
Ne mogu da setim kako se zove a ni ime glavnog lika iako je poznat glumac, uglavnom radi se o tome da čoveku gine žena u saobraćajnoj nesreći i on počinje da se interesuje o uspostavljanu komunikacije sa mrtvima. Nalazi čoveka koji se time bavi i ubrzo mu to postaje opsesija...
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
102
Pribor:jedna manja staklena casa(moze ona za rakiju), 42 parceta papira(dimenzija oko 1x1cm);
Postupak rada:na 30 papirica ispisite sva slova abecede ili azbuke(na svaki po jedno)i poslazite ih u zatvoreni krug na ravnu i glatku povrsinu;na 10 papirica napisite 10 brojeva(od 0 do 9) i poslazite ih u obliku dva polukruga(moze i otvoreni krug) unutar onih slova;na preostala dva papirica napisite "DA" i "NE" i postavite ih jedan pored drugog(da se ne dodiruju) unutar brojeva i slova;u centar stavite gore navedenu casu i zurka moze da pocne...Okrenite casu i stavite kaziprst jedne ruke na dno i zovite nekog duha(morate reci njegovo ime).
Napomena:za ovo je potrebno 3 do 4 osobe; ne odgovaram za posledice jer sam vas upozorio

evo ovo sam nasao na jednom forumu,, pa ako je neko ima bas jaku zelju neka proba i neka nam javi utiske...
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Za prizivanje je uvek potreban paran broj osoba nikako neparan.

Vidi ovako primetila sam da te baš baš zanima prizivanje duhova,i moj iskren savet ti je nemoj to raditi,jel kakve koristi od toga imaš....nikakve a štete možeš imati jako mnogo,duhovi...nazovimo ih tako su jako veliki lažovi i mogu tako da ti iskomplikuju život da nisi ni svestan.
To što gledaš po filmovima je samo šarena laža,od stvarnosti koje mogu da te zadese ako se upustiš u takvo nešto...ipak film je film a život je život.
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
102
Za prizivanje je uvek potreban paran broj osoba nikako neparan.

Vidi ovako primetila sam da te baš baš zanima prizivanje duhova,i moj iskren savet ti je nemoj to raditi,jel kakve koristi od toga imaš....nikakve a štete možeš imati jako mnogo,duhovi...nazovimo ih tako su jako veliki lažovi i mogu tako da ti iskomplikuju život da nisi ni svestan.
To što gledaš po filmovima je samo šarena laža,od stvarnosti koje mogu da te zadese ako se upustiš u takvo nešto...ipak film je film a život je život.
znam u pravu si.... nisam ni pomisljao da radim to video sam na par foruma da su utisci negativni.. to je ranije tamo '95 bilo jako popularno i da im se svasta desavalo...
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
za prizivanje duhova ne trebaju vam nikakvi rituali,najlakši način je da budete jednu noć sami da napišete neku smislenu pjesmu tu noć ili pjesme i da ona ostane vaša tajna na sledeći način.


разговор


имао сам те уснама
угасићу слутњу ту
и моју последњу жељу
и последњу прилику
да би имао успомену ону
дан нови и нову зору
стару свеску
и да бар на трен останем
у оном разговору

to jest ne pričajte o toj vašoj pjesmi koju ste napisali i da svaku slutnju da se ta pjesma provukla vašim očima sutra dan dok ste sretali prolaznike ili bili sa vašim sagovornikom gasite i ostajete u želji vaše pjesme ma kakva ta želja bila ostale želje gasite i ostajete u uspomeni prošle noći i tom vašem tajnom razgovoru koji vodite sami sa sobom pa čak i svaku slutnju da si sam sebe imao usnama koje te odvode od te tvoje pjesme te tvoje tajne gasiš pokušajte da ostanete u razgovoru sa samim sobom jer imate razloga za to samoća u kojoj ste bili pjesma ili pjesme koje ste tad napisali i sigurno tajna koju samo vi znate i duh bi se trebao pojaviti već sledeću noć.taj razgovor se odnosi na razgovor vas sa samim sobom.
stihovi koji sam napisao su jedini način da osjetite sami sebe i da savoju energiju usmjerite ka duhu ili duhovima.
to što sam naveo nije nezgodno ali malo je ljudi koju mogu svoje tajne zadržati za sebe.
ako napišete jako smislene pjesme energija duha će biti veća.
radi se o tome da pokušate pronaći način da ostanete sami sa sobom u toku te noći baš sami a u toku sledećeg dana sa svojim srcem u svojoj tajni da vaše usne jednostavno žive ono što je vaše koje ima razloge samo ka vama.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

gdgbgfdgfd bfdgf
 
Poslednja izmena:

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Verujem da "postoje" na neki nacin, ali ja to nebi bas hteo isprobati, i tako i tako slabo imam srece nemora biti gore do kraja zivota... :)

Sve me je pogodilo, samo sreca promasila.
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Uh, ja sam slusala o tome od drugarica, cak mi je i suprug o tome pricao. On je to radio jednom. Ono sto sam cula, vezano za prizivanje, me nikad ne bi navelo da isprobam. Verujem da se zaista mogu dozvati, ali mala greska u tom postupku, moze nekog skupo kostati...Plasim se tih stvari.
Kazu da se na taj nacin, uznemiravaju mrtvi. Ako ne naglasis ime, koga dozivas, javice ti se duhovi ljudi, koji nisu umrli prirodnom smrcu. Zasto, jasno je. Ako proguglas malo na tu temu....naicices na mnoga iskustva sa negativnim posledicama.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top