Duhovi

Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
102
da li ste imali nekad kontakt sa njima, ispricajte nam tok desavajna ! da li ste ih nekad prizivali? da li verujete u duhove??
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
ја сам призивао са другаром његовог деду...не сећам се тачно шта се десило јер сам био много мали,али знам да је била хаварија . :о
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
102
aj ako ti ili neko drugi zna kako se dozivaju duhovi neka malo objasni detalje, vidjao sam bas na mnogo foruma da su prizivali duhove ali nzm kako????
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
деле бураз и то сам заборавио...заборавио сам и који сам разред тада био...али знам да сам био баш мали...можда 9-10 година да сам имао само...:) треба ваљда да ставиш у круг папириће...слово по слово...у средини ваљда свећа упаљена ј...и хмм..јебем ли га...стварно се не сећам...сигурно зна неко са форума...па ће ти рећи...:)
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ja neverujem u duhove iskreno,...a što se tiče prizivanja,...ne znam to je po meni više neko prizivanje straha nego duhova :D Ima nešto sa tim papirićima i nekom svećom i čašom sa iglom,...ma kakve sve rituale neće izmisliti cccc
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.997
Ma ja u te stvari oko prizivanja ne verujem.
Mada su mi se čudne stvari dešavale posle smrti dragih ljudi, uglavnom kroz snove.
Ali u ono, sa nesvršenim poslovima na ovom svetu koji im ne dozvoljavaju da "uđu u svetlost" i pređu "na drugu stranu", pa to mi već malo i zvuči moguće.
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
102
discovery investigation ko ima ovaj kanal moze da pogleda seriju ukleta kuca u subotu u 21h meni je jako zanimljiva serija uvek je gledam.....
 
Natrag
Top