Dubox Cloud Storage 1TB free

Učlanjen(a)
27.03.2019
Poruka
25
Dubox Cloud Storage

1TB besplatno po nalogu

Kod:
https://www.dubox.com/web/login/register

aplikacija za Android

Kod:
 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dubox.drive

Screenshot_20201103_101056.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Vjerujem samo u google drive i nikome vise. Po jednom emailu mogu da pohranim 20GB slika, dokumenata itd a niko nije ogranicio koliko mogu prijaviti meilova. Na mob su prijavljena 3 meila, dakle 60 GB i znam kome sam dao na cuvanje a kojekakvim firmama sto nicu kao gljiva poslije kise nemam namjeru dati ni jednu sliku na skladistenje.
 
Učlanjen(a)
17.11.2020
Poruka
37
Tacno tako...malkice spijuniraju al sta da se radi, nije strasno :) bar znas kome si ih dao.

Kolko ti placas google drive kad mozes da prikacis 20G?? Mislim da je 2G limit za besplatan racun.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Vjerujem samo u google drive i nikome vise. Po jednom emailu mogu da pohranim 20GB slika, dokumenata itd a niko nije ogranicio koliko mogu prijaviti meilova. Na mob su prijavljena 3 meila, dakle 60 GB i znam kome sam dao na cuvanje a kojekakvim firmama sto nicu kao gljiva poslije kise nemam namjeru dati ni jednu sliku na skladistenje.
Од јануара 2014 користим Облако руског провајдера од 1Тб. Приступ имам на рачунару путем мејла или путем њиховог програма Disk-O који ми њихов облак на рачунару приказује као хард диск:
облако.PNG

На телефону такође имам приступ и у подешавањима сам поставио да ми аутоматски све фотографије са телефона шаље на облак.
Оном што је најважније, за ових седам година нисам имао ни један проблем. Овај терабајт ми је бесплатан и омогућава ми да пошаљем фајл до 2гб. Платним налогом омогућава слање фајла без ограничења.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.530
Скинуо и пробао Dubox Cloud Storage и први утисци и нису нешто. Некако ми је све не завршено? Прилично сиромашан интерфејс и брзина која је скромна.
Брзина отпремања у облак: 8-14 мб / с
Брзина преузимања: 3-6 мб / с
Отпремање у директоријуме не ради исправно (пропушта првих 100 датотека, а остатак игнорише, као да их нема).
Даје пуно простора, али је право мучење пребацити на њега садржај. Проследио сам око 50 ГБ фотографија које сам сортирао по фолдерима да би касније видео да нема ни половине фотографија?!
Закључак, избацили су недоношче на понуду али то не значи да не треба резервисати тај Тб. Можда временом доведу све на нормалан ниво и тиме омогуће и нормално коришћење.
Сећам се да је oblako mail.ru у почетку био са сличним недостацима.
 
Učlanjen(a)
17.11.2020
Poruka
37
Од јануара 2014 користим Облако руског провајдера од 1Тб. Приступ имам на рачунару путем мејла или путем њиховог програма Disk-O који ми њихов облак на рачунару приказује као хард диск:
Pogledajte prilog 134396

На телефону такође имам приступ и у подешавањима сам поставио да ми аутоматски све фотографије са телефона шаље на облак.
Оном што је најважније, за ових седам година нисам имао ни један проблем. Овај терабајт ми је бесплатан и омогућава ми да пошаљем фајл до 2гб. Платним налогом омогућава слање фајла без ограничења.

Taj "oblako mail.ru" je bila tad ta promocija za 1Tb...a posle toga je besplatno isto kao i svuda...10-15 G ne znam ni ja tacno...
 
Natrag
Top