Držite li neku dijetu? Uspijevate li u tome?!

Član
Učlanjen(a)
14.04.2010
Poruka
2
ja se evo duže vrijeme borim s viškom kila
doh.gif
....
 
Član
Učlanjen(a)
21.07.2009
Poruka
10
ja se evo duže vrijeme borim s viškom kila
doh.gif
....

ja sam za cetiri ipo meseca skinuo 22 kilograma i smanjio obim stomaka za 24 centimetra,

vec 2,5 godine nema jojo efekta.
Pre sam imao 97 kg sada 75 kg bez problema, gladi ili lisavanja icega
Ako te interesuje kao obrati mi se privatnom porukom

Pozz Vladan Cupric
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
ja sam za 4 ipo meseca izgubio 22 kilograma i smanjio obim stomaka za 24 centimetra. imao sam 97 kilograma a sada imam 75 kilograma vec 2,5 godine i nema jojo efekta
Ako te nesto vise interesuje kako pitaj

3292_1082504580641_1167121601_30215.jpg
[/IMG]

3292_1082510380786_1167121601_30215.jpg
[/IMG]

Mene zanima kako si smrsao?? Ja sam imao 90 pa sam spustio na 70 za samo mesec i po dana,al vratilo se na 86... :(
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Dijeta ti stize ako podignu struju za 60%, sam ces da stegnes kais. Malo sale nije na odmet.

Sto vise tecnosti i aktivnosti. Ili najbolje da odes kod nutricioniste da ti odabere dijetu. Najbolje je to da uradis nego da slusas nas. Nemamo svi isti metabolizam.
 
Član
Učlanjen(a)
21.04.2010
Poruka
6
Svaka ti čast. Mislim da su volja i karakter jako bitn. Moj suprug ima podosta viška kg, ali kako mu to spomenem on jede još više. Došla sam na ideju da mu krišom stavljam neke tabletice za smanjivanje apetita. Znam mnogi će reći da sam zlica, ali on nema jak karakter. Osim toga ima srčanih problema, ali hrana mu je fetiš. Ponekad mislim da kašiku voli više od porodice. Stoga, molm ljude dobre volje da mi preporuče neki lekić za smanjenje apetita, jer on kao nejede kod kuće, ali na majcama vidim suprotno. Ne ignorišite me i ne osuđujte. Unapred hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Držim ja.Ne odričem se nijedne hrane,ali smanjujem količine :dance2:

Evo,izgubila sam 3 kg u mjesec dana,sada imam 62 kg i nastavljam dalje :dance:
 
Član
Učlanjen(a)
21.07.2009
Poruka
10
Ja sam smrsao zahvaljujuci proizvodima Herbalife-a

Nema gladi, za rucak jedes kao i do sada (bez lisavanja od supe do kolaca) a sa dva obroka menjas npr dorucak i veceru

I nema koze dva broja vece jaca s imunitet sa hranom i samo je potrena odluka da hoces da smrsas ostalo je prilicno jednostavno

Znam ljude koji su smrsali i preko 30 kilograma

Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2010
Poruka
2
Ja sam za dve godine smrsala dvadeset kilograma. Nisam koristila nikakve pilule ni dodatke jednostavno sam jela. Zvuci cudno ali upravo je tako. Doktorka koja me prati poslednje dve godine ( imam vrlo nizak pritisak ) me je naucila sta, kad i koliko da pojedem a da se nicega ne odreknem . Od osamdeset kilca pala sam na sezdeset. Ako nekom treba neki savet tu sam.smile3
 
Član
Učlanjen(a)
21.07.2009
Poruka
10
Ono sto se desava osobama koje na svoju ruku zele same smrsaju bez predhodne konstatacije sa wellness savetnicima ili strucnim osobama je sledece:
izgubi se telesna tezina ali kako, izgubi se misicna masa jer organizmu je potrebna odredjena kolicina proteina u toku dana. Kolika zavisi od osobe do osobe. Ti proteini se nalaze u mesu, biljnog prorekla ili na neki drugi nacin je potrebno da se unesu. Ako ih ne uneses hranom organizam pocinje da ‚‚jede‚‚ mišiće jer su mu u tom slučaju oni izvor tih proteina.
Osoba je smršala. Tako da osoba deluje što bi se reklo "ofucano". Generalno ima manje kilograma ali je smanjena mišićna masa a % masnoće je ostao isti ili se neznatno smanjio. Otuda se veoma lako vraćaju kilogrami (jo-jo efekat) kada se ponovo vrati na stari rezim ishrane.
 
Natrag
Top