Dreambox addon i njegovo kloniranje - XBMC

Član
Učlanjen(a)
29.02.2012
Poruka
22
Pitanje vezano za ovaj dreambox add-on, jeli dovoljno da imas od nekoga ip adresse, user i pass ili moras imati satalitsku i ostalo?
 
Član
Učlanjen(a)
29.02.2012
Poruka
22
Boki car si, nasao sam 2 odlicne dreambox ip adrese, napravio clonove zahvaljujuci tvom tutorijalu i sad mogu da uzivam, prezadovoljan sam :roll:.

Jedino sto sam primetio da neki kanali koji nece da rade u xbmc rade u vlc ali i ovako sam prezadovoljan :)

Možda se uopće nemora klonirati addon se može ponavljati posupak sa ovog video
i samo za svaku ip adressu drugi naziv po želji!?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Možda se uopće nemora klonirati addon se može ponavljati posupak sa ovog video
i samo za svaku ip adressu drugi naziv po želji!?

Ovo je nesto drugo,nema puno veze sa Addonom Dreambox.....jedina zajednicka osobina im je da se drimbox startuju iz video dela...

ali ok eto jos jednog nacina....ima ih jos bar 2-3,a koji nemaju veze isto sa addonom.....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
je l ima koji adon za openwebif, onaj dreambox to ne ucitava

Predpostavljam da mislis na Linuxove drimboxsove....Kada su dobri njih ponajbolje ocitava....Ja sam nekako nasao 2 dobra i rade bez problema.....

mIbsCny.png


pIhD0.png


Bf1OlH.png


preko njega bas trenutno gledam hokej......

WVXarixc.png
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
Predpostavljam da mislis na Linuxove drimboxsove....Kada su dobri njih ponajbolje ocitava....Ja sam nekako nasao 2 dobra i rade bez problema.....

mIbsCny.png


pIhD0.png


Bf1OlH.png


preko njega bas trenutno gledam hokej......

WVXarixc.png
da, na njih mislim, probo sam jedno 4-5, ni jedan nije hteo da radi, dok pici u vlc solidno, a zasto ovde nece, nisam pametan, nacicu jos neki pa da probam opet jovo nanovo :D
 
Natrag
Top