Dokumentarci vezani za bilo kakvo vjerovanje ,SA PREVODOM

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.400
Ti nemoj gledati niti komentarisati niti prisiljavati ko šta sme postavljati.

Moj izbor je hoću li gledati ili neću, moj izbor je hoću li komentirati ili neću, i moje pravo i obveza je upozoriti druge da je riječ o prokazanom lažovu, lopovu i prevarantu Albertu Riveri. I nigdje nisam tražio da se bilo kome zabrani pisati ili stavljati što ga god volja. Kako si ti onda zaključio da ja nekoga na nešto prisiljavam?

Vidiš Slape ja gledam i katoličke i sve video materijale i nisam bolestan niti imam predrasude već objektivno govorim o svemu.
Kako ti možeš biti objektivan tako pristrasan?

Točno, ja nisam kao ti, za mene je Rivera lažov, lopov i prevarant, a tebi je duhovni otac. Eto, "objektivni" su oni koji lažove slijede.

Tebi su SVI lažovi na svetu sem onih sa kapama pa o tome i sanjaš....dijagnoza:Subnabulusmus.

Lažovi su lažovi. Evo ih još jednom: Hislop, Weigall, Rivera, Deschner, Veith, Miroljub - sve tvoji duhovni oci.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.322
Gospa Trsatska

[raw]<iframe width='600' height='360' src='http://yify.tv/embed/?movie=vanish-2015' marginheight='0' marginwidth='0' frameborder='0'[/raw]
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.322
atentat na papu Ivana Pavla II


papa Lav deseti prozvao Hrvatsku PREDZIĐEM KRŠĆANSTVA
Papa Ivan XXIII - enciklika Mir na zemlji

 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.322
Moj izbor je hoću li gledati ili neću, moj izbor je hoću li komentirati ili neću, i moje pravo i obveza je upozoriti druge da je riječ o prokazanom lažovu, lopovu i prevarantu Albertu Riveri. I nigdje nisam tražio da se bilo kome zabrani pisati ili stavljati što ga god volja. Kako si ti onda zaključio da ja nekoga na nešto prisiljavam?



Točno, ja nisam kao ti, za mene je Rivera lažov, lopov i prevarant, a tebi je duhovni otac. Eto, "objektivni" su oni koji lažove slijede.



Lažovi su lažovi. Evo ih još jednom: Hislop, Weigall, Rivera, Deschner, Veith, Miroljub - sve tvoji duhovni oci.

opet samo rupe
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380

Antonija, ovo nije nikakav odgovor. Slap je s pravom ukazao na tvoju grešku i da nije on, onda bih ti ja napisala. Već nekoliko puta sam primjetila da si neselektivna u odabiru materijala, bilo da se radi o videima ili tekstovima. Prije je to bio post o papisi Ivani, potom nekakva nebuloza o slavljenju subote/nedjelje, prostačke slike, a sada si stavila ovaj video uradak o isusovcima. Kako jedna katolkinja može tako (lažno) svjedočiti protiv Katoličke Crkve i protiv isusovaca koji su njezin dio? Da li ti uopće znaš da su isusovci ( uz franjevce, benediktince, dominikance, karmelićane, palotince, itd.) jedan od crkvenih redova u Katoličkoj Crkvi?
Ja te mogu opravdati ( i opravdavam te!) tvojim neznanjem i mladosti, pa time i neiskustvom, ali bih te lijepo zamolila da malo pripaziš što i kako pišeš jer s ovim tvoja pripadnost Katoličkoj Crkvi dolazi u pitanje.

Pretpostavljam da uploaderi moraju postavljati videa na određenim temama. Ok. Patološki luđak Rivera i njegova nedjela je omiljeni materijal adventista i ostalih antikatolika i oni će uvijek rado posegnuti za tim smećem. Ali, ti? :ludd/:

Nije sramota ne znati, ali se nemoj izvlačiti na tako nepošten način, niti govoriti Slapu o rupama, jer ako ćemo o rupama, tvoje su itekako vidljive u nepoznavanju Katoličke Crkve, njezinoj povijesti i njezinom nauku. Bez ljutnje, draga si mi i mislim da si dobra duša, ali ovo sam ti morala reći. Teško ti je palo što ti je Peko spomenuo tvoje greške u pravopisu...ali, one su toliko velike da svima bodu oči. Tako je i pravim katolicima neshvatljivo da bi se neki katolik nabacivao blatom na svoju Majku/Crkvu. Nadam se da sam bila jasna: ovo nije bio ukor, nego moja molba da malo pripaziš.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
, ali bih te lijepo zamolila da malo pripaziš što i kako pišeš jer s ovim tvoja pripadnost Katoličkoj Crkvi dolazi u pitanje.

Neće da sluša,hoće da ide na fizijatrijske vežbe.I ona bi svojom glavom da razmišlja....nedaj joj.

. Ok. Patološki luđak Rivera i njegova nedjela je omiljeni materijal adventista i ostalih antikatolika i oni će uvijek rado posegnuti za tim smećem. Ali, ti? :ludd/:.

Vidiš šta znači glavna sestra u samostanu.

Nije sramota ne znati, ali se nemoj izvlačiti na tako nepošten način, niti govoriti Slapu o rupama, jer ako ćemo o rupama, tvoje su itekako vidljive u nepoznavanju Katoličke Crkve, njezinoj povijesti i njezinom nauku.

Štetate ti nije na dohvat ruke.
A potom treba ponovo odglumiti ljubaznost, hajdemo sad videtiš kolski primer:

Bez ljutnje, draga si mi i mislim da si dobra duša, ali ovo sam ti morala reći. Teško ti je palo što ti je Peko spomenuo tvoje greške u pravopisu...ali, one su toliko velike da svima bodu oči. Tako je i pravim katolicima neshvatljivo da bi se neki katolik nabacivao blatom na svoju Majku/Crkvu. Nadam se da sam bila jasna: ovo nije bio ukor, nego moja molba da malo pripaziš.

Ma nije ukor...čisto opomena....vrh. Pedagog i prevaspitač rođena za predsednicu inkvizicije.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.328
Antonija, ovo nije nikakav odgovor. Slap je s pravom ukazao na tvoju grešku i da nije on, onda bih ti ja napisala. Već nekoliko puta sam primjetila da si neselektivna u odabiru materijala, bilo da se radi o videima ili tekstovima. Prije je to bio post o papisi Ivani, potom nekakva nebuloza o slavljenju subote/nedjelje, prostačke slike, a sada si stavila ovaj video uradak o isusovcima. Kako jedna katolkinja može tako (lažno) svjedočiti protiv Katoličke Crkve i protiv isusovaca koji su njezin dio? Da li ti uopće znaš da su isusovci ( uz franjevce, benediktince, dominikance, karmelićane, palotince, itd.) jedan od crkvenih redova u Katoličkoj Crkvi?
Ja te mogu opravdati ( i opravdavam te!) tvojim neznanjem i mladosti, pa time i neiskustvom, ali bih te lijepo zamolila da malo pripaziš što i kako pišeš jer s ovim tvoja pripadnost Katoličkoj Crkvi dolazi u pitanje.

Pretpostavljam da uploaderi moraju postavljati videa na određenim temama. Ok. Patološki luđak Rivera i njegova nedjela je omiljeni materijal adventista i ostalih antikatolika i oni će uvijek rado posegnuti za tim smećem. Ali, ti? :ludd/:

Nije sramota ne znati, ali se nemoj izvlačiti na tako nepošten način, niti govoriti Slapu o rupama, jer ako ćemo o rupama, tvoje su itekako vidljive u nepoznavanju Katoličke Crkve, njezinoj povijesti i njezinom nauku. Bez ljutnje, draga si mi i mislim da si dobra duša, ali ovo sam ti morala reći. Teško ti je palo što ti je Peko spomenuo tvoje greške u pravopisu...ali, one su toliko velike da svima bodu oči. Tako je i pravim katolicima neshvatljivo da bi se neki katolik nabacivao blatom na svoju Majku/Crkvu. Nadam se da sam bila jasna: ovo nije bio ukor, nego moja molba da malo pripaziš.

Mislim da je tema ''vezano za bilo kakvo verovanje'' , pa stoga ona postavlja sve zajedno, nema veze sa katolickom crkvom. A sad da ima lazi, ima u svim videima po nesto..
Ako je Antonija pogledala tog Riveru i nije uticalo na njenu veru, onda nema razloga da ne postavi..

Sem toga mislim da Antonija ne zeli da komentarisemo na ovoj temi, vec da postavljamo videe.
I bas je lepo da mozemo uporediti sve, a bez rasprave..
Pa tako lepo postavite i vi videe protiv tog Rivere i njemu slicnih, ja bi to voleo da pogledam, ne morate komentarisati...
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.322
Antonija, ovo nije nikakav odgovor.
Jamu nisam ni pokušala odgovorit , Slap je za mene velki teolog i poznavaoc svetog pisma , jamu nemožem konkurirati , jer ja po znanju i svemu nisam njemu ni do gležnja .
Slap je s pravom ukazao na tvoju grešku i da nije on, onda bih ti ja napisala. Već nekoliko puta sam primjetila da si neselektivna u odabiru materijala,
Slap nije ništa odgovorijo , verojatno zna o čemu se radi , na ovoj temi može stavit ko šta hoće , može i komentirati samo nweka stavi neki video sa prevodom .
Prije je to bio post o papisi Ivani, potom nekakva nebuloza o slavljenju subote/nedjelje, prostačke slike, a sada si stavila ovaj video uradak o isusovcima. Kako jedna katolkinja može tako (lažno) svjedočiti protiv Katoličke Crkve i protiv isusovaca koji su njezin dio?
Ja volim gledat filmove ,i isto tako kad nešto nađem to i stavim , pa nisam ja to snimala i pisala ,ako ima dima ima i neke vatre.
Nije sramota ne znati,
Jase nisam ni hvalila sa nekim znanjem .
ali se nemoj izvlačiti na tako nepošten način, niti govoriti Slapu o rupama, jer ako ćemo o rupama, tvoje su itekako vidljive u nepoznavanju Katoličke Crkve, njezinoj povijesti i njezinom nauku.
Slap zna na štosam mislila , a već sam rekla da Slapu nisam ni do gležnja , a koliko treba poznavat crkvu i vjeru tose naj bolje vidi kod svakog čovjeka , koliko voliš tuđe toliko voliš i svoje , a ja nisam tu da ikog mrzim , kad odem na misu ja mislim o svom grehu ,i samo svojem nemislim o tuđem felix_2012_02.jpg

Teško ti je palo što ti je Peko spomenuo tvoje greške u pravopisu...ali, one su toliko velike da svima bodu oči.

Negde sam danas pročitala da si i Miru ispravljala , da nije stub nego stup , ali jasam rekla i priznala dasu u školi svi protiv mene preuzmi.jpg

Nema ljutnje

Nadam se da sam bila jasna: ovo nije bio ukor, nego moja molba da malo pripaziš.
I ja se nadam dasam ti objasnila: ni ovo nije zahtjev da popuniš onu gore rupu , nego moja molba da staviš nešto štoje tebi ljepo .

NLO dosije - NLO u Bibliji
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top